Wiewióra z ogonami

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: dorloc »

U mnie to samo. To są moje dzieciaczki :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

Maluchy są coraz śmielsze i coraz lepiej widać ich indywidualny charakter.Maniek nie jest zbyt przytulaśny, wychodzi co prawda z klatki na rękę, podbiega jak tylko do klatki się zbliżamy, ale na wybiegu raczej trzyma się z dala, chyba że siedzę bez ruchu, wtedy biega naokoło, albo bawi się z ręką. Ale na mizianie nie przychodzi ;)
Za to baaardzo polubił się z moim psem :) Wczoraj bawili się razem na wybiegu, ganiali się, Maniu podbiegał do Shivy, dotykał noskiem jej łapki i uciekał ona go goniła, on znów wybiegał, wbiegał pod nią do jej tylnej łapki i znów w długą ;) I tak z pół godziny lekko licząc. Jak jadł to pies spokojnie siedział koło Mańka i czekał ;) Ewentualnie co jakiś czas trącała go nosem żeby przypomnieć, że ona tu czeka! ;) Super się na nich patrzy :)
Edziu za to jest generalnie odważny, psa też się nie boi i czasem zaczepia ale na przykład wczoraj w trakcie szaleństw Mańka z Shivą, Edziu przyszedł do mnie pobiegać po kanapie i w końcu położył się koło mnie i usnął jak go głaskałam po główce :)
Z Shivą jest jedynie taki kłopot, że jest narwana, tak się cieszy jak widzi, że szykujemy wybieg, że skacze z radości ;) Więc doświadczenie już nauczyło nas, że najlepiej jest, kiedy pierwsze pół godziny wybiegu, ogony biegają sobie spokojnie a pies zostaje w przedpokoju ( i skomli niestety bo chce do kolegów ;) ) a dopiero potem ją wpuszczamy, wtedy też się cieszy i biega ale już spokojniej no i szybciej się opanowuje :)
A zaraz porcja zdjęć ;)
(dodaję wpierw posta bo znając siebie boję się, że się rozpisałam a potem kliknę nie to co trzeba i skasuję ;p)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

Tak odpoczywamy jak się zmęczymy na wybiegu :)
Obrazek

Cała trójka ;) Bo przecież Shiva musi pilnować swoich maleństw żeby im się coś nie stało ;) (ps. jak ona reaguje jak słychać piski jak maluchy się kotłują! W pół sekundy jest przy klatce.
Obrazek

Shiva
Obrazek

Trzymam brata żeby nie uciekł ;)
Obrazek

Obrazek

kuku :)
Obrazek

wszystkie ręce moje :)
Obrazek

I po jednym ramieniu dla każdego ;) proszę nie zwracajcie uwagi na brudną bluzkę ;p
Obrazek

ejjj tu nas jeszcze nas nie było!! :D
Obrazek
Obrazek

A co to?
Obrazek
Obrazek

OOooo jaka fajna norka!
Obrazek
Ledwo spróbowałem a już odwracali moją uwagę czymś innym, a smaczne było...
Obrazek
I jak zwykle Edziu odkrywca a Maniek poszedł spać ;)
Obrazek
Ale najpierw się umył ;)
Obrazek
Obrazek

kuku :)
Obrazek

uwaga. Oglądanie na własną odpowiedzialność - wiewióra o 2 w nocy, bez makijażu ;)



Obrazek
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: akzi »

cudowne maluchy :) widać że rodzeństwo ze spinkowymi :) sa świetne :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: spinka2430 »

Ależ oni już urośli :) łapeńki sudowne :) wymiziaj maluszki od babci i wytarmoś mocno :) :*
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

No podobni są :) Na forum sporo ich rodzeństwa jest :) I to jest właśnie fajne :)
To jeszcze dorzucę jedno z moich ulubionych zdjęć, robionych jeszcze przez Spinkę :)
Obrazek

I zdjęcie rodzinne >:D
Obrazek
No dooobraa
Obrazek


Spinka, ano rosną jak na drożdżach :D Właśnie się wczoraj z mężem dziwiliśmy,już niemal podwoili swoją długość w stosunku do dnia kiedy do nas przyjechali :)
Miziaki mają zapewnione! :D Maniek na ile się da , a Edziu w trakcie około 3-4 godzinnego wybiegu zawsze przynajmniej godzinę spędza na mizianiu :) to dziś będzie specjalna dawka od babci ;)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: spinka2430 »

Ja też uwielbiam to zdjęcie :) ahhhh...... wzruszyłam się. Cudowne dni były z tymi maluchami :) kluski moje kochane :)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

Ojj na pewno było super mieć te wszystkie kochane kluchy przy sobie :D Ale perfidnie cieszę się, że już nie masz :P
Za to ja mam! Dwa moje serduszka kochane :D
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: spinka2430 »

hehehe no nie dziwię się :) ja też bym się cieszyła :) no ale choć na chwilkę miałam wszystkie przy sobie i mogę ze śmiałością powiedzieć że je troszkę wychowałam i każdego po troszku znam :)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

Ojj to się zgadza! Widać, że dużo serca im oddałaś bo od początku nie bały się ludzi i były oswojone. Trochę musiały przywyknąć do nowej sytuacji to wiadomo, ale widać było, że człowieka się nie boją i że do tej pory dobrze miały :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: spinka2430 »

Pozwolę sobie pokazać moje sunie
A o to Spinka :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

Jaaaka kochana mordka :D
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: spinka2430 »

A to Salsa :)jeszcze dzieciak z niej kochany :)
Obrazek
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: spinka2430 »

Spinka ze schroniska zabrana przed rychłą śmiercią, miała iść do utopienia :( natomiast Salsa zabrana z psełdo hodowli
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wiewióra z ogonami

Post autor: wiewi »

Psotniki właśnie hasają po pokoju :) Ale im się podoba :) naszym nowym hobby jest wymyślanie im nowych atrakcji :) Domek materiałowy, domki kartonowe, małe krzesłko z plecionym siedzeniem i oparciem (fajnie się wspina) do góry nogami przykryte kocem, wielka gąbka, koszyczek z uszkami też do góry nogami (fajnie się wchodzi przez ucho i wychodzi którąkolwiek stroną, małe okrągłe sito co się buja jak się w nim siedzi, inne kartoniki, hamaczek z kieszonką :) Miło patrzeć jak zadowolone biegają po tym wszystkim i się bawią :))

No i wygląda na to, że mamy w stadzie ustaloną hierarchię ;) Edek jest Alfą :)
No i co do Edka, chłopak rośnie w oczach ;) ekhm w szerz też, No ma dopiero miesiąc a widać między nim a Mańkiem różnicę.
Maniusiek trzyma linię, jest chudziutki i zgrabny, a Edziu? Okrągłe brzusio, cięższy, dobrze, że męskość ma okazałą bo bym pomyślała, że w ciąży jest ;)
No niemal jakby piłeczkę połknął.
Czyżby za jakiś czas czekało mnie odchudzanie chłopięcia?
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”