czego się boicie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

czego siĂŞ boisz?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

robakĂłw
57
20%
rodzicow
4
1%
duchĂłw
25
9%
szczurĂłw :P
3
1%
rodzeĂąstwa
4
1%
ciemnoÂści
31
11%
maÂłego pomieszczenia
17
6%
wysokoÂści
37
13%
wody
5
2%
siebie
29
10%
inne
77
27%
 
Liczba głosów: 289

Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

czego si? boicie?

Post autor: Patha »

czego się boicie?
ja się boje robaków a fuuuu!!! i boję się duchów... ale robaków bardziej nie znoszę :bije:
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

czego się boicie?

Post autor: Layla »

Robaków, nawet jak ciurom je łapię :P, poza tym pomieszczeń z bardzo niskim sufitem (zwiedzanie skansenów to katorga :D )

W duchy nie wierzę ;)
Ostatnio zmieniony sob sie 05, 2006 2:19 pm przez Layla, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
panther
Posty: 52
Rejestracja: wt sie 01, 2006 11:42 am

czego się boicie?

Post autor: panther »

Boje się śmierci, i duchów.
[size=x-small]Tutaj: Satan|Kamikaze|Ojej
W nowych domkach: Enya vel. Blusia|Euforia vel. Hanka|Endorfina vel. Anka|Nervous vel. Nervous
[/size]
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: martwa »

robaków, duchów, ciemności, wody (boję się pływać, chyba że: a) mam grunt, b) woda jest przezroczysta, c) dno=piaseczek bez glonów) ;)
czasami po prostu brakuje kamieni
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: marchewa »

Zaznaczyłam "robaków" bo nie było "pająków" :jezor2: Najbardziej boję się właśnie pająków, ślepa panika. I jeszcze wszelakiego rodzaju os, pszczół i szerszeni. Tym bardziej, że osy lgną do mnie jak durne, nie wiem czemu :drap:

Hiehie tak sobie pomyślałam, że gdybym się bała duchów, to już dawno zmieniłabym mieszkanie :D
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

czego się boicie?

Post autor: Viss »

Zaznaczylam malych pomieszczen, ale tak naprawde to boje sie podziemnych pomieszczen, wcale niekoniecznie malych. I tak: nie wytrzymuje np. w metrze dluzej niz 15-20 min, czy w kinie na Pulawskiej
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

czego się boicie?

Post autor: Guślarka »

Nie tyle się boję, co nie lubię zostawać sama w domu wieczorami i nocami. Mam wtedy wrażenie jakby w domu było coś obcego...
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: mazoq »

zaznaczyłam "siebie" bo w końcu czy jest jakiś gorszy wróg oprócz nas samych? :jezor2:
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

czego się boicie?

Post autor: KasiaGdańsk »

Zaznaczyłam "inne", bo boję się koszmarów z przeszłości. Budzę się wtedy z krzykiem w środku nocy, bo mój ojczym chce mnie dopaść brrrr....
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
Arachnea
Posty: 55
Rejestracja: czw sie 03, 2006 12:57 pm

czego się boicie?

Post autor: Arachnea »

Zaznaczyłam "inne" bo boję się Buki... A jakiej Buki??? No z "Muminków"........ :oops: ;P
ObrazekObrazek
KasiXa
Posty: 74
Rejestracja: sob lip 15, 2006 9:45 am

czego się boicie?

Post autor: KasiXa »

hmm ja sie boje samej siebie :P poprostu przerazam siebie sama czasem :P no i boje sie nieznanego i tego co ze mna sie stanie ;)

jako jedna z nielicznych osob jak widze nie boje sie pajakow ani robakow ;) sama kiedys mialam ptasznika (zeby nie wybuchla afera nigdy w zyciu nie myslalam nawet o daniu mu do jedzenia szczura czy myszy) a moj kolega ma chdowle robali roznego rodzaju :P ;)
Szczurek - Największe Z Moich Marzeń...
carpathia
Posty: 52
Rejestracja: wt maja 02, 2006 7:18 pm
Lokalizacja: Kraków

czego się boicie?

Post autor: carpathia »

A można zgłosić reklamacje? :D Nie ma odpowiedzi "niczego" :jezor2:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

czego się boicie?

Post autor: mazoq »

KasiXa, sporo ludzi z tego forum ma ptaszniki... we "wszystkich zwierzakach" jest nawet o tym cały temat
Arachnea
Posty: 55
Rejestracja: czw sie 03, 2006 12:57 pm

czego się boicie?

Post autor: Arachnea »

Każdy się czegos boi , Każdy ma jakiś lęk albo fobie :jezor2:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
guziczek
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 03, 2006 2:14 pm
Lokalizacja: kraków

czego się boicie?

Post autor: guziczek »

"robaków"....
Szerszeni, bo nie ufam im, że mogłuby mnie nie dziabnąć. (widziałam kiedyś jednego w akcji i wiem, że musi boleć)

Ale najgorsze z wszystkiego są te duże komary... te ich nóżki pokraczne... ten ułomny sposób latania... i myśl że właśnie taką nóżką mógłby mnie dotknąć.
zawsze przed nimi uciekam, chyba,że szczelnie schowam sie pod kocem.

a najgorsze jest to, że jak one widzą że przednimi uciekam to one nazłość mnie gonią.
czytałam o nim w jakiejś książce i tak właściwie to nie duży komar tylko Kapustnik (czy coś w tym stylu)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”