Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Temat archiwalny Karm polecanych - nieaktualny!

Post autor: Mycha »

Chciałabym wam gorąco polecić bardzo dobry pokarm dla szczoorków:
firma- XtraVital
cena- 10-16 zł
wymiary- 700 gram
miasto, w którym zostało to nabyte- Świdnica, Wrocław
Karma jest w przeciętnej cenie i szczooreczki bardzo ją lubią. Jest w niej wiele dodatków takich jakich byśmy nie znaleźli w zwykłej karmie. Wysoka jakość produktu gwarantuje to że będziemy zadowoleni z zakupu. A karma jest naprawde dobrze wymieszana i nie ma w niej (jak w większości karm) prawie samej pszenicy, ale jest wiele smakołyków i różności. Składniki są bardzo dobraj jakośc :D
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr maja 02, 2007 12:59 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
mala sol

re

Post autor: mala sol »

dzieki Mycha za podpowiedz... niestety u mnie nie spotkalam sie jeszcze z ta karma... ostatnio dostalam ja jak kumpla pojechal do warszawy i z tamtad mi przywiozl... oszczedzam ale to przy szczorku nie jest mozliwe... uwielbia ja...
p.s... w warszawie ta karma jest o wiele drozsza...
MySzA

Karmy POLECANE

Post autor: MySzA »

Rozejrze sie za ta karma. Moje szczurki uwielbiaja karme VITAPOL+. Bylo bardzo duzo plotek zreszta nie wiem czy to tylko plotki, ze sa to karmy niezdrowe, ze sa w nich robaki i tak dalej. Ja nie wiem kilka razy kupilam, a robakow nie bylo, a karma wygladala jak inne.
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Mycha »

A propo Vitapolu to też nie najgorsza karma, ale moje szczurki jej nie lubią :cry: A mogłabym tyle zaoszczędzieć :? No coż, już się przyzwyczaiłam do tego żeby kupwać XtraVital.
W tym miejscu dobrze było by zrobić też miejsce w którym są karmy które nie są polecane, ale nie wiem czy mogę o tym napisać :wink: No właśnie- można robć anty- reklamę karm na tym forum? :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Tangerine

o jedzonku dalej

Post autor: Tangerine »

Ja polecam z czystym sumieniem karmy EvaPoz i Megan. EvaPoz całkiem smakują szczurasom, jednak mają mniej dodatków niż Megan. A Megankę moje 3 bestie po prostu uwielbiają i zjadają wszyściuteńko, więc nic się nie marnuje. Kobitka w sklepie tłumaczyła mi, że ziarenka są nasączane naturalnymi aromatami owocowymi, i dlatego szczury tak to lubią. Faktycznie - pachnie bardzo zachęcająco :wink: Sprzedawane w litrowych wiaderkach po ok 5 zł (to jeszcze zależy gdzie się kupuje).
czuszka

Karmy POLECANE

Post autor: czuszka »

a ja od niedawna kupuje żarcie na wage jest w niej baaardzo duzo dodatków i jest nie droga, czy jest zdrowa ?
lola

ziarenka z targu

Post autor: lola »

moje szcuraski niestety gardzą takimi smakołyczkami.
chociaż to i może dobrze bo bym zbankrutowała.
ja kupuje im ziarna na targu.przedewszystkim dynie , słonecznik i kukurydzę-uwielbiają to jeść
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

Karmy POLECANE

Post autor: niemfa »

ja kupuje pokarm firmy vitapol, z tej samej firmy kolby :) czasem kupuje pokarm "Koliber" , delicje to nie wiem jaka to firma :D ale wiem ze te delicje smakuja tez mojemu psu :)
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Karmy POLECANE

Post autor: moni »

Chciałam sie dowiedziec od osob z warszawy gdzie kupujecie delicje dla szczurkow bo ja wstepuje do kazdego sklepu zoologicznego i nigdzie ich nie ma.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
neris

Karmy POLECANE

Post autor: neris »

Agatra: według mnie nalepiej bedzie jesli sama przetestujesz różne karmy, warto też dowiedziec się czym do tej pory był karmiony szczurek (w sklepie).
Moja Neris zajada się chętnie karmą Vitapol dla szczura (pewnie dlatego, że jest tam duzo takich kolorowych kółeczek itp - a ona to uwielbia :P) która kosztowała 3.20 zł (ale w innych sklepach może byc inna cena :) )
Bardzo lubi także karmę sprzedawaną w takich przezroczystych foliowych woreczkach :) (nie wiem, ile ona kosztuje).
Sabi

Karmy POLECANE

Post autor: Sabi »

Tak karma Xtra Vital jest świetna moje szczurasy ją uwielbiają, niestety jej wadą jest to, że bardzo trudno ją znaleźć. W Poznaniu kilka razy udało mi się ją dostać w Zoo Centrum przy Panoramie, ale ostatnio i tam nie ma.
niemfa
Posty: 210
Rejestracja: czw maja 29, 2003 5:34 pm

Karmy POLECANE

Post autor: niemfa »

ja mialam karme koliber, vitapol mam kolby z vitapolu a dropsy i wapienko mam z czegso innego ale teraz mam pokarm megan i uwazam ze jest super !
Amantium Irae Amoris Integratio Est...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Mycha »

Ja swoje karmię XtraVitalem i Vitacraftem. Kolby kupuję jakie mi w ręce wpadną (unikam tylko nieba w pyszczku czy jakoś tak bo dwa razy kupiłam z robakami i jakąś pajęczyną).
A karma taka, bo w Vitapolu i innych podobnych karamch nie znajduję zbyt dużego urozmaicenia... a na opakowaniach zdjęcia karmy sa inne niż prawdziwa karma. Koliber ma za dużo owsa, więc też odpada.
Ale kupuję też karmę na wagę, nie pamiętam jak się nazywa, ale jest kilka rodzajów:
zwykła, taka jaka jest sprzedawana w woreczkach (jastrząb, czy jakoś tak)- 2,80/kg
z suszonymi warzywami i dodatakami- 5zł/5kg
z suszonymi warzywami, dodatakami i owocami (np:. bannnanki:)) - 7zł/kg
z samymi dodatakami i warzywami i owocami- 12zł/kg
najczęścjej kupuję XtraVital i do tego mieszam kg tej z warzywami i owocami i pół kg tej z samymi dodatakami :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Karmy POLECANE

Post autor: Ania »

Ostatnio zakupiłam karmę firmy VitaPol LDA KRÓLIKA.
W tej karmie jest o wiele więcej słonecznika, mniej zwykłego ziarna, kolorowe chrupki na które moje szczury się rzucają, polecam ;)
Duża paczka, 500g kosztuje mnie 5-6 złoty w zależności od sklepu
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

Karmy POLECANE

Post autor: oliwi@ »

Mój szczur nie je innej karmy poza jedzonkiem firmy Vit&Mix. A kolby też nie zje byle jakiej :D hehe Lubi tylko te z dodatkiem miodu. Aha i nie martw sie :) Ja też czasem probuje szczurzego żarełka (szczególnie dropsy jogurtowe haha)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”