Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Postprzez IHime » Cz maja 24, 2018 8:40 am

Sydruś stracił w sumie 130 gramów! Ale umówmy się, było z czego tracić. To dodatkowo obciąża wątrobę, ale na szczęście między ostatnimi wizytami już nie schudł. Mam dobre doświadczenie z ostropestem, ale chętnie wypróbujemy pozostałe pomysły.

Pershingi dają soczyste buziaki i bawią się z ręką. Poza tym, włażą na regał na wysokość mojej głowy (umówmy się, to nie jest jakoś strasznie wysoko, ale jak zwalają wszystko i budzą Toś, to jest mało zabawnie), obgryzają firankę, kradną mi kanapki. Są super! :D
IHime

Postprzez Megi_82 » So maja 26, 2018 10:00 pm

Biedna Penelopa :( I Penelopiątek już niewiele zostało chyba, i niemłode...:(

Zdrówka dla Sydrusia! Ostropest jest super, i mielony podaję, i w ziarenkach znika błyskawicznie, dosypuję do karmy.
Poka wacikowe łobuzy :D
Afra, Dzidzia Rambo, Placek, Wanilia, Bąbel i Bianka viewtopic.php?f=37&t=38243
Za TM: Kluseńka, Czarnuszka, Pączul, Tulinka, Liwcia, Alutka, Tinuszka, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau - bardzo tęsknimy :(
Megi_82

Postprzez ol. » N maja 27, 2018 12:47 pm

Białe gangsterki :D
ol.

Poprzednia strona

Powrót do Nasi pupile