Rabarbarowy 7-mio składnikowy kompocik

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: pin3ska »

A wiesz, po prostu juz wspolczuje ci sprzątania, bo wiem dobrze co to znaczy :D Ale sama chcialas :P
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

pin3ska pisze:A wiesz, po prostu juz wspolczuje ci sprzątania, bo wiem dobrze co to znaczy :D Ale sama chcialas
ło Ty, teraz mi to mówisz ;D póki co wchodzę w połowie do środka i przecieram. wiesz, jak tak na nie patrzę to myślę, że warto :D pewnie tylko do pierwszego sprzątania tak będę myślała ale co tam :) Od paru godzin mają otwartą klatkę (mama już pojechała, bo od przedwczoraj niestety nie mogły wychodzić, bo mama ma traumę po gryzących chomikach i teraz bardzo się boi gryzoni) i co ciekawe, co chwila widzę je w środku zamiast szalejące po szafkach albo dobierające się do kabli :) A dotychczas wiecznie siedziały pod łóżkiem :)

aha, pin, chętnie bym zobaczyła jaki Ty miałaś wystrój bo mi weny brak. Masz to uwiecznione na pamiątkę?
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

denewa pisze: Gratuluj!!!ę ;D
Dzięki, dzięki ;D jeszcze oby tak dalej, bo zaraz znowu będzie, że zacieszam a sytuacji się pogorszy..
denewa pisze:Dla scementowania bardzo pomaga wspólna wyprawa do weta ;) Jak się wtedy przytulają... :P
Nie pomaga ;D To są charakterne babeczki; co się będą bać transporterka albo miłego pana weta z wielką strzykawą ;) Wracają do domu i dla scementowania zapominają o przyjaźni- i po pysku ;)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: pin3ska »

Chyba nie mam :) Gdzies tam były foty całego towera jeszcze, to mialam na górze po bokach takie długie doniczki na trzech sciankach - bardzo to lubiły, ale sprzątało sie tragicznie po prostu.

No i dotychczas raczej nie wieszałam hamaków, bo wszystkie szybko zle konczyły :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Shy_Lady »

nooooo GRATULUJE! :)
Świetne masz te baby :)
konto nieaktywne
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Paul_Julian »

sr-ola pisze: No dobra, nie wytrzymam, muszę coś napisać.. ;D Klatka okazała się strzałem w dziesiątkę! Dalej się piorą, spadają z górnych półek na dół w szamotaninie, piszczą, nie tulą się (ale leżą obok siebie...w odległości pół centymetra ;) ) ale wytrzymały DWIE noce ze sobą bez większych ran (pierwsza ostrzejsza, druga to już był pikuś)
No nareszcie ! Te pół centymetra mnie dobiło :D Bardzo sa obrażone , strasznie strasznie ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Sysa
Posty: 948
Rejestracja: śr gru 30, 2009 1:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Sysa »

Gratuluję! Klatka super! W sam raz na jeszcze większa ilość szczurków ::) ;)
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Nietoperrr... »

Normalnie skaczę na trzy metry z radości!!!(wyobraź to sobie... :P )
Nareszcie!!!Gratulacje za cierpliwość i wytrwałość!!!A kot już jedzie O0 Tylko będziesz musiała chyba zrobić małe przemeblowanie w klatce,bo jest dosyć wypasiony... :-\
A klaciocha super!!!Mam nadzieję,że panny będą niedługo spać WSZYSTKIE przytulone do siebie...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

Shy_Lady pisze: Świetne masz te baby :)
A RAZEM są jeszcze "świetniejsze" ;)
Paul_Julian pisze:Te pół centymetra mnie dobiło :D Bardzo sa obrażone , strasznie strasznie
;D prawda? Ale dziś w nocy dystans się zmniejszył ;D ciałko w ciałko :D
Sysa pisze:W sam raz na jeszcze większa ilość szczurków
;D sesesessseeee.... ;D
iwonakoziarska pisze:Normalnie skaczę na trzy metry z radości!!!(wyobraź to sobie... :P )
Uważaj na żyrandol! Ja już dorobiłam się guza z tej radości ;)
iwonakoziarska pisze:A kot już jedzie O0 Tylko będziesz musiała chyba zrobić małe przemeblowanie w klatce,bo jest dosyć wypasiony... :-\
Miejsca tu mamy pod dostatkiem i nic w klatce (prócz niuniek) nie jest na zawsze ;D Tak więc czekamy! :)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

Naprawdę miałam problem gdzie się pochwalić, najchętniej zrobiłabym to wszędzie, na razie ograniczam się do "prawie wszędzie". ;D Przyszedł do nas dziś kot. Pocztą. Jak go zobaczyłam po prostu padłam z zachwytu, wstałam, znów padłam, wstałam, zauważyłam, że szczęka została na podłodze, dźwignęłam ją ale rogal z twarzy nie chciał już zejść :)

Tylko spójrzcie:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

iwonakoziarska, jesteś szalona! W życiu bym sobie czegoś takiego nie wyobraziła, nie mówiąc już o zrobieniu! Jesteś skarbem dla szczurasków! Bardzo, bardzo dziękujemy! ;D

Zastanawiam się, czy w ogóle dawać kociaka bździągwom, żeby mu krzywdy nie zrobiły, nie nasikały do paszczy, nie pogryzły ogona.. powstrzymuje mnie tylko fakt, że kociak był robiony z myślą o nich i gdzie indziej byłby nieszczęśliwy ;) ;D

Prawda, że ósme cudo świata? :D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Nietoperrr... »

Hi,hi!Ale tak jak przewidywałam - najśmieszniejszy jest widok wchodzących w paszczę drapieżcy szczurków...A jeszcze śmieszniej,że wychodzą całe... ::) Dawaj szmatki do środka,to dłużej wytrzyma bez prania...
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Vicka211 »

Nie no a ja się napatrzeć nie mogę ! ;D Naprawdę przecudowne to jest :D :D
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Shy_Lady
Konto nieaktywne
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 06, 2009 2:42 pm

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Shy_Lady »

oooo ja cie..... to ja wpadam i Ci kota ukradam ^^ zakochałam się :D
ale ten kot nie uczula??
konto nieaktywne
Awatar użytkownika
sr-ola
Posty: 1425
Rejestracja: wt wrz 29, 2009 5:51 pm
Lokalizacja: Opole/Głogów/okolice Zielonej Góry

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: sr-ola »

Shy, noł czens :D Moje bździągwy już Ci kota nie oddadzą a ja bym im nie podskakiwała ;)

Oddech może mieć nie teges jak tam szczurki nasiuśkają, ewentualnie to uczuli ;D
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: Sroczkowe pchełki radosne...

Post autor: Nietoperrr... »

sr-ola pisze:
Oddech może mieć nie teges jak tam szczurki nasiuśkają;D
Ludzie!Ewenement!!!Jedyny kot na świecie,któremu szczury do pyska sikają!!!WOW!!! :D
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”