Spółka z.o.o. ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: xiao-he »

Ech... Szyszka odeszła :( Musieliśmy ja uśpić... po zmaganiach z guzem przysadki w końcu stan był tak poważny że musieliśmy ja już uspić... Ze wszystkich haszczaków została mi tylko Beza, która i jak ma już guzka...

Postanowiłam kategorycznie zmniejszyć liczbe szczurków, nie wiem czy zupełnie do zera, ale na pewno do mniejszej liczby...

Została mi już tylko moja ostatnia czwóreczka... 3 szczury w przeciągu półtora miesiąca :(

Całuski...
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: gosja1 »

Strasznie mi przykro :(

Wcale Ci się nie dziwię.. Ja sama już nie mam siły do szczurów, a tak naprawdę mam dopiero czwartego. Nie wyobrażam sobie, jakie to uczucie, kiedy odchodzi kolejny szczur, gdy ma się duże stadko.. :(
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: xiao-he »

To jest najgorsze z czym sie trzeba zmierzyć mając duże stado - im więcej szczurów przychodzi tym więcej odchodzi :(


Mam do sprzedania dostinex pozostały po Szyszuni...:

http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=44864
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
havoria
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 07, 2012 3:33 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: havoria »

xiao, niesamowicie mi przykro, aż tyle szczurów w tak krótkim czasie. :( Nawet nie wyobrażam sobie, co czujesz.
Trzymam kciuki za zdrowie pozostałej czwórki i za guza Bezy, żeby nie rósł i nie przeszkadzał.
Havoriowe kluchy ♥
Ze mną: Calico, Francis, Liliana, warciakowy Alex
Za TM: Psota, Pippi, Felicja, Helena, Bonny, Kidd, Mary (*)

Żaden szczur nie przychodzi na świat samotnie, niech więc żaden sam nie umiera.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: xiao-he »

4 szczury w przeciągu 2 miesięcy... Została już tylko 3... PanBe nie żyje :( Zmarł dzisiaj, długo walczyliśmy o jego życie, miał guzy i rozległe zmiany w płucach, nieuleczalne... Miał tylko 1.4 roku, był taki młodziutki... Nie mam już siły po prostu, nie mam siły :'(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: spinka2430 »

Długo nie zagladalam i znowu kiedy weszłam kolejne złe wieści :( jest mi strasznie przykro , bardzo smutno z powodu Szyszuni :((( trzymałam te małe kochane łapki pierwszego dnia jak sie urodziła :( całe stadko Spinkowe odchodzi tak szybko :(( za szybko ....
Kochane futra .... Beza tez widzę choruje ... Ehhh.... Buziaki dla dziewczyny niech sie trzyma kochana :* tez w sumie nie wiem jak reszta Spinkowych dzieciaków bo jakos juz kontaktu nie mam tylko u Gosi w sumie wiem ze tylko jeden jej chłopak został :(
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: xiao-he »

Bezka miała operację na guza, ale wszystko się powiodło na szczęście.

Pani wet przy odbiorze: "No, ona jeszcze śpi ale za jakies pół godzinki powinna sie obudzić". Podziękowałam i wyszłam patrze do transporterka (30 sekund później) Beza już biega i skacze :P Widać mocny szczur, chociaż i starość po niej widać. Pozostałe dziewczynki mają się dobrze.

Przepraszam że tak rzadko piszę, ale czasu brak - jeśli nie zaponę to jakieś zdjęcie może będą... :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
harleyquinn
Posty: 994
Rejestracja: czw wrz 13, 2012 4:04 pm
Numer GG: 1877527

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: harleyquinn »

Czekamy na zdjęcia :) I pozdrawiamy :)
Leoś, Czarek, Enzo oraz Oskar

http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=45350
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: xiao-he »

Zdjęcia jakości telefonowej ale są, lepszy rydz niż nic :) Jak odzyskam aparat zrobię porządnie jakąś sesje ale na razie warunków brak.

Dziewczyny trzymają się dobrze, Królewna najlepiej, jak zwykle piękna zgrabna i powabna ::) Zając również niczego sobie, chociaz pojawiła mu sie pod przednia łapka pewna narośl. Na szczęście Pani wet zapewniła że jest niegroźna, nieboląca, nieprzeszkadzająca i nawet nie rośnie a rozmiarów jest niewielkich więc nie ma co szczura męczyć operacją. Bezka niestety nie aż tak dobrze. Coraz gorzej się czuje, wszystko robi, je pije chodzi ale widać po niej że markotnieje na starość. 2 latka i 8 miechów dają się we znaki.

Do tego niedawno zawitał do nas jegomość Emilkowy, niestety już pojechał do Pańci ale obecność udokumentowana :D

Obrazek Obrazek Obrazek
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spółka z.o.o. ♥

Post autor: xiao-he »

PS Królewna właśnie w swojej piękności zgrabności i powabności wylała mi na podłogę kubek z herbatą. Nieznośne szczurzysko :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”