Fantastyczne dziewczyny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Oby ogonka nie miało z żadnej strony ;) okaże się pewnie za 2 tygodnie.

Mucha, czy Komix jest niechętny do ludzi?
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Mucha321 »

Azi pisze:Oby ogonka nie miało z żadnej strony ;) okaże się pewnie za 2 tygodnie.
Marzysz o córeczce? :> :D
Azi pisze:Mucha, czy Komix jest niechętny do ludzi?
Komix to wielki miś, który wręcz pcha się na kolana i włazi mi czasami na głowę. :P Odda wszystko (no może prawie ;D ) za pieszczoty i całusy :) a czemu pytasz? Jakieś problemy u rodzeństwa?
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: sasza&masza »

Gratulacje Azi ;)
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Marzysz o córeczce? :>
No ba :]

A co do reszty rodzeństwa Komixa. No niestety. Cześć jest taka, że nie lubi ludzi (np. Kilumkul), nie o to chodzi, że jest agresywna, ale woli swój świat i szczury niż człowieka, a cześć jest mocno wystrachana (np. moja Kagura), a cześć urocza i przyjacielska (jak widzę ta cześć jest na szczęście w większości). Dlatego zresztą m.in. postanowiłam Kagury nie rozmnażać. Ciesze się, że jednak nie wszystkie tak maja, może to tylko cecha częściowo osobnicza.

Za wszystkie gratulacje póki co nie-dziękuję ;)
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Mucha321 »

Azi pisze:Dlatego zresztą m.in. postanowiłam Kagury nie rozmnażać.
możesz rozmnożyć Komixa ;D ::)
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Komix ma jeszcze duuuuużo czasu, żeby zasłużyć sobie na jakąś zgrabną pannę ;)
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Hipokryzja Happy Feet - Hipo ~1 rok i 8 miesięcy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Irytacja SunRat's - Irytka ~1 rok i 7 miesięcy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Inazuma SunRat's - Ina ~1 rok i 7 miesięcy
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek

Luthien Tinuviel Abraxas - Lutka ~1 rok 2 miesiące
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Athame Happy Feet - Ata ~1 rok 1 miesiąc
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Kagura Happy Feet - Kagu ~11 miesięcy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I sesyja grupowa :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A z rzeczy opisowych... Ata wróciła do domku po odchowie maluszków N i niestety dziewczyny jej nei poznały :( Z Lutką się już dogadała, teraz dołączyła do nich Kagu. Będę dołączac po kolei, bo najstarsze dziewczyny się wredne zrobiły i spokojna Ata może sobie nei dac rady z nimi na raz. Irytce zrobił się chyba gruczolak, w przyszłym tygodniu pójdziemy na kontrolę.
Nakasha
Posty: 5397
Rejestracja: wt sty 04, 2005 7:14 pm
Numer GG: 4379189
Lokalizacja: Białystok - Kuriany
Kontakt:

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Nakasha »

Rządki są super. :D :D Wyściskaj ode mnie tłuścioszki. :-*
Z nami: Ganix, Yetta, Inari, Cerridwen, Ceres Ciel i dziczek Włóczykij
Za TM: 88 szczurzych duszyczek

Obrazek
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Re: Fantastyczne dziewczyny

Post autor: Azi »

Odgrzebuję się. Po pięciu latach, ale się odgrzebuję :)

W naszym domu na nowo szczury. Tym razem chłopaki. A co :)

Chłopcy już są :) Impet i Impuls of Zirrael. Za dwa tygodnie dojedzie Kakashi. A później się okaże ;)

Bracia I na początku byli mocno wystrachani. Mieszkali półtora tygodnia w mojej wielkiej dunie wystawowej, w osobnym pokoju w domu moich Teściów, u których gościliśmy świątecznie. Niby cisza, spokój... A zbunkrowani siedzieli w domku. Po pewnym czasie ze mną przesiadującą obok się oswoili i zaczęli wychodzić, ale nadal z przestrachem i na każdy gwałtowniejszy ruch - odwrót paniczny. Powrót do Wrocławia całkowicie ich odmienił.

Moja klatka do małych nie należy i stoi w najruchliwszym pokoju - salonie, a oni chyba tego potrzebowali, a nie ciszy i spokoju. Oj głupia ja ;) Bójki, gonitwy, skakanie po prętach jest normalką, na każde otwarcie drzwiczek jest szybki bieg kontrolny co się dzieje i kto to otwiera. Impuls chwyta mnie dodatkowo za ubranie i próbuje zaciągnąć do klatki.

Charakterologicznie Impuls to impuls. Skrajności są jego domeną. Od wystrachania do buńczucznego zawadiaki wystarczy sekunda. Impet jest stabilniejszy. Od początku bardziej odważny, ale i niezmienny w zachowaniu. Jak się przestraszy - nie ma paniki, ale musi minąć chwila nim się oswoi. Poza tym skradł mi serce na dzisiejszym wybiegu. Impuls poszedł przed siebie, pod szafki, byle dalej ode mnie, a Impet siedział ze mną, wtulony. Zszedł kontrolnie na podłogę, obszedł mnie dookoła i wrócił na mizianie. Gdy był u małża lub dziecia na rękach - wystarczyło, że wyciągnęłam rękę i wracał. Impulsa do wyjścia spod szafek przekonała jedynie sucha bułka...

Co do dziecia mego - pierwszy wspólny wybieg uważam za udany. Młody nadal musi nad sobą pracować, bo on nieprzyzwyczajony do oczu dookoła głowy i gdyby nie ja, to mogłoby dojść do tragedii. Dlatego sam na razie wie, że szczurków wyjmować nie może. Ale jest w stosunku do nich nadzwyczaj delikatny i już oduczył się gwałtownych reakcji na szczurze pazurko-igiełki na ciele ;)

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=58E4455A

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=58DB5921

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”