Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Re: Majaki Nocne - doszczurzenie ekstremalne

Postprzez IHime » Cz maja 24, 2018 8:40 am

Sydruś stracił w sumie 130 gramów! Ale umówmy się, było z czego tracić. To dodatkowo obciąża wątrobę, ale na szczęście między ostatnimi wizytami już nie schudł. Mam dobre doświadczenie z ostropestem, ale chętnie wypróbujemy pozostałe pomysły.

Pershingi dają soczyste buziaki i bawią się z ręką. Poza tym, włażą na regał na wysokość mojej głowy (umówmy się, to nie jest jakoś strasznie wysoko, ale jak zwalają wszystko i budzą Toś, to jest mało zabawnie), obgryzają firankę, kradną mi kanapki. Są super! :D
IHime

Postprzez Megi_82 » So maja 26, 2018 10:00 pm

Biedna Penelopa :( I Penelopiątek już niewiele zostało chyba, i niemłode...:(

Zdrówka dla Sydrusia! Ostropest jest super, i mielony podaję, i w ziarenkach znika błyskawicznie, dosypuję do karmy.
Poka wacikowe łobuzy :D
Afra, Dzidzia Rambo, Placek, Wanilia, Bąbel i Bianka viewtopic.php?f=37&t=38243
Za TM: Kluseńka, Czarnuszka, Pączul, Tulinka, Liwcia, Alutka, Tinuszka, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau - bardzo tęsknimy :(
Megi_82

Postprzez ol. » N maja 27, 2018 12:47 pm

Białe gangsterki :D
ol.

Postprzez IHime » Pt lip 06, 2018 9:53 am

Sydrusiowi bardzo się pogorszyło. Stan zapalny objął kość szczęki, bardzo cierpiał, nie jadł i gasł w oczach, przeciwbólowe nie działały. Po tygodniach męczenia go zdecydowałam, że to wystarczy. Mimo najszczerszych chęci i super zaangażowania wetów nie byliśmy w stanie zapewnić mu komfortu, a perspektywy pogarszały się z wizyty na wizytę.
Już prawie 3 tygodnie mijają, odkąd go nie ma.

Przykro mi, że wpadam tylko ze złymi wieściami. :'(
IHime

Postprzez Malachit » Cz lip 12, 2018 10:19 am

Przykro IHime, ale czasami tak trzeba. Ja też boję się tego dnia, bo kiedyś musi nadejść...
Dużo zdrówka dla reszty domowników!
Wyszukiwarka nie gryzie
Malachit

Postprzez IHime » Pt lip 13, 2018 10:01 am

U nas reorganizacja! Szczury musiały przeprowadzić się do mniejszego pokoju, co z ich punktu widzenia pewnie jest niemałą degradacją. Bo jest. Przepadły wszystkie dobrze znane szczurze kryjówki, swoboda buszowania w pokoju zabezpieczonym na podstawie wieloletniego doświadczenia, dostęp do kuchni (sic!). Łaciata trójca zupełnie nie wykazuje entuzjazmu do wybiegów, tym bardziej, że nowe skrytki jeszcze nie zorganizowane i bida z nędzą w kwestii rozrywek. Białe pershingi nie narzekają, tylko pracowicie wzięły się za zwiedzanie i demolowanie. Już drugiego wieczoru wymyśliły, jak wleźć do szafy ubraniowej i mam teraz zgryz. Trochę dosłownie, szczurzy zgryz odciśnięty na rzeczach szuflady. >:(
IHime

Postprzez ol. » N lip 15, 2018 6:14 pm

Tutaj też pożegnania. Przykro mi IHime;(
Dla Sydrusia [^]

Przeprowadzka przeprowadzką, ale odcięcie szczurów od kuchni jest niewybaczalne :P Jak mogłaś IHime ! Jedyna nadzieja w małych białych myszkach, to szlachetne z ich strony, że tak się starają i organizują sobie i penelopiątkom przestrzeń życiową, jak na szczurze standardy przystało :P
Pozdrowienia dla całej gromadki:)
ol.

Postprzez Paul_Julian » N lip 15, 2018 9:53 pm

Biedny Sydruś :( Czasem trzeba podjąć taką decyzję :(

I biedna reszta gromady z powodu przymusowej eksmisji, jak tam można ! Ale na pewno sobie dadzą radę, waciki jak widać już sobie zorganizowały szczurze rozrywki. Tylko patrzec jak reszta pójdzie w ich ślady ;D
Szczursieny :
Sowa,Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Mink :(
Paul_Julian

Poprzednia strona

Powrót do Nasi pupile