Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Taaaa , a w kiblowym kąciku całe góry suchego chlebka i innych skarbów :D Ale ona nic nie ma , ona nie dostała i dlaaaczeeeeegoooooo .... ;D
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

A wogole to Florce zeszła jedna martwica , a drugą przypadkiem wczoraj zerwałem . Jestem zły sam na siebie , bo chciałem jej kawałek strupka odciąc ( zawsze tak robiłem , bo wtedy przypadkiem go nie zahaczy i nie zerwie) , a ona się przestraszyła trzasku obcinaczki do paznokci i się ruszyła i cały strup sie zerwał .
Na szczescie krwi nie ma , posmarowałem solcesyrolem (bo rywanol szczypał , a tego w żelu nie mogę znalesc) . Wkurza mnie to , ze bedzie miała łysy placek na łopatce , bo to była najwieksza martwica . Ta co to najpierw myslałem , ze to ugryzienie . Grrrrrr!!!!
Martwicom- nie !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Kropek u tymczasowej włascicielki , już po 15stym będzie u mnie ! Jest piękny i grubiutki! Podziękowania dla pomocy transportowej! :-*

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wczoraj grałem sobie na Playstation w FFX , a dziewuchy latały po pokoju . I sie okazało, że Kredka tylko udaje nieoswojoną Co chwila przybiegała pacnąć mnie nosem w ucho (siedziałem na podłodze , one biegały po łózku) . A jak zawołałem , to wybiegła zza firanki .
Musze pochowac kaktusy .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: sssouzie »

Paul_Julian pisze:sie okazało, że Kredka tylko udaje nieoswojoną Co chwila przybiegała pacnąć mnie nosem w ucho (siedziałem na podłodze , one biegały po łózku) . A jak zawołałem , to wybiegła zza firanki
i w takich momentach się je najbardziej kocha- bo niby nic, a to jednak się dla tych paskud coś znaczy ;)
Paul_Julian pisze:Musze pochowac kaktusy
musiałam się dobrą chwilę zastanowić JAK- i już oczami duszy widziałam kolczaste trumienki ;D
do mnie właśnie na nieszczęście przywędrowała armia kaktusów, i innych kwiatów, bo niby najcieplej u mnie w pokoju.
ale i najniebezpieczniej :D muszę pilnować, żeby sobie nawzajem krzywdy nie porobiły..

a z tą martwicą..hmm, przykre to przykre..u nas też mała łysinka jest- ale ona drobna i niewidoczna.. a taki plac "rynkowy" potrafi rzeczywiście być przykry..dobrze, że tylko wizualnie.. :)
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: sssouzie »

no i zapomniałam księcia pochwalić !
pięęękny kapturzasty mężczyzna ;D
jak internet łaskawie będzie chodził bez zarzutu obejrzę go sobie bliżej
(albo nie, bo wtedy będę na bank zazdrościć 8) )
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: *Delilah* »

Fajny kastracik Ci się szykuje :D
Pewnie babiszcza się ucieszą z nowego gwałciciela;)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: sssouzie »

eh, jak ten 15 powooooli się zbliża...

pokazuj swoje szczury ninja! bo sołza stęskniona, jakby to jej własne były!
Nicponie dawaj! Florkę! i Kredkę ołówkową też daj! ;D
popisz coś o pannicach, no nie wierzę, że nic się nie dzieje!
jak są ninja, to pewnie mają dużo do roboty :D 8)
...czyż nie dobija się koni...?
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: sssouzie »

dlaczego ja tak szybko wciskam "wyślij" ? ;D
zapomniałam zapytać, ile miesięcy ma kastracik?
(no i imię- ma jakieś, będzie miał jakieś?muszę o nim jakoś imiennie myśleć;))
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Ja mam fotki na komórce, i aż strach je ściagac , bo mój pc jest w takim stanie , że czasem nawet kliknę ikonkę pulpitu i sie zawiesi . A co dopiero odpalić program , czasem nawet sie wywali przy otworzeniu dysku C
Więc tylko fotki robię . A co sie dzieje to pisze u Ciebie tez , no :D

A kastracik bedzie miał na imie Kropek ( jakos tak mało mysląco coś u mnie co do imion) .

Tak wyglądał na początku pazdziernika , jest młodszym bratem Kredki ( Kredka jest z miotu wczesniej)

Obrazek

Obrazek

Nie mam pojęcia ile jest róznicy pomiędzy miotami .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: klimejszyn »

jejku jaki śliczny.. ja też chcę kastracika ! czekam aż tylko pojawi się kastrat do adopcji i jestem pierwsza ;D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Rhenata
Posty: 1495
Rejestracja: sob sty 10, 2009 4:33 pm
Lokalizacja: Naas

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Rhenata »

słodki..rozpuszczam się, kropek pasuje...
taki czarno biały i śliczny tłuścioszek z niego
My little girls I don't belive since I reached the age of reason why I don't belive
Obrazek
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: sssouzie »

Paul_Julian pisze: A co sie dzieje to pisze u Ciebie tez , no :D
no piszesz, piszesz- myślałam, że mi się uda coś więcej jednak wyłudzić ;D ::)

Kropek...łojojojoj jaki on cudaśny na tych zdjęciach...czemu one tak szybko wyrastają?
a co do:
Paul_Julian pisze:( jakos tak mało mysląco coś u mnie co do imion)
no wiesz, hmm, witamy w szeregach :D
a jednocześnie ja chyba lubię właśnie takie mało wymyślne imiona, takie tradycyjne z podwórza (burek-kicia-niunio :D )
bo bliższe- czasem czytam imiona, które ewidentnie ładne są, ale nie wiem czy jak bym miała do takiej mojej parszywki ładnie się zwrócić..to..to śmiech na sali :D

tak sobie myślę, że jeśli kropek jest braciszkiem młodszym Kredki, to ..się będą najbardziej tłuc- jak brat z siostrą ;)
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

Kropek już wyrósł , u góry sa jego terazniejsze foty :)

U nas spokój , nic nowego nie wymysliły. Poprzewracały mi kubki na biurku i spróbowały czy wiewiórkowe włosie do malowania modeli jest smaczne ( moje pędzelki 000 za kilka złotych sztuka !) i czy świeczka tez dobra ( stara swieczka , to chyba naturalna parafina ).
Nie cierpię jak się gramolą na kubki , bo wywracają . Kiedyś miałem miseczkę z drobiazgami to regularnie po niej przebiegały ::)
I fajnie sie biega po kaloryferze ( mam taki płaski, 2 blachy ) i po krawedzi łózka . Szczury akrobaty.
I super fajnie się wciska za biurko gdzie są 2 cm wolnego miejsca .... Taaak . Uwielbiam jak Florka tam wejdzie i nie chce wylezc ...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Sheeruun »

Poprzewracały mi kubki na biurku i spróbowały czy wiewiórkowe włosie do malowania modeli jest smaczne ( moje pędzelki 000 za kilka złotych sztuka !)
Hahaa, skąd ja to znam, tyle że u mnie łupem padają kredki, których w moim pokoju jest od groma.. A co tam, mogą se żreć, byle mi Derwentów nie dotykali, bo będę złyyy.. ;D
I super fajnie się wciska za biurko gdzie są 2 cm wolnego miejsca .... Taaak . Uwielbiam jak Florka tam wejdzie i nie chce wylezc ...
U mnie jest tak samo! Najgorzej, jak nad czymś akurat pracuję, wyjdę po herbatę, a jak wracam któryś siedzi na biurku, rysunek zasiuśkany.. i weź tu takiego skrzycz jeszcze, przecież to to tak się patrzy, tym wzrokiem... ::)

Widzę, że nowy lokator przybędzie, dziewczynki będą zadowolone :D Wyściskaj je ode mnie, nya! ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pawłowe szczursieny

Post autor: Paul_Julian »

WYsciskane będą jak tylko wstaną . Na razie Nicponia wyszła napchać kałdunek resztą kaszki z wczorajszego wieczora:D

Przewróciły mi doniczkę z uschniętym kwiatkiem . WIedziałem, ze kiedyś go wywalą , bo sobie krzywo stał . Słyszę hałas , a potem Kredka i Nicponia wieją , aż sie kurzy. Ukochałem , bo przerazone.
Potem sobie zaległem na biurku. Myślę sobie "ciekawe co zrobią " .
I co zrobiły? Nic ! Tupały wokół mnie , widziałem spod przymkniętych oczu Kredkowe uszy . Olały mnie całkowicie(na szczescie nie dosłownie) .
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”