Młode szczurki

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Sinusoida
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:18 am

Młode szczurki

Post autor: Sinusoida »

Witam serdecznie.

Mój znajomy kupił dwie szczurzyce w sklepie zoologicznym (wiem, nie powinien tego robić). Niestety, jedna z nich uraczyła go młodymi. Moje pytanie dotyczy kolorów szczurków, ponieważ są one dość nietypowe, jeśli matka jest cała czarna, a młode wyszły takich kolorów.

Czy ktoś, kto się na tym zna, mógłby by pomóc?
Proszę się nie martwić, maluchy mają już nowe domy, które czekają, aż się usamodzielnią.


http://i65.tinypic.com/xfrhn8.jpg

Zamieniłam za duże zdjęcie na link. IHime
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Młode szczurki

Post autor: RastaMari »

Chcesz się dowiedzieć jakich są odmian? Czy dlaczego mają inne kolory niż mama?
Sinusoida
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 12:18 am

Re: Młode szczurki

Post autor: Sinusoida »

Chciałabym wiedzieć jakie mają kolorki, bo mama jest czarna, a z tego co mówił kolega, jak ją brał to była ona (czarna), samiczka brązowa i same husky. Domyślam się, że to może być sprawa genów przodków, że takie wyszły, ale zdziwiło mnie to, że z samiczki czarnej wyszły takie jaśniutkie ogonki.

Jeden jest czarny, drugi brązowy, ten pomarańczowy to chyba Fawn, bo coś tam zerkałam, ale pozostałe to nie mam zielonego pojęcia.
Dusza Lisa
Posty: 23
Rejestracja: sob gru 05, 2015 5:38 pm

Re: Młode szczurki

Post autor: Dusza Lisa »

Ja mam pytanie, przeglądając ogłoszenia na olx znalazłam to:
http://olx.pl/i2/oferta/myszy-myszki-sz ... 7d84a68d2c
Zdaje mi się czy szczurki ze zdjęcia ogłoszenia i miot Twojego kolegi, to te same szczurki? :/ Po prostu rzuciło mi się to w oczy i chciałam się o to zapytać.
~Rudość to nie kolor włosów. Rudość to charakter.~
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Młode szczurki

Post autor: Paul_Julian »

No cóż, podejrzewam, ze to Sinusoida jest autorem ( autorką) ogloszenia na olx, i cała historyjka to jedna wielka sciema.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Zablokowany

Wróć do „Narodziny”