Moje dziołchy kochane

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Moje dziołchy kochane

Post autor: kamilka »

No i stało sie dzis pojechalismy i kupilismy malej kumpele Didi ;p;p

Taka malutka jest ze balam sie ja puscic z Fifi, ale jakos poszlo.

Na neutralnym gruncie w przedpokoju jednoczensnie i co Fifi rzucala sie na nia w sumie to jej nie gryzła tylko powalala na plecki a mala jak za nia chodzila to Fifi piszczala ciagle heh od 3h sa razem. Dałam juz je do klatki małej co prawda ale duza jest w budowie :D Malutka sobie lezy a Fifi lata jak nigdy bo zazwyczaj to spi w dzien ;p;p

Chyba juz je zostawie na noc nic takieg nie robia Fifi tylko czasami ja na plecy kladzie, oczywiscie jedzenia im nie dawalam nakarmilam je osobno.

To foteczki dziewczynek Fifi&Didi:D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No i obecnie to spia niby kolo siebie ale kazda w innym rogu heh :) Mam nadzieje ze wreszcie sie zaczna przytulac ;p

Pozdrawiam :*
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
Awatar użytkownika
zalbi
Posty: 5371
Rejestracja: czw wrz 14, 2006 6:06 pm
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Wreszcie koleżanka :)

Post autor: zalbi »

To może ten temat bardziej pasuje do pupili?


szkoda, że kupiłaś w sklepie..
masz zamiar zmienić klatkę?
Szczur potrzebuje szczura. Taka jest jego natura.
Obrazek
bazarek ciuchowo różnościowy:www
biżu, figurki i inne na zamówienie:www
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Wreszcie koleżanka :)

Post autor: Babli »

No też mi się tak wydaje, że do naszych pupili :)

kamilko, przenieść Ci do Naszych Pupili ?
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Wreszcie koleżanka :)

Post autor: kamilka »

No okey mozna przeniesc ale myslalam ze to laczenie wiec dalam tutaj :)

przeniesione.
gdybyś chciała zmienić tytuł wątku, napisz do jakiegoś moda, zmieni./yss mod
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Fifi&Didi

Post autor: kamilka »

Hey.

A to moje male pieknosci ;p;p

Fifi jest u nas od 19.08.2009 ;]

Obrazek

A Didi jest od 19.09.2009

Obrazek

Łaczenie przeprowadzilam na neutralnym gruncie jak wyzej wspomnialam ;p Bałam sie nocki, zostawic je same, ale jakos poszlo. Tak po malutku je usypialam kolo siebie az wreszcie milosc heh :D Spia, czyszcza sie nawzajem, smyraja :D

Fotki z dzis ;p;p

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Didi dzis była na dworze ;p;p i ciagle chciala wychodzic z kieszeni nie to co Fifi czuje dworek ulozy sie i spi ;p;p

Ah no i dzis byl spacerek bez smyczki :D bo zawsze sie balam ze mi ucieknie heh ;p ale po dzisiejszym smyzka juz nie bedzie potrzebna :)

Obrazek

Pozdrawiam Wszystkich :*
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Fifi&Didi

Post autor: Nue »

Koniecznie postaraj się o większą klatkę, ta chomikówka nadaje się co najwyżej dla jednego 4-6 tygodniowego szczurka, póki nie podrośnie.
Ślicznie razem dziewczyny wyglądają :)
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Fifi&Didi

Post autor: kamilka »

Wiem wiem klatka w budowie na wekend moze juz bedzie a w tej to one praktycznie spia bo tak to je ciagle puszczam po pokoju ;p;p
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifi&Didi

Post autor: Ivcia »

To się nazywa miłość ;D
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Fifi&Didi

Post autor: kamilka »

Hey.

I takim o to sposobem moja niunia okazala sie wzieta ze swierzbem ;o no ale dzis bylismy u weta dal jakas masc oridermyl zeby sparowac i wkoncu nei wiem czy smarowac czy nie bo przeczytalam tu ze jest szkodliwa ;/;p/ ogolnie to tylko jedna wypowiedz byla na ten temat wiec moze ktos sie wypowie co jeszcze wie cos na ten temat? Bo juz sama nie wiem co robic ;//;/
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Fifi&Didi

Post autor: Rhenata »

w leczeniu jest o świerzbie a oto cytat z tego działu:
Na świerzba u szczurów stosuje się ivermektynę, zazwyczaj w 3 dawkach (co tydzień jedna).
do tego po każdej dawce trzeba wyczyścić, zdezynfekować klatkę i miejsca gdzie przebywa szczurek
wszystkie hamaki i szmatki wyprać w 90 stopniach i wyprasować
świerzb to pasożyt wiec jego larwy mogą zostać gdzieś w klatce albo poza i na nowo zaatakować po leczeniu
idź jeszcze raz do weta i powiedz ze chcesz ivermektynę, jak się będzie upierał przy swoim to zmień weta lepiej
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Fifi&Didi

Post autor: kamilka »

Jutro ide do innego weterynarza.

Umyłam ja tylko nei wiem czy to cos dalo ale kurde malutka ciagle tak spi ;/;/ dziwnie troche mam nadzieje ze do juterka przezyje ;/;/ bo marnie wyglada co sie ruszy na chwile to za moment spi ;/;/

Boje sie ranka ;/;/ :'(
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
Awatar użytkownika
Dorotka96
Posty: 1702
Rejestracja: pn paź 13, 2008 6:59 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Fifi&Didi

Post autor: Dorotka96 »

Czekamy, napisz koniecznie.
Dorotkowe prosiaki:Kiwający siusiumajtek oraz Kozackie jagniątko plus kot Mufek.
za TM Julka, Frutka, Odinka, Niunia, patyczak Kijusia i kocur Puchacz (*)...
Żółwik Tuptuś u Muchy.
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Fifi&Didi

Post autor: kamilka »

Ah dzis zamkniety wterynarz ale dzwonilam wczoraj do tego co bylam i powiedzialam mu ze chce inny lek ta ivermaktyne powiedzial ze mam przyjsc w poniedzialek ze szczurka i najlepiej jakbym go zwazyła. Zobaczymy co bedzie, szkoda ze ten lek co mi dal zle wplywa po zlizywaniu go bo po jednym widze postep :D No ale jak iv~ ma pomoc i nie zaszkodzi to wole jednak ja :) ^-^
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
kamilka
Posty: 248
Rejestracja: śr sie 26, 2009 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Fifi&Didi

Post autor: kamilka »

Dzis byłam u wetaz Didi, ale znowu mi nie dal iv~ tylko frontline ;o gdzie to w ogole nie dziala na szczurki i w ogole lapal ja za ogonek aww ;/;/

Dlatego odrazu po wizycie u niego polecialam do innego wterynarza i tam wreszcie babeczka zakroplila jej STRONGHOLD I KAZALA CODZIENNIE WYMIENIAC SCIOLKE, PRZYJSC ZA 2 TYG, LADNIE JA WZIELA NIE ZA OGON, a zaplacilam tylko 10zl

sry za caps ;p

U tamtego juz jestem w plecy 30zl za co za nic ;o

A niunia musi teraz siedziec w takiej malej klateczce ;p biedulka

Obrazek

Ale wytrzyma za 3-4h wroci do Fifi ;p
Obrazek[*] Fifi, Didi Eli z nami już nie ma lecz w sercach zawsze pozostaną [*][/b]
xMsMartax
Posty: 573
Rejestracja: ndz wrz 13, 2009 12:50 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Fifi&Didi

Post autor: xMsMartax »

Bidulka mała :( :( mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”