Ankieta do pracy inżynierskiej

Dział, w którym zamieszczamy ankiety i organizujemy konkursy.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
madziorsza
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 05, 2015 3:47 pm

Ankieta do pracy inżynierskiej

Post autor: madziorsza »

Witam, bardzo proszę o wypełnienie ankiety, którą potrzebuje do pracy inżynierskiej. Jeśli znacie kogoś kto też ma szczury to poprosiłabym o jej podesłanie. Z góry dziękuje :)

https://docs.google.com/forms/d/1Ofvlf6 ... =send_form
u89
Posty: 22
Rejestracja: pn paź 19, 2015 10:41 am
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Ankieta do pracy inżynierskiej

Post autor: u89 »

Trochę nieprzemyślane pytania w tej ankiecie, będziesz mieć problem, żeby wyciągnąć z niej dane. A znam się na rzeczy, napisałam w życiu ponad 100 prac dyplomowych. Np. segment związany ze śmiercią szczurków albo użycie "Ad libitum", w moim otoczeniu nikt tak nie mówi/nie pisze. Jeszcze "na co poświęcasz czas szczurom" - trzeba było uściślić, że chodzi tu o coś więcej, niż sprzątanie i karmienie. Tak czy siak właśnie sama stwierdziłam, że zbytnio się czepiam :D. Powodzenia z pracą!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ankieta do pracy inżynierskiej

Post autor: smeg »

W przypadku posiadania większej ilości szczurów od kilku lat ankieta zupełnie przestaje być użyteczna, mogłabym zaznaczyć z 10 różnych powodów śmierci i wszystkie możliwe pola dotyczące wieku w momencie śmierci.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
madziorsza
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 05, 2015 3:47 pm

Re: Ankieta do pracy inżynierskiej

Post autor: madziorsza »

u89 pisze:Trochę nieprzemyślane pytania w tej ankiecie, będziesz mieć problem, żeby wyciągnąć z niej dane. A znam się na rzeczy, napisałam w życiu ponad 100 prac dyplomowych. Np. segment związany ze śmiercią szczurków albo użycie "Ad libitum", w moim otoczeniu nikt tak nie mówi/nie pisze. Jeszcze "na co poświęcasz czas szczurom" - trzeba było uściślić, że chodzi tu o coś więcej, niż sprzątanie i karmienie. Tak czy siak właśnie sama stwierdziłam, że zbytnio się czepiam :D. Powodzenia z pracą!
Ankieta ta była konsultowana z promotorem i to on narzucił taki styl pisania i takie odpowiedzi, więc nie będę tego podważać (a myślę, że się na tym zna ;)).
madziorsza
Posty: 3
Rejestracja: czw lis 05, 2015 3:47 pm

Re: Ankieta do pracy inżynierskiej

Post autor: madziorsza »

smeg pisze:W przypadku posiadania większej ilości szczurów od kilku lat ankieta zupełnie przestaje być użyteczna, mogłabym zaznaczyć z 10 różnych powodów śmierci i wszystkie możliwe pola dotyczące wieku w momencie śmierci.

W tych pytaniach jest mi potrzebne to by zobaczyć ile statystycznie przeżywają szczury ankietowanych i jakie są najczęstsze przyczyny zgonu by potem móc powiązać wyniki z tym co jest napisane w literaturze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety i Konkursy”