Nowe 12 klusek powitało świat-Zielona Góra

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
hexa88
Posty: 21
Rejestracja: pt kwie 18, 2014 10:41 pm

Nowe 12 klusek powitało świat-Zielona Góra

Post autor: hexa88 »

Witam! Jak w tytule w moich skromnych progach jakieś niecałe trzy tygodnie temu zagościły szczurki znalezione w kartonie na ulicy. Była to wesoła piątka, uroczych podrostków, dla trzech chłopaków domu szukałam od zaraz i miedzy innymi dzięki temu forum one mają już swoje domki. Dziewczynki jak trafiły do mnie oddzieliłam od chłopców i z racji że były bardziej przerażone pozostawiłam do oswojenia u siebie jednak w krótkim czasie jednej z nich wyrósł spory brzuszek więc pobiegłam na sterylizacje, zabieg się udał dziewczynka doszła do siebie, aż tu zerkam, a jej siostre coś "wzdęło" i jak sie domyślacie okazała się tak samo ciężarna. Siostra- Mamusia gdy zauważyłam ciąże byla juz w jej bardzo zaawansowanym stadium wręcz końcowym zatem postanowiłam dać jej urodzic. Ostatnio więc znalazłam malutkie 12 żelków w klatce, które mają 3 lub 4 dni teraz, bo zakładam, że na świat przyszły w piatek, ewentualnie czwartek. Tak więc mam na wydaniu 12 małych prosiaczków, które to już widać, że będą kapturkami jak mamusia (widać gdzie skórka jest ciemniejsza a gdzie jaśniejsza) oraz mamusie i jej wysterylizowaną siostre, które są bardzo zżyte. Maluszki są stale brane na ręce cudownie wodzą noskami po mojej dłoni. Za cel stawiam sobie zsocjalizowanie malców jak tylko się da najlepiej. Przyjmujemy rezerwacje.
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Nowe 12 klusek powitało świat-Zielona Góra

Post autor: dominick_black »

pokaż maluszki i ich mamusię :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narodziny”