Rattie's Love -D-

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Justka1 »

Dzisiejsze ;)
Obrazek

Jedna samiczka jest podejrzana o bycie fuzziątkiem,bo jest to w sumie możliwe ;) Maluchy mają pełno mleczka w brzuszkach,mama opiekuje się nimi wzorowo i wciąż ich broni do tego jest ostrożna,bo stara się po nich tak nie deptać ;D
Coraz bardziej zaczynają krzyczeć :D przez co ciężko jest spać w nocy ;)
Awatar użytkownika
Mictlan
Posty: 574
Rejestracja: czw lis 04, 2010 9:12 am
Lokalizacja: Police k.Szczecina

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Mictlan »

Ładne żelusie :D
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: L. »

Mam tylko nadzieję, że Justka podkreśliła i zaznaczyła, iż jej hodowla od dawien dawna nie jest zarejestrowana w Stowarzyszeniu.
Bo posługiwanie się "przydomkiem", który był używany, gdy hodowla jeszcze była zarejestrowana może być mylące.


Z góry proszę o nie dopisywanie sobie teorii, mój post ma za zadanie być jedynie postem informującym. ;)
Pozdrawiam
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Nina »

L. pisze:Mam tylko nadzieję, że Justka podkreśliła i zaznaczyła, iż jej hodowla od dawien dawna nie jest zarejestrowana w Stowarzyszeniu.

Justka sie nigdy i nigdzie na forum z tym nie kryła ::)


Cudowne żelki ;D
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Hanka&Medyk »

Nina pisze:
L. pisze:Mam tylko nadzieję, że Justka podkreśliła i zaznaczyła, iż jej hodowla od dawien dawna nie jest zarejestrowana w Stowarzyszeniu.

Justka sie nigdy i nigdzie na forum z tym nie kryła ::)


Nie tylko na forum, ale i na stronie hodowli :P
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: szczurzyca. »

śliczne hipopotamki :D już się doczekać nie mogę..
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: WildHeart »

wrecz wyraznie zaznaczala nie zrzeszenie ;) nawet w zapowiedzi miotu :P a ja domagasie wiecej zdjec :D
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Justka1 »

Ludki,dziś mi odpuśćcie,bo jestem padnięta po podróży do i z Warszawy(Caribounio był operowany) ;) Jutro wstawię nawet filmik z wczoraj wieczór,gdzie będzie można trochę poślinić i pośmiać się ^^
fretka,bardzo Ci dziękuję za wizytę :-*
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Justka1 »

No dobra,udało mi się wrzucić filmik z nocy(bo ja wcześnie rano spać chodzę albo przez te piiii piiii piii spać nie mogę) ;)
http://www.youtube.com/watch?v=a9x2cCBpJTc
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: szczurzyca. »

matko, jakie słodkie pełzaki! :D a mamusia jaka wyczerpana
wyczochraj Sardi, bo na drapanie maluchy chyba jeszcze za wcześnie ;)
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: szczurzyca. »

maluchów*
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Justka1 »

szczurzyca. pisze:matko, jakie słodkie pełzaki! :D a mamusia jaka wyczerpana
wyczochraj Sardi, bo na drapanie maluchy chyba jeszcze za wcześnie ;)
Tak,Sardi już tu pokazywała objawy zmęczenia i coraz więcej odpoczywa (wreszcie może,bo maluchy mniej wołają,one naprawdę mają masę jedzenia od niej) :) Maluszki są bardzo grzeczne i wydzierają się tylko wtedy kiedy szukają cyca albo proszą mamę o puszczenie mleczka lub kiedy mama robi kuku (nadepnie) ;) No prócz dzisiejszego porannego wyjątku,gdzie jeden maluch zagubił się(albo mama go zgubiła) i od 6 rano do 9 ze trzy razy wsadzałam go do mamy,oczywiście nie wyspałam się dzięki tym urokom babciowania ;)
Na drapanie za wcześnie,bo są za małe ^^ ale także dlatego,że ja ich nie wyjmuję choć Sardi na więcej już pozwala ale i tak uważam na rączki ^^
Myślę,że dziś(bo mamy już piątek) będzie mogła wyjść na spacer,bo w sumie już chciała by ale jeszcze niech posiedzi z nimi :)
Jak wyjdzie na spacer,wezmę maluchy i porobię jakieś sensowne zdjęcia hipciów :) Na chwilę obecną mogę je jedynie wygilgać i posmyrać ;) Uszka zaczynają już odstawać coraz bardziej :) Na ciemnych widać coraz bardziej też znaczenia ;) Dziewczynka zagadka wciąż nieodgadnięta(może to double rex?).Geny potrafią nieźle namieszać :)
Mam jeszcze jeden filmik śpioszków jak fajnie podskakują i machają łapkami ^^
Awatar użytkownika
szczurzyca.
Posty: 1620
Rejestracja: ndz sie 08, 2010 11:51 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: szczurzyca. »

Justka1 pisze:
szczurzyca. pisze:Mam jeszcze jeden filmik śpioszków jak fajnie podskakują i machają łapkami ^^
no to wiem na co czekać :D
['] Diuna Barnaba Misiek 2Kremówki Charlotte Chanel Foczka Beza Molly Coco Malina Bianka Ronia Rasta Delilah-Rattie'sLove Tequila Dżuma Duffy Ernest Cholera Apollo Coffee Missisipi Agusia Rosa ['] Beżyczka 1Kremówka <:3 )~~
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Justka1 »

Obiecane zdjęcia ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Podług dzisiejszych oględzin,wszystkie maluszki(prócz wciąż nie odgadniętej dziewczynki zagadki) są rexami :) Płcie takie same jak określone pierwszego dnia narodzin,5 dziewczynek(4 jasne,1 ciemna pędziwiatr), 3 chłopców(1 jasny,2 ciemne).Wszystkie maluszki są dumbo jak było zapowiedziane ;) Waga maluszków od 2 g-4g,najlżejsza i najdrobniejsza panna zagadka :) ale jest też najspokojniejszym maluchem :)
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Rattie's Love -D-

Post autor: Izabela »

Justka, spóźnione gratulacje z okazji zostania babcią :) Ale nie wiem, czy pamiętasz, że babcia ma swoje obowiązki ;) Fot nowych nie było już całe 4 dni! Nieładnie, babciu, nieładnie :P
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Zablokowany

Wróć do „Narodziny”