Nasza brygada

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

Hej :D
A co tam u Was ? jak już wpadłaś, to chyba podzielisz się wieściami ? ;)
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Wieści jest sporo bo i sporo czasu minęło ;)
Na dniach rodzimy córeczkę. Właściwie już jesteśmy przeterminowani ale jakoś się Mała nie śpieszy :P ::)
Luzaczka O0 Czekamy na nią z niecierpliwością

Psiur ma już ponad 2 lata i trochę wydoroślał, trochę ;D >:D
Figa jest rozrabiaką. Lubi sobie podjeść na spacerze jakby w domu się nie przelewało ::)
Wysterylizowaliśmy ją. Miała 3 cieczki rocznie. Po trzeciej dostała ciąży urojonej. Do tego zagrożenie ropomaciczem i rakiem w wieku poźniejszym... Wszystko to przekonało nas do zabiegu i dzięki temu psiurek się wyciszył (troszeczkę) i na spacerach może się skupić na tym, na czym jej najbardziej zależy czyli na ganianiu ptaków po łące i na kopaniu w ziemi. Jeszcze żadnego ptaka nie złapała (i nie złapie bez obaw ;) ) ale liczą się ambicje ::)
A oto psiur w swoim żywiole... niby biegnie prosto ale już obczaja co się dzieje na bokach... ::) >:D
Obrazek
No i oczywiście nas goni bo zatrzymały ją pilniejsze sprawy... :-X 8)
Obrazek
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

Denewo, gratulacje ! I jednocześnie lekkiego zwieńczenia trudów... przedmacierzyńskich ? O0
Bez żartów - kciuki za dobre rozwiązanie:)
Mam nadzieję, że malucha nie da Wam już długo czekać i niebawem pokaże się na świecie :)


Figa jaka zgrabna i faktycznie w żywiole ! Wygląda trochę jak pies myśliwski - bystre oko, ucho - i galop !
Fajny szczęśliwy psiak :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Dziewuszka będzie! :D (a może już jest, może już się przestała ociągać ;) ) Gratulacje, Denewo! Napisz, czy trzeba jeszcze trzymać kciuki ;)
Figa wygląda przepięknie i tak radośnie. Wyczochraj ją ode mnie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Nasza brygada

Post autor: klimejszyn »

Denewa, ale super wieści!! gratuluję z całego serducha! :-*
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Ol. akurat byłaś najbliżej prawdy ;)
W nocy z 22 na 23 czerwca wylądowaliśmy na porodówce a rano urodziło się najpiękniejsze dziecko na świecie :-* ;D
Dziękuję dziewczyny za wszelkie kciuki i gratulacje przedporodowe. A teraz trzymajcie jeszcze kciuki za mnie, żebym wytrzymała pierwszych parę tygodni, bo delikwentka może i jest śliczna ale też marudna i wiecznie głodna (po rodzicach ::) :P )

Figa bardzo chętnie przyjęła pieszczoty uni 8)
I...że tak sobie pozwolę wypowiedzieć się w jej imieniu... bardzo chętnie przyjmie jeszcze... ;D
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
Sheelka
Posty: 75
Rejestracja: sob cze 06, 2015 7:22 am
Numer GG: 2340536
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasza brygada

Post autor: Sheelka »

Gratulacje! Teraz czeka Cię ten piękny okres permanentnego niewyspania <3
Ze mną: Zjawa i Czarna <3
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Niech malutka rośnie zdrowo i nie męczy zanadto swojej mamy! ;) Ucałuj córcię w piętkę ode mnie! :-*
A dla Figi więcej jeszcze czochrania i głasków, skoro taka nań łasa :D
Pozdrawiam serdecznie!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

Też wypatrywałam wieści tutaj ! Gratuluję córeczki :D
Mała piękna niech je, ale niech nie grymasi mocno, da rodzicom odetchnąć od czasu do czasu :)
I niech rośnie zdrowo ! Buziaki :-*
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Dzięki dzięki :D ::) ;D
Powoli się docieramy z maluszkiem i jest coraz lepiej. Na początku rzeczywiście było ciężko. Dużo płaczu i totalny brak zrozumienia ze strony córeczki, że jedzenie się spóźnia :P Ma być tu i teraz O0 No i nasze bieganie w panice... i pies w szoku od ilości hałasu (puszczałam Fidze dżwięk płaczu niemowlaka ale nie aż takie krzyki, z jakimi rzeczywiście przyszło nam się zmierzyć ;D )... ;D ::)

Wszystkie buziaczki przekazane i prawie całe ciałko obcałowane :D
Będziemy do Was zaglądać co jakiś czas :-*
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Zaglądajcie zaglądajcie, a i fotki zamieszczajcie! :D ;)
Fajnie, że jakoś to co najcięższe już mija, oby córcia spokojniejsza teraz była i dała ludziom oraz zwierzynie wytchnąć ;D
Zdrówka dla wszystkich! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

denewa pisze:... i pies w szoku od ilości hałasu (puszczałam Fidze dżwięk płaczu niemowlaka ale nie aż takie krzyki, z jakimi rzeczywiście przyszło nam się zmierzyć ;D )... ;D ::)
To się uśmiałam, nigdy bym na to nie wpadła ;D No, ale przynajmniej Figa choć trochę była przygotowana :D

Fajnie, że już wszyscy jesteście coraz bardziej zgrani :)
Ja też dopraszam się o relacje co słychać od czasu do czasu, a tymczasem ściskam serdecznie !
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasza brygada

Post autor: unipaks »

Denewo, ja z pozdrowieniami wpadam i z prośbą o wieści, co tam u Waszej gromadki? :) Szmat czasu minął... Może też masz jakieś fotki, byłoby miło obejrzeć. ;)
Całusy dla Was ode mnie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
denewa
Posty: 1502
Rejestracja: pt sie 07, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Pruszków

Re: Nasza brygada

Post autor: denewa »

Uni :) hejka :-* Jest mi tak nizmiernie miło, że się odezwałaś!!! :-* :D

Przepraszam, ja nie mam czasu na dłuższe posiedzenie przy komputerze, stąd moja późna odpowiedź. A teraz przyczyny tego stanu: mamy w rodzinie niemowlaczka czerwcowego... więc jest nas już pięcioro: ja, mąż, córcia, synek i Figa. Teraz właśnie, na szczęście jeszcze wszyscy spią... ::) hehe
No dzieje się. Dziś mnie maluch obudził o 6 a potem poszedł smacznie spać. Ja za to już nie za bardzo mogłam usnąć i postanowiłam ten czas jakoś wykorzystać. W efekcie jem ciastka, piję herbatę i siedzę w necie 8) Bardzo produktywnie O0

Oprócz tego wspomnę, że mamy rozgardiasz i stan remontowy. Pół roku temu się przeprowadziliśmy (2 km dalej ale do większej powierzchni) i cały czas jesteśmy "na walizkach". Połowy rzeczy nie da się znaleźć, a druga połowa jest "wiecznie brudna i zakurzona" bo jeszcze nie mamy chaty wykończonej ::)

Do szczurków tęsknię ale jak przypomnę sobie Diesel, która umarła mi w drodze do weta albo Febraczka (z guzem za okiem), który piszczał z bólu to nie jestem w stanie wrócić do tego. Cieszę się, że z nami były. Zrobiło się sentymentalnie a miało być wesoło...

Ooo już słyszę głos córeczki... O0 idzie 8)
Nasza brygada-pamiętamy tęsknimy
Diesel[*][/b] na zawsze w naszych sercach[/color], Febra[*][/b] nasza mała kochana pchełka[/color], Deli[*][/b] nasz spokojny skromny duszek[/color], Katar[*][/b] wulkan energii[/color], Puma[*][/b] kluska[/color], Polar[*][/b] dreptak[/color], Kysiel[*][/b] kluska[/color], Inka[*][/b] byczek[/color]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Nasza brygada

Post autor: ol. »

Denewa, gratulacje !
Rozrastają się nam na forum rodziny szczurolubów, mam nadzieję, że tylko okresowo bezszczurowe ;)
Niech maluchy jeszcze trochę podrosną, to Was zaczną męczyć o zwierzaki :P A wtedy...

;D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”