Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Postprzez unipaks » Wt wrz 19, 2017 11:54 am

Gratulacje, IHime! :)
IHime napisał(a): Młode jest podejrzane o bycie tailless fuzzem bądź double rexem (bo kudłate, ale się wyciera). Za to z dużym prawdopodobieństwem jest samiczką. ;D
Nowy stwór jest za to zainteresowany tylko brakiem przerw w dostawach jedzenia.
:D ;D
Niech mała rośnie zdrowo i jak należy, a mamie da czasem wytchnąć w tym bezustannym cateringu. Wycałuj malutką i wygłaszcz wszystkie stworki :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI s.299 viewtopic.php?f=37&t=21638&start=4470#p1031889
unipaks

Postprzez ol. » N wrz 24, 2017 6:16 pm

Ihime, gratulacje :)
Jak tam "oswajanie" nowego (bez)ogoniastego ? ;)
ol.

Postprzez Megi_82 » Wt wrz 26, 2017 10:01 pm

Wow, super, aczkolwiek czy taillessy u nas legalne? >:D
Gratulacje :-*
Afra, Dzidzia Rambo, Placek, Wanilia, Bąbel i Bianka viewtopic.php?f=37&t=38243
Za TM: Kluseńka, Czarnuszka, Pączul, Tulinka, Liwcia, Alutka, Tinuszka, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau - bardzo tęsknimy :(
Megi_82

Postprzez Malachit » Cz wrz 28, 2017 11:01 pm

IHime gratuluję, złapałam się na tym, że trzeci raz weszłam przeczytać tego posta i za każdym razem się dziwiłam, gdzie moja odpowiedź (a zawsze zostawała w głowie).
Niech się zdrowo chowa!
Tekst o wetach taki prawdziwy i tak mi się spodobał, że już sprzedałam go dookoła ;D oby liczba skierowań w końcu spadła do zera i żebyś miała sama kiedy odsapnąć!
Wyszukiwarka nie gryzie
Malachit

Postprzez IHime » N gru 03, 2017 9:53 pm

Hurtowo dziękuję za wszystkie życzenia! Muszę napisać post, zanim mała pijaweczka się obudzi na żarcie. ;)

W środę pomogłam odejść Fineaszowi. Od dłuższego czasu jego waga spadała, mimo dokarmiania, a ciałko słabło. Nic nie można było już dla biedaczka zrobić. Miał 2 lata i 7 miesięcy.

Jutro Igutka ponownie trafi pod nóż. Wyhodowała sobie guzka pod drugą pachą.

Reszta się trzyma, chociaż 1 stycznia będziemy obchodzić drugie urodziny x5: Iguty, Kropki, Przerwy, Sydrusia i Nóżki. Penelopci dwójka stuknęła umownie miesiąc temu. Ejce w październiku 5. Młode ma już 3,5 miesiąca. Mi kartki z życzeniami przysyłają dinozaury. ;)
IHime

Postprzez unipaks » Pt gru 15, 2017 11:39 am

Jak się miewa pacjentka, guzek wyeliminowany? Przekaż jej, że jest tyle innych fajnych rzeczy do hodowania zamiast guzków, niech już się więcej nie wygłupia ;) :P Wyczochraj ją serdecznie ode mnie i resztę stadka także, a Ejkę i Penelopę wygłaszcz podwójnie w związku z tymi urodzinami, niech im zdrówko i humor dopisują :-*

Dla Fineasza[*] Śpij spokojnie, ogonku...
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI s.299 viewtopic.php?f=37&t=21638&start=4470#p1031889
unipaks

Postprzez IHime » Pn sty 29, 2018 1:48 pm

Ach, Uni, dzięki za pamięć, sorki, że tyle nie dawałam znać co z Igi.
Zabieg przeszła śpiewająco, wszystko się zagoiło, futro zaczynało odrastać, po czym nagle, bez ostrzeżenia, odeszła we śnie tuż przed Świętami. Tygodnia zabrakło jej do drugich urodzin. Nie wiemy, co się stało, nie było już komu oddać jej na sekcję.

Niedawno walczyliśmy z ropniem na szczęce u Penelopy (wydaje się opanowany), a u Sydrusia guzek zaczął się zmieniać i jest do usunięcia, tylko musimy zaczekać na wypłatę, bo samochód zgotował nam bardzo kosztowną niespodziankę w Nowym Roku.

Niedługo pewnie wrócę tu z rozkminami na temat doszczurzenia. Chodzi mi to po głowie, ale z drugiej strony to kompletne wariactwo (jakby mi to kiedykolwiek przeszkadzało).
IHime

Postprzez IHime » Pn kwi 09, 2018 2:26 pm

Doszczurzenie stało się ciałem jakiś czas temu. Kto mógłby się oprzeć labikowej mordce. Albo dwóm. Albo trzem. ;D
Tym sposobem przywitaliśmy w rodzinie Rey, Jyn i Leię, których nikt tak nie nazywa, bo są niesamowicie podobne i właściwie nie wiadomo, do której się akurat mówi. Funkcjonują zbiorczo jako Pershingi, bo w labie chyba karmili je paliwem rakietowym. :D
Geriatria ma się dobrze, Sydruś i Przerwa po operacji ładnie się trzymają (tfu, tfu...), Penelopka nadal rządzi, chociaż nieco zwolniła tempo. Nieco.
Mopsia Ejka cieszy się wiosną i pańcią, która znów nadaje się na dłuższe spacery (z małym tobołkiem ekstra, ale dajemy radę).
Tobłek lubi karmić szczuractwo, ładnie zanurza łapkę w wiaderku z przysmakami i rozsypuje wokół siebie. Ejkę też lubi karmić, tylko muszę pilnować, bo co drugą psią chrupkę próbuje wkładać do własnego dzióbka. Spółka w drugą stronę też działa, każda piętka chleba czy garstka makaronu zostanie podzielona między nieletnią a psa. ;D
IHime

Postprzez Paul_Julian » Pn kwi 09, 2018 7:18 pm

Masz 3 waciki ? :D Ojaaaa, stado kiwaczków ! I tak, nie da się im oprzeć.
Tosia i Ejka, to dopiero udana spóła :D Wiadomo, ze dzieciaki ( i ludzkie i szczurze) najlepiej się dogadają :)
Szczursieny :
Sowa,Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink :(
Paul_Julian

Postprzez alken » Wt kwi 24, 2018 6:14 pm

Czy waciki są rozròżnialne, czy przy tej prędkości tworzy się trzyglowy szczur? :D
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek

I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
alken

Poprzednia strona

Powrót do Nasi pupile