Fuzzy z niespodzianką apel o pomoc

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Domysza
Posty: 41
Rejestracja: wt cze 18, 2013 12:07 pm
Numer GG: 42360796
Lokalizacja: Pruszków

Fuzzy z niespodzianką apel o pomoc

Post autor: Domysza »

Witajcie, od paru dni podejzewalam moją fuzzy o ciążę. Nie myliłam się. Rozi kupiłam półtora tygodnia temu. Maluchy przyszły na świat dziś 04.06. 2015 roku. Już teraz zaczynam szukać dla nich dobrych domów więc prosze o kontakt wszystkich zainteresowanych. Będę wstawać zdjęcia maluchów jak podrosną. Nie wiem jeszcze ile ich jest bo akcja porodowa jeszcze sie nie zakończyła. Proszę wszystkich o pomoc w znalezieniu dobrych domów dla dzieciaków. Z czasem będę wstawiać więcej informacji ale już proszę o rozważanie czy nie chcielibyście zaadoptować szczurk :o ów.
Pozdrwiam
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Fuzzy z niespodzianką apel o pomoc

Post autor: Morgana551 »

Napisz na Szczurze Adopcje - Facebook. Maluchy zazwyczaj szybko znajdują nowe domki :)
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
Sheelka
Posty: 75
Rejestracja: sob cze 06, 2015 7:22 am
Numer GG: 2340536
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fuzzy z niespodzianką apel o pomoc

Post autor: Sheelka »

Hm. A jeśli mogę wiedzieć - skąd jesteś? Bo może ja bym przygarnęła przyjaciółkę dla Zjawy. Bo ona strasznie samotnym ogonkiem jest teraz.
Ze mną: Zjawa i Czarna <3
Domysza
Posty: 41
Rejestracja: wt cze 18, 2013 12:07 pm
Numer GG: 42360796
Lokalizacja: Pruszków

Re: Fuzzy z niespodzianką apel o pomoc

Post autor: Domysza »

Jestem z Pruszkowa z pod Warszawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narodziny”