RE: Wasze ulubione Piwka :D

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Waszer ulubione Piwka? :D

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

Okocim Palone
1
1%
Dębowe Mocne
10
7%
Tyskie
13
9%
żywiec
7
5%
Heineken
11
7%
Harnaś
8
5%
carlsberg
8
5%
smakowe
16
11%
Lech
21
14%
Inne
54
36%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
Savash
Posty: 160
Rejestracja: sob cze 03, 2006 12:25 pm

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Savash »

Urodziłam się w Warszawie - Legie kocham, Legie sławię... więc ehhh... Królewskie jak każdy kibol, chociaż smakuje jak piwo z Ankh-Morpork :P
Gdybym miała długie ręce przytuliłabym cały świat :)
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Sheila »

No i Pratchett sie wplatal :P

Szalas: Perle pilam po dosc silnym znieczuleniu Specjalem, a Specka sie nie wypre! :) Dobre i tanie, bez posmaku tekturki, najlepsze na Pomorzu ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: sauatka »

Lech, Zubr, Wojak (ten 9%) :D
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Ania26 »

Wojak to masakra smakuje jak spirytus z Warką Strong. Ble.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Pajton »

Wojak dobry i kopie :P
A ostatnio z kumpelą zaszalałyśmy i postanowiłysmy spróbować piw nie polskich. Polecam Wexford Irish Cream Ale, tzw. piwo z kulką (w puszcze jest ok 2cm plastikowa kulka:P). W smaku bardzo dobre, takie "inne"... no i ta kulka to dodatkowa atrakcja (szczególniie po wyjęciu ;p ) Tyle że drogie bardzo... ;-)
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Telimenka »

hmm a wszedzie mozna dostac takie piwko ?:)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Czerwonaona »

Ja pracuje w sklepie monolopowym,temat dla mnie hehe.Ja lubie Tyskie i Warke:)Co do Wojaka to nie piłam bo u nas to tylko takie te spod sklepu kupuja,wolałam nie ryzykować.
Za Tęczowym mostem:Cola,Tekila,Meisi,Kruszynka,Milka,Skiniu,Fart,Fuks,Spidi,Cofi.
Ze mną:Darkon,Frost,Rubin.Bez ogonowo:Ewald,Borsunio,Kajtuś.
Awatar użytkownika
Sheila
Posty: 237
Rejestracja: czw paź 12, 2006 10:00 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Sheila »

Moj kumpel kiedys wypil wojaka, mial kolor zielony (date waznosci ok) i chorowal tydzien z goraczka 39 :PPPP
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Ania26 »

Wojak to typowy mózgotrzep - jak tanie wino. Można się ekonomicznie uwalic, ale w smaku podłe. Jeżeli komus pasuje taka breja i lubi szybkie "efekty" to mu zasmakuje.....
Nie preferuję... Jeżeli już kupuję coś co ma 9% alkoholu, to jest to wino.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: 'Asia »

Moje niezmienne numery jeden, 2 ulubione piwka to Dębowe i Harnaś :D Uwielbiam. A zaraz na drugim miejscu jest Żubr :smykrat: Magda, tak jak mówisz - dobrze jest posiedzieć przy Żubrze :mykrat: W sytuacjach ewentualnych braków tych piwek nie pogardzę Leszkiem (mocnym lub premium, nie pils), Warką czy też Tatrą, a i Carlsberg jest dobry - ma klasę ;)
A jeśli chodzi o te asfalty 10-procentowe to też zdecydowanie wolę już wino.

Natomiast piw smakowych, lub rozrzedzanych sokiem nie cierpię :? Wszelkie te Gingersy, Redd'sy, Freeqi,a nawet Dog in the Fog (nie wiem czemu, niektórzy tego nie czują, ale mi to ewidentnie zalatuje sokiem cytrynowym lub jakimś innym cytrusem, a szczególnie spożywane po jakimś "normalnym" piwku jak Dębowe czy Żubr - sprawdzie sami) nie znoszę!

Natomiast Karmi... O zgrozo!!!Kiedyś z moim chłopakiem postanowiliśmy sobie porobić jaja i kupiliśmy to Karmi karmelowe i chcieliśmy wykazać kto jest większym twardzielem :D Ja na codzień uwielbiam po prostu wszystko co karmelowe więc choć określenie "piwo karmelowe" nawet dla mnie brzmi już groźnie ;) (no jak może być PIWO, do jasnej ciasnej, karmelowe??!!) to myślałam że aż tak źle nie będzie :D Jak ja się myliłam... To największe obrzydlistwo świata!!!Nie dośc że oboje zwymiotowaliśmy (choć się bardzo powstrzymywaliśmy), to jeszcze ledwo połowę tego wypiliśmy i wyrzuciliśmy... bo się nie dało więcej w żaden sposób :| Od tej pory mam wstręt do tego "piwa" i aż mnie ciarki przechodzą na myśl o tym jak smakuje to kawowe... :shock:
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Telimenka »

oooo z Karmi tez bym nie probowala fuuuj;/ karmelowe dalo rade odebrac mi apetyt na reszte dnia.. nie wiem co by bylo z kawowym... w ogole kto to pije?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Ania26 »

Próbowałam kawowego: wyszłam z założenia: lubię kawę lubię tez piwo, może byc ciekawe.
Nie było...
Obleśne sa te smakowe wynalazki.
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Telimenka »

noo ;| a znam ludzi ktorzy tylko to pija bo piwo zwykle jest gorzkie! no ja nie moge... ale to nie jest najgorsze mowia "ja lubie piwo ale tylko smakowe" troche taki oksymoron :) piwo smakowe to nie piwo. hmm ale nic nie bije mojej kumpeli ktora SłODZI piwo 3lyzeczki na szklanke bo jest gorzkie.
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
Ania26
Posty: 405
Rejestracja: pt sie 05, 2005 4:17 am
Lokalizacja: Warszawa

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Ania26 »

Cały urok piwa polega właśnie na charakterystycznej goryczce.

btw.
wyjątkowo ineresuje mnie ten temat, bo jestem technologiem zywności i prace magisterską pisałam z browarnictwa. Moja praca - moje hobby :-)
Moje smrodziuszki: Ezri, Odo, Vic
Merry['], Łaciatka['], Pysia['], Mała['], Megi['], Oksanka [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

RE: Wasze ulubione Piwka :D

Post autor: Telimenka »

no wlasnie :D a jakies jabuszko czy wisienka czy co tam jeszcze dla zlamania goryczy to jakas paranoja! :) hehe ciekawa praca:D no i co za tym idzie ciekawe hobby
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”