Jakiej muzy sluchacie?

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

jakiej muzyki słuchacie?

techno
18
5%
club
6
2%
metal
101
26%
rock
157
40%
disco polo
4
1%
jezz
4
1%
hip hop
35
9%
regge
30
8%
muzyka klasyczna
10
3%
pop
25
6%
 
Liczba głosów: 390

jacool.jb

Jakiej muzy sluchacie?

Post autor: jacool.jb »

jakiej muzy słuchacie i dlaczego??
wasz ulubiny wykonawac.
Ja słucham metalu, czasem rock'a.Mój ulubiny zespół to System of a down
Lubie jeszcze red hot chili peppers, korn, matallice i pare innych.
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: shy4 »

ja U.W.I.E.L.B.I.A.M METAL :twisted:
lubię też rock i punk-rock(blink 182:))
ulubieni wykonawcy??oj jest tego trochę :P ale tak naj naj to cenię sobie SLIPKNOT :lol: jeszcze Vader,Deicide,Shadows Fall,Tool,Tap Root,In Flames,DownTheSun,Stone Sour .....i duzo innych :wink:
A czemu słucham ?? to oczywiste bo lubie :wink: a tak btw to kiedyś nie znosiłem metalu :wink:
mac
Posty: 217
Rejestracja: czw maja 06, 2004 4:38 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: mac »

oczywiście metal
iron maiden soad metallica ozzy i wiele innych

UP THE IRONS AND ALL METALS BANDS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: lajla »

ja rock, punk, regge sa tez piosenki hh metal tez sie znajdzie bo bardzo lubie ozzyego (mam 2 piosenki Yeeee!!! ;) ) a w wykonawcow nie bede sie bawic bo troche ich jest ;)
ale tak to wiekszosci rock i jego odmiany ten klimat poprostu :D
nie ma jak to dobra piosenka, latajacy szczur po pokoju i zabawa ;)

no a powod tez mam oczywisty czemu tego lucham tak jak shy4 bo poprostu to lubie, kocham szaleje i nie znioslam bym dnia bez jednej z moich ulubionych piosenek ;)
mac
Posty: 217
Rejestracja: czw maja 06, 2004 4:38 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: mac »

[quote="lajla"]ja rock, punk, regge sa tez piosenki hh metal tez sie znajdzie bo bardzo lubie ozzyego (mam 2 piosenki Yeeee!!! ;) ) a w wykonawcow nie bede sie bawic bo troche ich jest ;)
ale tak to wiekszosci rock i jego odmiany ten klimat poprostu :D
nie ma jak to dobra piosenka, latajacy szczur po pokoju i zabawa ;)

no a powod tez mam oczywisty czemu tego lucham tak jak shy4 bo poprostu to lubie, kocham szaleje i nie znioslam bym dnia bez jednej z moich ulubionych piosenek ;)[/quote]

jakie masz piosenki ozziego??
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: lajla »

"mama im coming home" i "dreamer" nic mocnego :wink: hehe mam delikatne uczy :wink: nie no zartuje oczywiscie :D ale je mam dlatego ze poprostu usyszalam i poznalam tytul bo 2 inne tez slyszalam ale nie znam tytulu wiec nie sciagam :wink:
ty to pewnie masz mocne wrzaski :wink:
jacool.jb

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: jacool.jb »

opcji w ankiecie było jeszce chyba 4 ale może być tylko dziesięć więc musiałem troche usunąć :?
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: lajla »

hehe zadobrze sie chcialo :wink:
KaRa
Posty: 819
Rejestracja: pn gru 22, 2003 10:11 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: KaRa »

Ja tak słucham od soft rocku czyli The Calling, później punk rock Blink182, Mest, Good Charlotte, Goldfigner, Simple Plan , Hot Action Cop, The Offspring no i troche dla odmiany Systema, Slipknota, Ozzyego, PaPa Roach, P.O.D itp...
Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: krwiopij »

buuu... a tego co ja slucham nie ma... :( ;) bo ja slucham tak niezwykle oryginalnej muzyki, ze nie da sie jej jednym slowem okreslic... ;) to moich absolutnie ulubionych 'zespolow' naleza nine inch nails i naurosis...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Mycha »

Ja słucham metalu i jego odmian, czasem wpadnie mi jakiś punk rock, gotic itd :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Yo!Asia

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: Yo!Asia »

Metal! Wszyscy szczuromaniacy to metale! Ja tam jestem fanką Linkin Park!!! ale Meteora to nie to co Hybrid Theory :cry: Kiedyś grali ostrzej, ale może następna płytka. Ja jeszcze lubię Korn, Ozziego (choć ostatnio nie słucham), Red hotów, System of a down, Guano Apes. Moje ulubione piosenki to: Lp-"By myself", "and one"i duuużo innych, pierwsza z płyty Ozzego na tej co "Dreamer" nie mam opakowania, bo przegrane, a mój tata przegra płytę i nie pisze tytułów na opakowaniu, i jeszcze kilka z innych zespołów, ale zobaczę na stronach tytuły bo wiecie mój tata przegra płytę i nie pisze tytułów na opakowaniu. :?
mac
Posty: 217
Rejestracja: czw maja 06, 2004 4:38 pm

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: mac »

[quote="lajla"]"mama im coming home" i "dreamer" nic mocnego :wink: hehe mam delikatne uczy :wink: nie no zartuje oczywiscie :D ale je mam dlatego ze poprostu usyszalam i poznalam tytul bo 2 inne tez slyszalam ale nie znam tytulu wiec nie sciagam :wink:
ty to pewnie masz mocne wrzaski :wink:[/quote]

jak chcesz to ci moge przesłać
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: krwiopij »

hmm... coz, ja inny rodzaj muzyki mam na mysli, kirdy ktos mi mowi 'metal'... 'nu-metal' (czy jak to zwal) to dla mnie nie metal tylko ostry pop... :?

ale to tylko moje skromne zdanie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Jakiej muzy słuchacie

Post autor: lajla »

[quote="Yo!Asia"] Ja tam jestem fanką Linkin Park!!! [/quote]

oh ya!asia ja tez :wink: starsznie ich lubie i doslownie wszystkie piosenki :) podobnie jak Pink Floyd :) (mycha ty cos o tym chyba wiesz bo jesli sie nie myle to ty tez ich lubisz??)

mac z checia mozesz mi pare przeslac :)
cavolo@poczta.fm
:wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”