Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: unipaks »

http://i930.photobucket.com/albums/ad14 ... 73df3e.jpg jaka fajna zadowolona psia morda! :-*
Przykro, że Rocki złapał takie paskudztwo; trzymam kciuki, żeby nadal miał jak najlepsze wyniki, wygłaszcz go ode mnie. :-* Pozdrawiam!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: zocha »

ol. pisze:Ojej, pozwól że najpierw skomentuję tymczasowiczki, bo to niespodzianka ! :D Ta kapturka u Pyl została, a że i późniejsze moje u niej mieszkały, to pewnie to one ! Wypatrywałam wypatrywałam ale oczywiście rozpoznać moich nie sposób :D
Dzieciaki jeszcze mocno nieśmiałe były - ale z zadatkami ! O0
Rzeczywiście ciężko rozpoznać :) Czarnulka najśmielsza była, tylko się klatkę otworzyło a ona już na zewnątrz :) Białaski bardziej nieśmiałe, ale widać, że ciekawskie i co poniektóre też się do wyjścia rwały :)

Rzeczywiście z tymi kleszczami w tym roku to masakra. No, ale zimy praktycznie nie było. Najgorsze, że u nas ta babeszjoza grasuję i co kleszcza widzę to od razu strach :(

Dziękujemy dziewczyny za komplementy, Rocky wygłaskany i szczęśliwy :)

Pozdrawiam :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: zocha »

Temat pokrył się już dawno pajęczynami i zarósł grubą warstwą kurzu, więc chyba czas najwyższy trochę go odświeżyć i przypomnieć o sobie. Szczególnie, że zostałam poniekąd wywołana do tablicy ;) tak to pewnie bym znowu się zbierała nie wiadomo ile ::)

Z większych zmian jakie u nas zaszły to takie, że mieszkamy obecnie w Poznaniu. Niestety w naszym życiu nadal brak szczurków. A nie ukrywam, że brakuję mi ich bardzo, a najbardziej ósemki, która z nami była :(

U Rokiego (odpukać) na razie spokojnie. Na spacerach szaleje, w domu wyleguję się wszędzie gdzie się da, a jak trzeba to i pożebrze o jakiś dobry kęs ;)
Jakiś czas temu (to chyba wrzesień był) zakochał się w pewnej suni z osiedla. Nie chciał jeść, ciągle piszczał, że chce na spacer, a jak tylko ją ujrzał z balkonu od razu pisk i wycie ::) Co najmniej pół osiedla go słyszało :P Pierwszy raz widziałam go w takim stanie i słyszałam żeby wył. Na początku to nawet nie wiedziałam, że to on tak wyje 8)
Oczywiście po jakimś czasie okazało się, że winowajczyni całego zamieszania miała cieczkę i stąd te jego zapędy. Ale powiem szczerze nie było to nic przyjemnego i nie chciałabym znowu tego przechodzić. Ze względu na Rokiego jak i ze względu na siebie ::)
Z koleżanką są teraz dobrymi znajomymi. Jak tylko z daleka ją widzi to od razu zaczyna piszczeć, ale całe szczęście potem jest spokój. A Rokuś to chyba jeden z nielicznych psów na którego sunia nie szczeka :)

Jako, że szczurów nie mam, będą oczywiście zdjęcia Rokiego :)

jeszcze z poprzedniego mieszkania
Obrazek

tu cała historia, nie mogłam więc wrzucić jednego zdjęcia :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek koniec ;D


i obecne
Obrazek Obrazek Obrazek


tak się wyleguje na balkonie, oczywiście jak były cieplejsze dni :) Teraz to tylko na chwilę wyjdzie, posiedzi, popatrzy co się ciekawego dzieję na zewnątrz i wraca :)
Obrazek Obrazek


a tak podróżujemy
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek :)


spacerowe
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


i wylegiwanie się w domu
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek ::)

i nawet pod biurko się wciśnie Obrazek :)

W większości zdjęcia robione tel. więc niestety kiepskiej jakości. Na niektórych fotkach Roki ma swój głupkowaty wyraz pyska, który oznacza, że nic do niego nie dociera i można sobie mówić, krzyczeć a on i tak swoje :P

Dzisiaj na spacerze próbowałam mu zrobić jakieś w miarę normalne fotki. Oczywiście mogłam sobie próbować, Roki wie lepiej ;) Co mu chce zdjęcie zrobić Roki w drugą stronę, no nie lubi chłopak jak mu się fotki pstryka :)

Ach, przy okazji wrzucę zdjęcia psiaków, które jakiś czas temu znalazłam (jeszcze w Wawie). Całe szczęście w obu przypadkach znaleźli się właściciele (chociaż w jednym to do końca nie wiem czy takie szczęście, ale wierzę, że tak).

pierwsza znajda - słodka i urocza Dżina, bardziej się słuchała niż Roki :)
Obrazek Obrazek

i druga, czyż nie jest piękna? :) Obrazek Obrazek
W obu przypadkach Roki był mega szczęśliwy, czego nie mogę powiedzieć o suniach ;) Roki nie należy do dżentelmenów, że tak powiem :)

Na dzisiaj wystarczy. Mam nadzieję, że są jeszcze tacy co o nas pamiętają i tu zajrzą :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: ol. »

W Poznaniu to już jesteście prawie jak krajanie :D (jakby Was kiedyś ku północy wiatry poniosły to mój adres znasz ;) )

Fajnie poczytać, że u Was dobrze:) Roki od wywieszonego języka po czubek machającego ogona ma się wiedzę kwitnąco ! ale nic to chyba dziwnego w ciągłym otoczeniu tych wszystkich suczek które spotykacie ;D Nie wiedziałam, że z niego taki amant :D
Pięknie wygląda w naturze
http://s930.photobucket.com/user/zoocha ... 0248076866 http://s930.photobucket.com/user/zoocha ... 1203482793 ^-^
i refleksyjnie w podróży http://s930.photobucket.com/user/zoocha ... 3.jpg.html :)
A pozy do spania ma wypisz wymaluj jak nasze kocury - te rozłożyste
http://s930.photobucket.com/user/zoocha ... b.jpg.html
czy zapudełkowane http://s930.photobucket.com/user/zoocha ... c.jpg.html, nawet całym bokiem pod drzwi tak samo jak Felek się kładzie - jak nikt akurat nie głaszcze to chociaż nogami się o ścianę popieści ::)

Tak trzymać ! Pozdrowienia dla Was i drapki dla Rokiego :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: unipaks »

Zocho kochana, życzenia najserdeczniejsze urodzinowe przyjąć racz ode mnie, sto lat! :-*
I wygłaszcz Rokiego! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: zocha »

Unipaks dziękuję serdecznie za życzenia :-*
ol. pisze:W Poznaniu to już jesteście prawie jak krajanie :D (jakby Was kiedyś ku północy wiatry poniosły to mój adres znasz ;) )
Z przyjemnością bym Cię odwiedziła, ale teraz jak podróżujemy to tylko z Rokim. Nie ma go za bardzo z kim tu zostawić, a jak jest to on nie chce :( Czuję, że szybciej bym Cię odwiedziła jak bym w Warszawie mieszkała, bo tam przynajmniej zostałby bez problemu z moją mamą ;) Ale dziękuję za zaproszenie :)
ol. pisze: jak nikt akurat nie głaszcze to chociaż nogami się o ścianę popieści ::)
oj tak Roki to samo
uwielbia się tarzać plecami po dywanie i wtedy go trzeba głaskać po brzuchu :D

Dziękujemy za głaski, wygłaskany i wydrapany :) :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: unipaks »

Zocho, witaj :) Co tam u Was i u Rokiego? Mam nadzieję, że mimo babejszjozy trzyma się i wyniki nie są złe. Na tych ostatnich fotkach wyglądał tak zdrowo i niech nadal tak będzie. :) Wygłaszcz go ode mnie!
Pozdrawiam serdecznie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: zocha »

Cześć unipaks :) Jak miło, że ktoś jeszcze o nas pamięta ;)

Rokuś ma się dobrze. Na spacerach każdy ma go dosyć ;) a w domu potulny, grzeczny piesek :) No, ale gdzieś się wyszaleć musi :)
Mieszkamy ponownie w Warszawie. Ogólnie to od marca u nas zmiany, powiększyła nam się rodzina - urodziła nam się córka :)

A, że przez pierwsze tygodnie nie wychodziłam z Rokim na spacery, to mam wrażenie, że go wszyscy rozpuścili ;) I teraz na nowo muszę go uczyć ogłady na spacerach :)

Tęskno mi za szczurkami. Co jakiś czas tu zaglądam i tylko podziwiam. Na razie nie mogę/możemy pozwolić sobie na szczurki, nie mogłabym im poświęcić odpowiedniej ilości czasu i miłości. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę mogła przygarnąć jakieś ogoniaste cuda. Ach, brakuję mi tych małych istot ^-^

Może jak znajdę dłuższą chwilę to wrzucę jakieś zdjęcia Rokiego.
Pozdrawiam :-*
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: unipaks »

Zocha, gratulacje! :D Ucałuj malutką w obie piętki, a Rokiego wytarmoś ode mnie serdecznie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: zocha »

Dziękuję unipaks, wytarmoszony i całusy rozdane :) Akurat jest na etapie smakowania swoich stóp ;)

Kurcze, zamknęli mi photobucket i nie mam gdzie teraz zdjęć wrzucać :(
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: ol. »

Zocha, gratulacje z zostania mamą ! To wybuziakuj i wytarmoś od razu też ode mnie - obie pociechy :)
Fajne jest lato do spacerów więc zażywajcie do oporu. Jedno i drugie niech korzysta :)
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: zocha »

ol. dziękuję :)

Dla mnie mogłoby być cieplej ;) ale własnie ostatnio tak sobie myślałam, że pora roku jest idealna bo za dużo warstw nie trzeba zakładać. Dla Rokusia w południe trochę za gorąco, ale spacery uwielbia, ewentualnie chwilę odpocząć na trawce :)
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: unipaks »

Zocha, co tam słychać u Was - jak Wasza pociecha i jak się Rokuś sprawuje? Może jak znajdziesz chwilę i uda Ci się wrzucić parę zdjęć na http://www.fmix.pl/ No Photobucket niestety się wypiął. :P
Pozdrowienia dla Was i głaski dla Rokiego! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: zocha »

Dawno nic nie pisałam, ale zaglądam co jakiś czas na forum i was poczytuje. Ostatnio chyba z tęsknoty za tym co było i minęło.

We wtorek pożegnaliśmy Rokiego :'( Tak naprawdę rok temu mu się pogorszyło, tzn. zachorował - zespół przedsionkowy i od tego czasu mu się pogarszało, z każdym miesiącem było coraz gorzej, a w ostatnim czasie już z każdym dniem :(
I powiem szczerze nie da się przygotować na taką stratę. Niby wiesz, że to nastąpi, niby od dłuższego czasu było źle, ale brak jego obecności w domu, w życiu boli tak bardzo, że nie da się tego opisać.

To był ten mój, ten jedyny, który trafia się raz. Była między nami ta więź, czuję się jakby część mnie umarła wraz z nim.

Wiedziałam, że będzie źle, ale nie wiedziałam, że to aż tak boli.

Był z nami 7 lat, 7 cudownych wspólnie spędzonych lat, tyle wspomnień i wspaniałych chwil.

Na razie próbuję sobie radzić bez niego w swoim życiu, ale nie jest to proste i myślę, że jeszcze długa droga przede mną...
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Adżul[*], Noname[*], Plastek[*], Biały[*]

Post autor: ol. »

;(

Niedawno straciłam kogoś równie wyjątkowego i jedynego, nie przechodzi się nad tym szybko do porządku dziennego...
Daj sobie czas na żal i wspomnienia, ten pierwszy z czasem zelżeje, tym drugim nigdy nie daj odejść.

Śpij spokojnie Roki.
Zocha, przytulam mocno;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”