Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Temat jest równiez na SPS pod tym samym tytułem .
Będe powoli dodawać także archiwalne info, bo jak chciałem zapisać cały wielki post , to mi komp odmówił współpracy.

W obecnej chwili są u mnie Nicponia , Kredka i Florka .Dziewczynkom troszke sie urosło od czasu zrobienia fotek .
Nicponia ma rok , Kredka ok 3 miesiecy , a Florka ok. 2 miesiecy .

Nicponia :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kredka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Florka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Florka od piątku jest przeziebiona . Osłuch czysty , ma taką "ludzką anginę " . Same chyrchanie . Dostaje 2 krople biseptolu ,cebion i wapno . No i inhalacje . Jak na razie zadnej poprawy .
I jestem zafascynowany widokiem zębów trzonowych u szczura .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paweł69 »

piękne dziołchy :)
wysyłam duuuużo mizianka od nas, zwłaszcza dla Florki :)
zdrowiej maleńka :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: unipaks »

Ogonki masz śliczne , przy czym Nicponia sprawia wrażenie totalnego słodziaczka :D .
Niech stadko ma się szczęśliwie i zdrowo ; za malutką Florkę trzymamy wszystkie paluszki , żeby szybko nastąpiła widoczna poprawa aż do wyzdrowienia :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: sssouzie »

ooo nareszcie ::)
będziemy was "odwiedzać" regularnie ;)
śliczniaste panny, prosimy wygłaskać wygłaskać od sołzy ;D
(no i kciuki trzymamy za niezupełnie zdrową dziewczynkę)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Zrobiłem temat , jak powiedziałas , że nie mam to stwierdziłem że czas najwyzszy zrobić :)

Dziękujęmy za mizianki !
Nicponia jest najsłodszym kajtkiem świata , ma lekko odsuniete uszki (taki ciut dumbolkowe) , i jak była młodsza to miała taki wydłuzony ryjek , taki ... hmm mało inteligetny ;p
No i jest moim pierwszym ogonem z adopcji .... dała sie poznać jako kwintesencja adhd , chociaz teraz przegoniła ją Kredka , która jak już uda się złapać (do ręki podejdzie ale potem w nogi!) , to jest potem taka wiercipięta , ze szok! Teraz Nicponia troszke dorosła (i jest wielka o_O ) i mniej rozrabia . Chyba odczuła , ze po odejsciu najstarszej Pati to na nią spadła odpowiedzialnośc za maluchy.

Sprzed 2 miesiecy :

Obrazek

Tu chyba jak miała pół roku:

Obrazek
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Czerwonaona »

O i tutaj jesteście miło was widzieć ;D
Teraz już będe czytała i komentowała na dwa tematy:)
Miziańsko ogromniste dla panienek od mojej 8-szczurowej kawalerki.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Jesteśmy jestesmy , bo sołza napisała , ze nie ma dostepu do SPS , a ja zaglądam do kleptomanek , to w koncu trzeba jakoś sie odwdzieczyc .

U mnie planowo będzie kastracik , miała być dziewczynka , ale jakoś padło hasło "a może kastracik ?"
troszke sie obawiam, ale jak się zdecydowałem i pzryzwyczaiłem do mysli o chłopaczku to juz sie nie zamienię :D
Zawzse miałem dziewuchy , a jak piszą chłopaki są o wiele bardziej miziaste (nie wytrzymam z 3ma adhd dziewczynkami ) i ciezej im znalesc domki .
Mam nadzieję , że kastracik nie sprawi mi kłopotów , i się jakoś dogadamy ze soba :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: pin3ska »

Śliczne dziewuszki :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Czerwonaona
Posty: 1093
Rejestracja: ndz sty 21, 2007 1:55 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Czerwonaona »

Ja moge się wypowiedzieć bo pierwsze moje ogonki były dziewczynami.
Istne AdHd biegające cały czas po domku bo w klatce nie mogłam ich utrzymać.
Może śmieszne ale nie widziałam się w roli pańci chłopaków...przypadkiem jak dziewczynki przeszły za tęczowy most trafiło do mnie 2 chłopaczków i przepadłam.
Kolejny i kolejny i co jeden to bardziej mizisty a kastraciki ponoć są już mega zmiśkowane jak ja to mówie.
Na pewno się dogadacie ;D
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: klimejszyn »

śliczne dziewczyny :D
jak będzie już kastracik u Ciebie to pisz o nim wszystko, może i ja przygarnęłabym bezjajkowca dla moich panien :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
ogon wisielca
Posty: 402
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 9:23 am
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: ogon wisielca »

To dorze, że bierzesz samca. Są fajniejsze, zobaczysz.
[*]Kornel, Zefir, Dantuś, Labik, Eden[/color]
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Mnie tam zwyczajowo płec obojętna -też sie nie widziałem w roli posiadacza chłopca -ale to pewnie dlatego ,ze jednak dziewuszki znam , od strony medycznej mam bardziej obcykane . Ale w koncu od jednej też sie zaczeło :)

Oczywiscie , ze bedziemy wszystko pisac , i pytac jak coś nie bedziemy wiedziec . Podobno nie sprawiają problemów zdrowotnych ( nie jest potrzebna inna dieta ), tylko jakos nie mogę sie przekonać do wielkich jajców :P
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paweł69 »

ja zawsze twierdziłam i twierdzić nigdy nie przestanę, że nie ma nic piękniejszego w życiu niż wielkie szczurze ma się rozumieć jajca
a tak na poważnie to po kastracji jajek już chyba niema ;D nie wiem bo nigdy nie wykastrowałam żadnego pana
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Aha ., I Florka jest chyba uczulona na chipsi . zaden mój ogon nei był uczulony oprócz wacików . po kilku dniach zacz\eła własnie chyrchac (chociaz wet powiedziała , ze to nie jest tylko wina trotów) . Wiec wrócilismy na cat's besta ...... I znowu 1/4 worka na wielką kuwete , hałasowanie w nocy i takie tam ...
Szlag mnei generalnie trafił , ktoś chce napoczetą paczkę chipsi ? (chyba te pachnace ale nigdy nikomu nie przeszkadzały , zaden zwykły szcur nie kichał na pachnaće ) . Za darmo dorzuce neutralizator hiltona tez napoczety i też uczulający moje szcurki . Wiem , ze sa osoby, u których sie sprawdził .

Na czas choroby musimy przejsc na reczniczki . Już dostałem wirtualne spinacze na nos dla mnie i rodziców, bo reczniczków to się nie nadazy zmieniac .... Nawet hamaki tak nie smierdzą , bo one jakoś ich nie obsikują , a spią w gniazdku z papierków .

Jak widziałem u kogoś w temacie , jajców po kastracji nie ma , zostaje tylko woreczek , który moze sie wypełnić tłuszczykiem.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paweł69
Posty: 672
Rejestracja: wt gru 19, 2006 3:28 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paweł69 »

tłuszczykowe jajca ;D ;D no cóż take też mogą być urocze ;D ;D
spróbuj zastosować bawełnę (spore koszta, ale kalkulując na kilka dni to i tak się opłaca)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”