Gizmo, Loki, Gus, Frodo i pies ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogoniaste perypetie - Fredzio za TM :(

Post autor: Arau »

Bardzo, bardzo mi przykro... Trzymaj się <tuli>
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Fredzio za TM :(

Post autor: ^Yuuhi^ »

9 dni już minęło..czas tak szybko leci a ja tylko troszkę się pozbierałam. Dalej gdy podchodzę do klatki to wypatruję tego czarnego pyszczka :(
Ogólnie w stadku wszystko dobrze Kovu i Ernest szaleją jak nigdy, Leoś dalej leniwy i nie ma ochoty na ruch co by zrzucić trochę tłuszczyku ale tyć nie tyje bardziej, Lestat...mogę powiedzieć że w końcu w 100% znormalniał, zachowuje się jak na szczura normalnego przystało, iska chłopaków a oni jego, nawet zabawy z nimi polubił, a Twix to chyba jego najlepszy kumpel bo gdzie Twix śpi tam i Lestacik. W ogóle zabawny szczur z niego jest, nie wiem o co mu chodzi ale regularnie wybiera kupki ze świrku i zanosi do sputnika z miną mówiącą "Posprzątałem a teraz ty możesz iść to wysypać do śmieci" ;D
Gex to coraz większa przylepa, młodziaki szaleją a on tylko obserwuje, drapanie za uszkiem to już rytuał u nas, bo nie popuści jak zapomnę :D No i Radar, ostatnio się zastanawiałam gdzie podział się ten wystraszony labik który średnio ludzi lubił. Na każdym kroku widać jak bardzo się do nas przywiązał. Mogę nawet powiedzieć że chyba stara się zastąpić Fredzia, bo teraz to on jest zawsze pierwszy na prętach gdy zbliżam się do klatki. I tak sobie żyjemy w smutku który nie mija ale i szczęściu że wszystkim zdrówko dopisuje...
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Gex za TM :(

Post autor: ^Yuuhi^ »

Dopiero pożegnaliśmy Fredzia a dzisiaj dołączył do niego Gexik :( nie mam pojęcia co się stało, w nocy normalnie się bawił, rano spał z chłopakami w sputniku jak wóciłam do domu leżał obok sputnika zasypany żwirkiem :(

Leć mój mały agutku :(
Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Gex za TM :(

Post autor: madziastan »

Niech hasa wesoło za TM... [*]
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogoniaste perypetie - Gex za TM :(

Post autor: IHime »

Yuuhi, bardzo mi przykro! Przytulam mocno.

[*] Leć, agutku. :(
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Czekamy na Maurycego :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

No i tyle z mojego myślenia o wygaszeniu stada zostało że Maurycy skradł mi serce tą swoją niesamowitą podobizną do Fredzia... Jak wszystko dobrze pójdzie w czwartek osobiście jadę do Krakowa po czarnuszka :D

Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Czekamy na Maurycego :)

Post autor: ^Yuuhi^ »

No i wróciłam do domu. Maurycy jest przeuroczy. Fakt że w Krakowie mnie ugryzł w palucha ale co tam. Traktuję to jako zaakceptowanie przez niego faktu że od dziś jest mój :D No i fajnie było poznać Xiao, Emi i Klimke :D Kiedyś muszę na dłużej wpaść do was :D

Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Maurycy już u nas <3

Post autor: klimejszyn »

Mauryś jest cudny! :-*
Ciebie rowniez milo bylo spotkac, zapraszamy ponownie :)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Maurycy już u nas <3

Post autor: ^Yuuhi^ »

Zważyłam chłopaków i zdjęcia zwierzyńcowi porobiłam. No a że zdjęć długo nie było to trochę ich dzisiaj będzie...a no i Brutus się obraził bo jako tło go użyłam ::) No więc aktualnie wyglądają moi chłopcy tak...

Od największego:

Brutus - 28 kg

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Leon.... ekhm..... 580 gram... ::)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Lestat 450 gram

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Radar wyrwany ze snu :D 440 gram

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Twix 420 gram

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Kovu 400 gram

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Ernest 375 gram

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Maurycy 260 gram

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Maurycy już u nas <3

Post autor: xiao-he »

Ale Mauryc chudy w porównaniu do chłopaków... ::) chociaż nie powiem Panbe ma 450g więc swoje waży... ale 580? Toż to świnia chyba nie szczur :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Maurycy już u nas <3

Post autor: ^Yuuhi^ »

Xiao to żadna świnia ::) to nowa odmiana wielkoszczura jest ;D
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Maurycy już u nas <3

Post autor: ^Yuuhi^ »

Dzisiaj po psiemu ale co tam ;) Brutus na spacerze :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Maurycy już u nas <3

Post autor: ^Yuuhi^ »

Leoś bierze udział w konkursie i bardzo prosi wszystkich o jeden głos dziennie O0
http://slaskie.naszemiasto.pl/plebiscyt ... d,kid.html
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Maurycy już u nas <3

Post autor: ^Yuuhi^ »

Spodziewałam się że w niedługim czasie pożegnam Radarka... w końcu najstarszy ogon w stadzie... jednak się pomyliłam....
To Leoś odszedł dzisiaj a ja nie jestem w stanie nic więcej teraz powiedzieć. Targają mną wszystkie emocje naraz, smutek, złość, szok... Leć Owieczko ;(

Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Leonek odszedł ;(

Post autor: madziastan »

Czytałam... to strasznie ;( Za wcześnie Leosiu, za wcześnie... Trzymam! :( :'(
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”