Gizmo, Loki, Gus, Frodo i pies ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogoniaste perypetie - Leonek odszedł ;(

Post autor: unipaks »

Współczuję bardzo z powodu odejścia Leosia :( Trzymaj się jakoś, Yuuhi...
Śpij spokojnie, śliczny owcolku... [*]
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - Leonek odszedł ;(

Post autor: ^Yuuhi^ »

Troszkę się znowu stadko powiększyło o małe niebieskie stworzenie ::) Ile to już razy mówiłam że koniec ze szczurami? Chyba nie zliczę ::)

ObrazekObrazekObrazek

Tak czy inaczej mały został wyciągnięty z zoologa, a dokładniej z akwarium pełnego samic. Robił za maszynkę do "robienia dzieci" :/ Z tego co widzę bardzo kontaktowy z niego maluch, lgnie do ludzi, prosi się o mizianie (miałam już miziaki ale ten to już przebił wszystkich, jak się go mizia to cały wibruje i a jak się przestanie to pcha łebek pod palce :o ) łączenie było ekspresowe, 10 minut w transporterze gdzie cały czas leżał do góry brzuchem aż w końcu zasnął, a teraz wisi na prętach i ani myśli z nich zejść ::)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie

Post autor: ^Yuuhi^ »

z imieniem poszło tym razem szybko, pierdzioł nazywa się Dan (Danio) O0

ObrazekObrazekObrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogoniaste perypetie

Post autor: Malachit »

No, przynajmniej w jednym temacie jakieś radosne wieści ;) strasznie malutki jak na robienie za samca rozpłodowego... słodziak :-*
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Ogoniaste perypetie

Post autor: harleyquinn »

Śliczny jest :)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogoniaste perypetie

Post autor: unipaks »

Yuuhi, wszystkiego najlepszego - sto lat! :D :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogoniaste perypetie

Post autor: IHime »

O, spóźnione sto lat!

Jakiś update? Dan pewnie "troszkę" urósł? ;D
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie

Post autor: ^Yuuhi^ »

zaniedbałam bardzo wątek masakra, na wszystko czasu brakuje.... Dan urósł i to sporo, rozbójknik z niego straszny.. A ogólne wieści u nas smutne, bo dzisiaj odszedł Radarek http://szczury.org/viewtopic.php?f=23&t=46098 :'( :'(
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogoniaste perypetie - Radarek nas zostawił :(

Post autor: IHime »

Yuuhi, tulam. :(
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: ^Yuuhi^ »

Zabijcie mnie... nie wchodziłam na forum, chciałam odwyku, miało nie być więcej szczurów... ze stada które znacie został mi Kovu, Maniek i Dan... I miał być koniec... Dziennie sobie powtarzałam, że się nie doszczurzę. TŻ zabronił doszczurzania, i kiedy miałam potrzebę przejrzenia ogłoszeń skutecznie wybijał mi to z głowy. Do czasu... Wystarczyło wejść na fb i na szczurdolniętych zobaczyć info o maluchach z Chorzowa... Błagania, jęki, prośby i groźby. Postanowione! Biorę dwa. Pech chciał że kobita nawiedzona jakaś była, i kontaktu nawiązać nie szło. W końcu się udało, ale został tylko jeden malec, którego wzięłam (daruję wam historię tego jak wyglądał jego odbiór, bo szkoda nerwów :/ ) W związku z tym, że reszta chłopaków do młodziaków nie należy, to lipa trochę żeby młody był sam. W ruch znowu poszedł olx, gumtree i forum. Maluchy do oddania w Katowicach. Bez chwili wahania napisałam do kobieciny, i w ten sposób stadko rozrosło się w przeciągu 3 dni, o dwóch 5 tygodniowych chłopaków ::)
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: ^Yuuhi^ »

Aaa! O fotkach zapomniałam XD Agutkowy to ten wzięty z Chorzowa, wszędzie go pełno, zaraz po tym jak do mnie trafił zmusił mnie do odsuwania mebli i łapania go 4 godziny. Kumpela wybrała mu imię Winnie, a kremowy dumbosz dotarł do mnie dzisiaj, oaza spokoju zasypia na rękach, pulsuje oczkami, i dostał od kumpeli imię Castiel 8)


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: IHime »

Kumpela ma fazę na Spn? ;) Chłopcy są prześliczni! No i jak ktoś raz pokochał ogony... :-*
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: ^Yuuhi^ »

I mnie ta faza dopadła, więc imiona przeszły bez marudzenia :D I faktycznie, jak raz się pokocha, to potem ciężko zrezygnować :-X
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: Malachit »

Witaj z powrotem ;D
Maluchy słodkie ale...
Co to jest Spn? ::)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Ogoniaste perypetie - głupek do was wraca XD

Post autor: ^Yuuhi^ »

Spn to "Supernatural" - serial liczący sobie już 10 sezonów. Polecam, tylko ostrzegam że uzależnia ;D

A co by i o ogonach było, to powiem tyle że aż miło patrzeć na dwa młodziaki razem. Nie miałam jeszcze u siebie 2 maluchów, zawsze były młode dołączane do dorosłego stada i... jak przyjdzie mi się jeszcze kiedyś doszczurzać, to bez gadania adoptuję dwójkami, bo aż miło patrzeć jak głupieją we dwójkę, kiedy reszta nawet nie myśli ruszyć się do takich szaleństw XD
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”