Niedzielna niespodzianka

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Arunka
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 7:24 am

Niedzielna niespodzianka

Post autor: Arunka »

Witam,
Jest to mój pieszy post wiec witam serdecznie wszystkich;) Zacznę od tego, że tydzień temu kupilam (proszę o nielinczowanie mnie) w zoologicznym trzy ostatnie szczurki ( dziewczynki), gdyż miały trafić jako pokarm dla węża. Świata nie zbawilam, ale trzy panny uratowalam. Jedna z dziewuszek mi "podpadala". Urósł jej brzuszek i coś się leniwa zrobila (Dejzi to moja ulubienica). Wczoraj poznym wieczorem córki zaalarmowaly mnie, że Dejzi leci krew. W domu mam duża zapasowa klatkę chomików i tam przeniosłam Dejzunie, dałam jej chusteczki. Dziś rano córki zawołały mnie i pokazały, że w klatce jest dziwne coś.... Dejzi powila maluszki. Niewiem ile jest drobnicy, bo nie chce przeszkadzać mamusi.
Za 5 tygodni będą do oddania TYLKO w dobre rece. Wiem, że na forum nie brakuje dobrych dusz - wiec proszę o pomoc w znalezieniu domków dla maluszkow. Mogę pomoc w transporcie na terenie Trójmiasta i okolic.
Arunka
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 7:24 am

Re: Niedzielna niespodzianka

Post autor: Arunka »

Udało się policzyć kluski - jest osiem ślicznych grubaskow;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narodziny”