Gizmo, Loki, Gus, Frodo i pies ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: Malachit »

A weź, ja się już chyba nie doszczurzę więcej dzieciarnią, moje dwie małe fiubździe tak mnie potrafią wymęczyć - trzeba mieć oczy dookoła głowy, a wyjdź tylko na chwilę z pokoju, to zaraz będą w miejscu o które byś nie podejrzewała... masakra >:D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: ^Yuuhi^ »

lol, ja i mój zapłon! Malachit ja to się nawet nie odzywam, bo z Winniego zło wcielone jest, spierdziela mi z klatki i oczywiście gdzie biegnie? Do kabli z nowego(!) xboxa od mojego faceta :/ a ja potem głupa rżnę i słychać tylko "nieee on nie pogryzie, skończ panikować!" a tak naprawdę to serce bliskie zatrzymania :lol:
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: ^Yuuhi^ »

No i nastały u nas smutne święta :(
Kovu dwa tygodnie temu napędził mi sporo strachu, kiedy byłam pewna że już umiera. Dogrzewanie, dokarmianie i odizolowanie od stada pomogło, doszedł do siebie i było dobrze. Został z nami jeszcze dwa tygodnie, umarł dzisiaj we śnie :( Leć Kovu do reszty chłopaków, i dziękuję za te 2 lata i miesiąc, jakie dane mi było z tobą spędzić... [*]
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogoniaste perypetie - Kovu za TM [*]

Post autor: IHime »

[*]
Yuuhi, tulam. :(
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Powoli zmierzamy ku końcowi, Maniek odszedł za TM :(

Post autor: ^Yuuhi^ »

Co tu dużo mówić... Póki co kończę przygodę ze szczurami. Przed chwilą odszedł Maniek :'( Dożył około 2 lat i czterech miesięcy. Z tego miejsca dziękuję Xiao za to, że mogłam go od niej adoptować, bo choć był czasem problematyczny, to tak jak i reszta naprawdę świetny, lgnący do ludzi i akceptujący inne ogony, szczur z niego był... Zostali Dan, Castiel i Winnie. A że decyzja o przerwie od szczurów dawno podjęta, to też się tu często nie pojawiam, bo mimo wszystko serce miękkie a te wszystkie bidy proszące się o adopcję, potrafią zmiękczyć je jeszcze bardziej. Może kiedyś jeszcze, póki co potrzebuję przerwy bo te 11 szczurzych potworków, które odeszło w ciągu 5 lat, kosztowało naprawdę wiele stresów, nerwów i emocji, a trójką wciąż trzeba się zajmować bo jeszcze sporo życia przed nimi...
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Powoli zmierzamy ku końcowi, Maniek odszedł za TM :(

Post autor: IHime »

Yuu, przykro, że Maniek odszedł i że Ty potrzebujesz przerwy, ale jest to równocześnie zrozumiałe. Przygoda ze szczurami to emocjonalna przejażdżka kolejką górską. :-*
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Szczurnięte Trio - Dan, Castiel, Winnie

Post autor: ^Yuuhi^ »

O rany... Od czerwca nic nie napisałam?! Wstyd :o
Tak czy inaczej, wpadam bo nie pozbędziecie się mnie łatwo ::) Święta idą i tak dalej, a tu co? Labiki do ratowania, więc prawdopodobnie nasze skromne grono się rozrośnie kolejny raz o dwóch chłopaków ::)
Ale po kolei! Od czerwca za wiele się nie działo, żyliśmy sobie z Danem, Castielem i Winniem, no i Brutusem rzecz jasna, ale niestety Danio wybył za TM pod koniec listopada. Potem Brutus miał zabieg wycięcia narośli z powieki, całe szczęście wszystko w porządku, no i... ciągniemy tak do dzisiaj. Jutro może dowiem się co z labikami, ale skoro unikanie forum, które napędza GMR nic nie daje, to chyba pora wrócić na dłużej niż pojedyncze krótkie wizyty, nie? Także no na dniach zdjęć się spodziewajcie bo tych to nie było od nie pamiętam kiedy. Koniec z walką z samą sobą, o wygaszenie stada i odpoczynek, poddaję się 8)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurnięty (jeszcze)duet Yuuhi czyli Winnie i Castiel!

Post autor: IHime »

A Forum przygarnie na łono, jak zawsze! :D

Ooo, labiki, jak ja tęsknię za labikami!
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Szczurnięty (jeszcze)duet Yuuhi czyli Winnie i Castiel!

Post autor: ^Yuuhi^ »

no ja mam nadzieję, że przygarnie! :D
Też za labikami strasznie tęsknię, te kiwanie się na boki... cholera brakuje tego, a dwóch chłopaków to zdecydowanie za mało, chociaż energią nadrabiają za pięciu ;D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Szczurnięty (jeszcze)duet Yuuhi czyli Winnie i Castiel!

Post autor: ^Yuuhi^ »

Labiś przyjechał wczoraj wieczorem, jest przecudowny i totalnie owinął sobie mnie w okół palca (ogona?). Od wczoraj ulubionym miejscem jest moja głowa, zajęciem lizanie szyi, ale jak to labiś nerwowo reaguje na dźwięki, gwałtowne ruchy itd, ale popracujemy nad tym 8)

http://imgur.com/a/uAgn7
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Szczurnięte trio i pies ;3

Post autor: ^Yuuhi^ »

Młody już ochrzczony, imię przepite więc zmiany w grę nie wchodzę, także całe stadko to Winnie, Castiel i Gizmo, a po nowym roku mamy nadzieję dojdzie jeszcze jeden chłopak :D

No i zdjęcia, nie? O0
http://imgur.com/a/t0hwY
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczurnięte trio i pies ;3

Post autor: IHime »

Labik! <3 No ja nie mogę, Gizmo z niego w 100%. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”