Malutkie ogonki.

Tutaj dzielimy się radością powitania nowego życia. ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Tituba
Posty: 27
Rejestracja: sob gru 31, 2016 2:15 am

Malutkie ogonki.

Post autor: Tituba »

Kilka dni temu moja szczurka Alina urodziła 11 kochanych kluseczek. Niestety jedna nie przeżyła. 10 rośnie jak na drozdzach. Zakladam temat z myślą ze moze ktos chcialby powiększyć swoje stadko o jakiegos maluszka. Oczywiście gdy osiagnie odpowiedni wiek. Mieszkam ma podkarpaciu więc i w te rejony moglbym malucha podrzucic. :) mam nadzieje ze znajda sie tutaj chetni, bo jak nie to moj dom przerodzi sie w prawdziwy szczurzy zamek :D
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Malutkie ogonki.

Post autor: IHime »

Czy możesz napisać, skąd się wzięły maluchy, coś o rodzicach?

Czy mama jest odpowiednio żywiona? Wiesz, kiedy się rozdziela maluchy i kiedy mogą się przeprowadzić do nowych domów?

Nie ograniczaj się też tylko do Podkarpacia, bezpieczny transport z zaufanymi zaszczurzonymi da się znaleźć w najdalsze końce Polski.

Wrzuć zdjęcia, bo to baaaardzo zmiękcza serca potencjalnych opiekunów. ;D
Tituba
Posty: 27
Rejestracja: sob gru 31, 2016 2:15 am

Re: Malutkie ogonki.

Post autor: Tituba »

Maluch chyba zostaną ze mną...nie sądzę ze ktos chciałby je przygarnac. Wzięły sie z kinderniespodzianki. Rodzice to zwykle szczurki ze sklepu. A mamuska karmiona jest wieloma roznymi rzeczam. Tak tak. Wiem co i jak z maluchami się robi :)
Kikistosc
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 6:15 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Malutkie ogonki.

Post autor: Kikistosc »

Też miałam kinderniespodzianki, i spokojnie można znaleźć im domy. Maluchy są "rozchwytywane" :) U mnie było 11, 3 dziewczyny zostały u mnie, reszta ma super domki - wśród osób, które chciały adoptować maluchy mogłam "przebierać" i w ten sposób oddać je tam, gdzie będą miały najlepsze warunki. Dla mnie jednak stado złożone z 14 sztuk ( mamuśka + 11 małych + 2 dziewczyny) to było jednak trochę za dużo :D
Tituba
Posty: 27
Rejestracja: sob gru 31, 2016 2:15 am

Re: Malutkie ogonki.

Post autor: Tituba »

A ja właśnie nie wiem gdzie się rozglądać za nowymi właścicielami szczurów:/
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Malutkie ogonki.

Post autor: Malachit »

Na przykład tutaj https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje/ ;)
Zawsze też warto wrzucać zdjęcia na forum, na pewno poszerzy to grono ewentualnych chętnych ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Narodziny”