Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: sauatka »

ciudne ciuraki :zakochany:
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Shurka »

i kolejne zdjątka :hihi:
Takich kochanych niedobruchowatych bestyjek to trudno nie fotografowac :zakochany:
http://img68.imageshack.us/img68/8531/beznazwy14na.jpg

drugie śpiochy...:
http://img61.imageshack.u...eznazwy25jh.jpg

trzecie...:
http://img61.imageshack.u...eznazwy33ca.jpg

najbardziej udane :hihi:

czwarte...:
http://img210.imageshack....eznazwy43sv.jpg

Moje Kochane Maleństwa :zakochany:

piąte...:
http://img55.imageshack.u...eznazwy58ly.jpg

i ostatnie-szóste :D
http://img71.imageshack.u...eznazwy69oj.jpg
Ostatnio zmieniony sob wrz 02, 2006 1:13 pm przez Shurka, łącznie zmieniany 1 raz.
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: sauatka »

:zakochany: ciuda
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Shurka »

W naszym domu pojawił się kolejny szczurras :D Tym razem nie pannica, a panicz. Śliczny albinos ochrzczony przez moją babcię- Kubuś. Już teraz myślimy o wykastrowaniu maleńkiego, żeby mógł bez problemu dołączyć do swoich koleżanek. Czy zna ktoś może dobrego weta, od kastracji oczywiście? Może być z Chrzanowa, Krakowa.. pozdrawiam
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Guślarka »

Gratuluję nowego szczurka :wav: Będą jakieś zdjątka? ;)
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Shurka »

Będą, będą, ale dopiero kiedy naprawię aparat :| Ale mówię wam, SŁIIIIIIITTTT!!!!!!! :zakochany: :hihi: :lol2:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Shurka »

Prosiłabym o zmianę tytułu tematu na "Moja TRÓJCA Przenajświętsza" w podtytule: "Czarna, Nusia i Kubuś(ia):D" .

Zdjęć nie mam możliwości jak na razie wkleić, gdyż tak jak mówiłam, aparat nie jest w pełni sprawny aby je nawet zrobić :evil: :sciana2: Tak to jest jak rodzice zabierają "moje maleństwo" na wyjazdy :zlosc: :bije:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Chesti »

W Chrzanowie polecam lecznicę na ul. Mydlanej (pani dr Lucyna Kozikowska - kastrowała fretkę mojej siory i obyło się bez problemów, w dodatku to bardzo miła kobieta. Trzeba się wcześniej umawiać więc zadzwoń i zapytaj czy podejmie się kastracji szczura, w razie czego mogę ci podać numer telefonu do lecznicy).

Gratuluję nowego malucha i pozdrawiam (mimo kilku niemiłych spięć jakie między nami były :jezor2: )
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Shurka »

No i po zabiegu, no i po operacji... Do "krojenia" doszło dzisiaj o godzinie 11, a skończyło się o 12.30. Coś czuję, że Kubuś(ia) się na mnie obraził(a) :cry: Chyba za to, że wycięłam mu jąderka :cry: Boi się mnie i ucieka ode mnie, pomimo tego, że po operacji czekała na niego przepyszna karma i gerberek... Ja tego nie rozumiem...chociaż? No, ale będzie miał u mnie dobrze :D Mama się wkurza, że znowu zrobiłam po swojemu i nie wiem, czy nie będzie mi kazała go oddać, ale ja znowu zrobię po swojemu :twisted: :flex: :jezor2: Za cztery dni mogę próbować połączyć go z dziewuchami, ale ja poczekam (dla pewności), siedem dni. Nie wiem co to będzie, bo Nuśka gryzie Kubę, chyba przez to, że nie chciał jej zrobić dzidziusiów :jezor2:

Czekam na naprawę aparatu. Jeśli się tylko naprawi, to zrobię zdjątka i wkleję. Nie tylko Wy nie możecie się doczekać, ale i ja sama też! :lol2: Po prostu trzęsie mną, żeby uwiecznić kolejnego Ukochanego Ogonka :lol2:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: sauatka »

no czekamy czekamy na foteczki :jezor2:

edit: no i mamy nadzieje ze spotkamy sie w Katowicach :P
Chesti
Posty: 266
Rejestracja: czw lip 21, 2005 6:32 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Chesti »

Biedny chłop :hyhy:

Shurka i gdzie w końcu dokonywałaś tego zbrodniczego aktu? ;) U pani Lucynki?
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Shurka »

Nie, u takiej jednej Pani niedaleko mojego domu. Wzięła 30 zł i dowiedziałam się, że to dobry wet. A i Tobie ani Satance nie chciałam zawracać głowy, tym bardziej, że sama wiesz...jak niedaleko domu, to szybciej się to załatwi, a tak daleko, to nie wiadomo kiedy znajdzie się czas czy cóś. W każdym bądź razie załatwiłam to i mam już z głowy, ale jednak kiedy dała mu środek uspokajający, a on tak powolutku opadał na moich rękach i jeszcze musiałam się z nim pożegnać i powiedzieć "bądź dzielny i nie poddawaj się", to jeszcze chwila, a bym się poryczała, bo już mi się łezki w oczach zbierały :oops: Ale tak bardzo nie chciałam go zostawiać... :-( w nagrodę kupiłam mu (w czasie jego operacji), przepyszną karmę i żwirek na przyszłość, no i kolby, żeby, jak się przebudzi, mógł sobie zjeść :zakochany: No ale i tak jest jakiś taki obrażony na mnie. Boi się cholernie i ucieka ode mnie, tak jak już mówiłam... :-( Raz udało mi się go przekupić gerberem :lol2: Powoli przymierzam się do robienia mu zdjęć. Pożyczyłam od rodziców aparat który jest dość skomplikowany i staram się "cyknąć" kilka w opcji "auto", żeby zbytnio nie kombinować... :khihi:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: sauatka »

Pożyczyłam od rodziców aparat który jest dość skomplikowany i staram się "cyknąć" kilka w opcji "auto", żeby zbytnio nie kombinować... :khihi:
cykaj cykaj :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: limba »

[quote="Shurka"]Coś czuję, że Kubuś(ia) się na mnie obraził(a) [/quote]
Ja mysle ze on najbardziej to obraza sie za to (a) dodawane.. :jezor2:
Facet to facet... :hihi:

Super ze wszystko dobrze poszlo... Dostal antybiotyk do domku?
Zycze szybkiego i bezproblemowego gojenia sie...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Shurka
Posty: 414
Rejestracja: czw mar 02, 2006 6:07 pm
Kontakt:

Moja TRÓJCA Przenajświętsza

Post autor: Shurka »

limba81, nic nie dostał...a powinien? :shock: Na szczęście zdrowieje szybko. Tyle dobrze...

A dzięki niemu poznałam najwspanialszego mężczyznę na tym świecie... Co wieczór (a i nawet w ciągu dnia :D ) śpi ze mną pod kołderką. Przedwczoraj w nocy spał przytulony do mojej nogi, a wczoraj wybrał do swoich drzemek- komodę :hihi: Ale jest PRZEKOCHANY! Co prawda śpi całymi dniami, ale przy mnie i już się nie boi :zakochany: Myślę, że ta jego środowa bojaźń wynikała z zastrzyków, które zapewne tak na niego podziałały, bo już wieczorem był nie do poznania :zakochany:
Nie jestem przyzwyczajona do takiego zachowania ciurasów, dlatego że te moje to okropne wariatki! I gdybym chciała przytrzymać je w miejscu, musiałabym je przywiązać :?

No więc teraz mam dwie wariatki i jednego pluszowego misia-przytulaka :zakochany: Co nie znaczy, że Czarna i Nusia spadły na drugi plan :jezor2:

Cyknęłam kilka zdjęć, teraz tylko pozostaje mi zrzucenie ich na kompa i od razu na forum 8)

PS Aż mi się nie chce ich zostawiać samych na te dwa dni niecałe, kiedy to będę na weselu :| Będę musiała im przygotować wiadro żarełka, żeby wytrzymały i nie umarły mi z głodu :lol:
zapraszamy do naszej galeryji ;)

oraz na temat poświęcony nam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”