Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka - RENIA :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Nas też zaskoczył :P

Z ostatnich dni:
Kazimierzowi trudno odmówić charakteru i raczej nie wiele znaczy dlań fakt, że 9 lat temu pozbawiono go klejnotów rodowych. Królik o mężnym sercu. :)
Nasza córka nie lubi imienia Kazimierz, uważając, że jego nie jego, nadane czy nie nadane- co z tego, skoro nie pasuje, i woła go wdzięcznym i niepoważnym:"Kubusiu!"
I zawsze, kiedy wraca do domu, wchodzi do pokoju, robi dwa, trzy kroki w stronę Szaraka przyzywając go, a potem - gdy on jest już u jej nóg - przykuca i zagłaskuje rozpłaszczonego niczym placek. :D
Aliści ostatnio zrobiła coś dziwnego, mianowicie otworzyła drzwi i w butach jeszcze i w wiosennej kapotce, zaraz przy drzwiach opadła na czworaki i wyciągnęła ręce w stronę Kazimierza.
Na to on jednym susem znalazł się na wersalce, myknął za poduchy, dopiero po chwili zza zasłonki wychynął pełen obawy pyszczek, oczy spenetrowały teren zagrożenia, a potem pełne rezerwy nóżki zaniosły marmurkowe ciałko na tyły pani leżącej w łóżku. I dopiero wówczas króliś odważył się wyjrzeć zza mnie - nie całością swej osoby, o nie - główką jedynie i oczami, no i może trochę uszami. Jak dziecko chowające się za mamę i stamtąd dopiero na straszny świat wyglądające ;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Ojej, widzę go struchlałego w tej swojej pomyłce...
Mizanko - bardzo chętnie, ale tylko od swojaków :D
Ale wie do kogo ma biec i czujny chłopak jest - dzięki temu nikt go Wam nie ukradnie :P

A mi imię Kazimierz pasuje do Szaraka, budzi respekt, jak i króliś potrafi swoimi tupnięciami, i tak ze staropolska trąca - a że Szarak tradycjonalistą jest to już my dobrze wiemy ;)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Paul_Julian »

Fajne te Kazimierzowe przygody :) Biedny szarak nie rozpoznał swojej małej pańci w wiosennym ubranku :) Juz go widzę jak pędzi do Ciebie sie schować, tylko te kudłate pięty i ogon śmignęły :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: IHime »

Ha ha, Kazimierz - szarakiem obronnym... ;)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Halo, Uni, tak długo Was nie ma.. pochłonięci wiosną ? :)
Buziaki ślemy i czekamy na słówko czy dwa o Szaraku :-*
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: IHime »

Uni, co tam Kazimierz ostatnio zdziałał?
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: Zuzolka »

Unipaks :) co słychać? Jak Szaraczek?
Głaski ode mnie
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Kochani, Szaraczek jest teraz u mojej przyjaciółki, gdzie ma do towarzystwa parę małych ogoniastych stworzonek i gdzie jest tak rozpieszczany, że po naszym powrocie pewnie nie bardzo się ucieszy, jako że w domu mu się standard życia "pogorszy". Teraz nikt mu ziarna czy karmy tak restrykcyjnie nie wydziela, skacze sobie wesoło po swoich dywanikach, głasków ma do woli i z błogością popija wraz z ludźmi owocowe herbatki posłodzony miodem. Pozdrawiamy was wszystkich serdecznie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Jak się cieszę na te wieści ;D
(tak długo nas przetrzymałaś bez, że się zaczęłam niepokoić;X)
Szaraczek na wakacjach bryka i ambrozje łyka :D Nie wątpię, że wczasy wybraliście mu pierwsza klasa, ale nie wierzę, że się nie ucieszy z powrotu opiekunów i powrotu do swojego królestwa. Jak już to nastąpi wygłaskaj go za wszystkie czasy również ode mnie:)
Pozdrawiam serdecznie :-*
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Ol, problemy zdrowotne mnie przystopowały, z konieczności do minimum ograniczyłam siedzenie przy kompie

Szarak już od wczorajszego wieczoru w domu. :D Tak jak przypuszczaliśmy, dopieszczany i zadowalany na każdym kroku, teraz idzie w zaparte zawzięcie demonstrując, że przecież siano to się do jedzenia mało nadaje, lepsze są wykwintne owoce i karma. :P Tylko za kawą się chyba stęsknił, bo nie miał tam chyba okazji pokazać, że chętnie by wraz z ludźmi z filiżanką przysiadł. ;)
Mlaskał dziś nad swoją łyżeczką na cały pokój. ;D
Pozdrawiamy!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: SonamiChan »

To się nauczył wybrzydzania! Fajny szarak, wygłaskać między radarami proszę~
No i zdjęć, ZDJĘĆ!
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Ja wiem, wiem.. ale nie zostawiaj nas tak długo bez żadnego znaku życia, bo aż głupie myśli człowiekowi do głowy przychodzą
:-*


A widzisz, widzisz ! Mówiłam że się ucieszy ;D A jak za kawką, to i za swoją łyżeczką, spodeczkiem, za rękoma które kawkę podają i dopieszczają jak mogą:) Smak to ponoć najbardziej synkretyczny ze zmysłów ;)

I ja też jestem za zdjęciami !
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: unipaks »

Proszę bardzo, tak na szybko: oto Szarak Kazimierz w całej swojej zającowej osobie: :D

Obrazek


Ponieważ wsuwam ciastka, nie odstępuje mnie na krok, włazi na kolana, pcha się z pyskiem do talerzyka - zero dobrego wychowania, niczym prawdziwy jakiś szczur. ;D

No to - drażnimy Szaraka: Obrazek


Obrazek Szaraczek prosi jak pies ;D

I w końcu: capnął ciacho :P Obrazek


Obraza potem była, bo niedobra pańcia odebrała zostawiając nędzne tylko okruszki :D
Ale foch był krótki, bo przecież zabawa z panią w ganianego wokół poduchy (to znaczy nie ja ganiałam, tylko zając :P )

Obrazek Obrazek Obrazek

Szarak pozdrawia :-*

Obrazek
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
olgha
Posty: 37
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:29 pm
Lokalizacja: Września

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: olgha »

Kazimierz jest cudny :-* Od pewnego czasu śledzę Wasz wątek, ale nigdy jakoś nie miałam okazji czegoś tu napisać :P Wymiziaj go ode mnie :D
''Wszys­cy ludzie rodzą się równi i całe życie wal­czą prze­ciw­ko temu.''
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Duecik Bez Siostrzyczek: Trochę inne uszka ;)

Post autor: ol. »

Uni ! ładnie to tak dawać i odbierać ? pójdziesz do piekła >:D
Ale kurcze, nie wiem czy i ja nie pójdę, bo w niesamowitą wesołość wprawiło mnie to zdjęcie:
http://s599.photobucket.com/user/unipak ... 1.jpg.html - wielki cień ciacha na ścianie i mina Szaraka ;D
Kapitalną potrafi zrobić sznupkę :D

A tutaj muszę tak:
Obrazek - baranek Obrazek - byczek Obrazek - baranek

Nie na darmo ma się dwa oblicza - buziaki w oba poliki i drapanko między uszkami proszę przekazać ! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”