Vitapol - kolby smackers serowe

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

Vitapol - kolby smackers serowe

Post autor: zosiek29 »

Co sądzicie? Nadaje się dla szczurów? W sieci krążą rozbieżne opinie na temat tej marki karm, a dostałam akurat paczkę z dwoma kolbami i tak myślę, czy podawać, czy jednak odstawić.
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Vitapol - kolby smackers serowe

Post autor: Paul_Julian »

Lepsze od wszelakich "sztucznych smaków" (serowe, popcorn, bekonowe) są o naturalnym smaku - kwiatowe, warzywne, owocowe .... Zachorowac od serowych nie zachorują. Mozesz im zawiesić na noc, a nastepnego dnia zdjąc, i oddac np. za tydzien :)

Vitapol sie bardzo polepszył, szczególnie premium line.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Vitapol - kolby smackers serowe

Post autor: Torakuta »

Ja daje mordkom te kolby z Vitapolu ale staram się nie za często. Też słyszałam sporo złych opinii ale to w temacie karm tej firmy, kolby wyglądają naprawdę dobrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Vitapol - kolby smackers serowe

Post autor: smeg »

Kolby to taki fast-food dla szczurów, lepiej nie podawać ich na co dzień. Moje stado nigdy nie dostaje kolb w klatce, jedynie na podróż daję im czasem zamiast karmy, żeby nie rozsypywała się po całym transporterze. Ale oczywiście jednorazowe podanie nie zaszkodzi ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Miu
Posty: 24
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:50 pm
Lokalizacja: Nigdziebądź
Kontakt:

Re: Vitapol - kolby smackers serowe

Post autor: Miu »

Kiedyś kupiłam taką i niestety była pełna larw. Zdarzyło się to jednorazowo ale jednak zraziło mnie to doskonale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”