Vilme Premium?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dusza Lisa
Posty: 23
Rejestracja: sob gru 05, 2015 5:38 pm

Vilme Premium?

Post autor: Dusza Lisa »

Jeżeli był już taki wątek, przepraszam, musiałam go przeoczyć. Moje pytanie dotyczy karmy Vilme Premium dla szczurów. Zamierzam wreszcie zacząć kupować moim chłopcom karmę przez internet, ponieważ w sklepach zoologicznych w promieniu 20km od mojej miejscowości nie idzie kupić innej karmy niż takiej na wagę/karm, które, z tego co zauważyłam, są nie polecane. Na stronie sklepu opinie ma dobre, wyglądać wygląda dosyć smakowicie, ale wolę się upewnić zanim ją kupię. W skład z tego, co pisze wchodzą:
Skład:
zboże (pszenica, owies, gryka, kukurydza, jęczmień, ryż), produkty uboczne pochądzące z pszenicy, kukurydzy i owsa, nasiona (krokosz barwierski, słonecznik, dynia), warzywa (groch i marchew), mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (z wołowiny i wieprzowiny), chleb świętojański, krewetki słodkowodne.

Podawał ją ktoś ogonkom? Smakowała? Warto ją kupić?
~Rudość to nie kolor włosów. Rudość to charakter.~
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Vilme Premium?

Post autor: Etche »

osobiscie mam przeswiadczenie, ze karmy po 16zł za 2kg nie moga byc jakies wybitnio dobre. Z tego co pamietam ma karma troche zapychaczy aczkolwiek ludzie chwala.
Dusza Lisa
Posty: 23
Rejestracja: sob gru 05, 2015 5:38 pm

Re: Vilme Premium?

Post autor: Dusza Lisa »

Dlatego wolę się najpierw się zapytać osób, które mają większe doświadczenie, niż kupić i żałować :). Nie pozostaje mi nic innego niż zapytać o jakąś polecaną karmę :).
~Rudość to nie kolor włosów. Rudość to charakter.~
Etche
Posty: 233
Rejestracja: czw lut 06, 2014 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Vilme Premium?

Post autor: Etche »

ja kupuje versele laga Rat& mouse. 42zł worek 2kg mozna dostac przy malych zamowieniach
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Vilme Premium?

Post autor: olgapsiara »

Ja kupuje Vilmie i jest po prostu świetna! :D Polecam!
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Vilme Premium?

Post autor: Paul_Julian »

Vilmie Premium z zooplus jest bardzo w porządku. Oczywiscie są też duże lepsze, ale i dużo drozsze, a Vilmie jest jedną z niewielu ( lub jedyną) , która jest dobra i w dobrej cenie. Mozna do niej dokupić jakąś paczkę lepszej karmy np. Mixerama http://hipcio.sklep.pl/producent/mixerama i mniejszą ilość pomieszać z większa ilościa Vilmie.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Dusza Lisa
Posty: 23
Rejestracja: sob gru 05, 2015 5:38 pm

Re: Vilme Premium?

Post autor: Dusza Lisa »

Aktualnie właśnie nie za bardzo mnie stać na droższe karmy, dlatego chyba zaryzykuję i kupię moim małym dziadom na zooplusie wersję 7,5kg + 2,5kg :).
Dziękuję za odpowiedzi :).
~Rudość to nie kolor włosów. Rudość to charakter.~
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Vilme Premium?

Post autor: smeg »

Vilmie jest dobra, wręcz najlepsza spośród tanich karm :) Ja mieszam z Mixeramą, bo sama Vilmie jest trochę mało zróżnicowana, a sama Mixerama za droga :P Ale już mieszanka obu pół na pół wychodzi bardzo fajna ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Vilme Premium?

Post autor: Paul_Julian »

http://szczury.org/viewtopic.php?p=1016980#p1016980 Tutaj są fotki składu.
I tak jak Smeg napisała w tamtym wątku - jak kupisz 7,5kg + 2,5kg to masz paczki po 2 kg, więc mozesz nawet zrobić z kimś wspólne zakupy.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”