Moje dziewczyny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Moje dziewczyny

Post autor: fidusiowa »

No, powinieneś się cieszyć, że to dopiero pierwsza szkoda, ale żeby nie było za fajnie, to napiszę, że zapewne nie ostatnia ;D >:D Moje chłopaki mają na koncie od kabli szkody od odkurzacza i kamerki po walizkę i pufy.. ::)
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Saaa pisze:to super, ze to dopiero 1 szkoda ;) ja ze szczurkami mieszkam ok pol roku i jedyne co zrobili to kradna nalogowo czekolade i ja probuja zjesc ;p nie wazne czy to jest mikolaj czekolado podobny czy czekolada milki albo gorzka;p zwariowac idzie
Moje dziewczynki próbują podpijać kawę z mlekiem, ale takiej bez mleka już nie chcą. Rzucają się też na kakao i trzeba je odganiać :)
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Megi_82 »

draakhul pisze: Moje dziewczynki próbują podpijać kawę z mlekiem, ale takiej bez mleka już nie chcą.
U mnie to samo - raz zabrakło mi mleka i zrobiłam sobie bez, Czarna rzuciła się do kubka, wsadziła ryjek i była tak zaskoczona, że odskoczyła do tyłu z miną "Co to ma !@#$% być, a gdzie mleko?!" :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Saaa
Posty: 435
Rejestracja: pn maja 20, 2013 9:43 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Saaa »

Osatnio siedzialam przy stole, przegladalam forum, popijalam herbatke i nagle potop xd Wylali ja:( no bo ja nie chcialam im dac na szczescie laptop caly ;D
Obrazek
Moje kochane ogonki;) http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40758
Za Tęczowym Mostkiem: Albi [*][/color]
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Morgana551 »

Moja mamusia stwierdziła, że "poukłada mi rzeczy". Suchą karmę mam w pudełku po lodach. Dała ją na półkę gdzie moje łobuzy łatwo wskakują. No i bach pól kilo karmy zostało rozsypane po całym pokoju. Kto musiał sprzątać? No oczywiście, że ja.... Na razie na szczęście nic nie zepsuli. Niestety są kleptomanami... Flamastry, ołówki, ubrania i inne rzeczy, które są wstanie przenieść lądują albo pod łóżkiem albo w klatce......
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Po tych zastrzykach Nesce znikła całkowicie porfiryna przy oku. Może powinienem ją witaminizować? A może to lek przeciwzapalny podziałał? Sam już nie wiem.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Łapię się czasem na tym, że wolę towarzystwo szczurów niż ludzi. Nie oceniają, nie grają w żadne gry, po prostu są i potrafią docenić to, co się im daje od siebie.

Chyba mam zły dzień...
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Megi_82 »

draakhul pisze:Łapię się czasem na tym, że wolę towarzystwo szczurów niż ludzi. Nie oceniają, nie grają w żadne gry, po prostu są i potrafią docenić to, co się im daje od siebie.

Chyba mam zły dzień...
Obawiam się, że nie odkryłeś Ameryki ;) Zwierzęta są lepsze od ludzi...
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
fidusiowa
Posty: 608
Rejestracja: śr lis 28, 2012 10:07 pm
Lokalizacja: Biała Piska

Re: Moje dziewczyny

Post autor: fidusiowa »

Megi_82 pisze:
draakhul pisze:Łapię się czasem na tym, że wolę towarzystwo szczurów niż ludzi. Nie oceniają, nie grają w żadne gry, po prostu są i potrafią docenić to, co się im daje od siebie.

Chyba mam zły dzień...
Obawiam się, że nie odkryłeś Ameryki ;) Zwierzęta są lepsze od ludzi...
Zgadzam się w stu procentach z Wami. Ogólnie moim zdaniem dom bez zwierzęcia, to nie dom :P
Za TM: Bazylek, Chrupcio, Franuś, Albercik, Krakersik [*][/b][/color]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38825
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Zastanowiło mnie dziś, w jak ciekawy sposób szczury przejmują od siebie nawzajem różne zachowania. Kiedy wziąłem pierwsze dwie szczurki, Szarą i Czarną, spały tylko w drewnianych domkach, bo tak były nauczone od małego u poprzedniej właścicielki. Kupiłem im wtedy taką słomianą kulkę, ale nie były nią zainteresowane, nawet jako obiektem do gryzienia. Po dwóch miesiącach, kiedy pojawiła się Neska, kulka bardzo się jej spodobała i nagle wszystkie zaczęły w niej sypiać. Kolejna zmiana miała miejsce we wrześniu, gdy przyniosłem Morganę. Ta z kolei była przyzwyczajona do spania na zewnątrz i tak się układała, a pozostałe dwie też odkryły, że tak można, i teraz często się wylegują na pólkach klatki.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Megi_82 »

To prawda, uczą się od siebie piorunem, nie zawsze tego, czego bym sobie życzyła ;D Pilot od sprzętu leżał sobie miesiącami na kanapie pod ręką i żadnej z 4 bab nie przeszło przez główkę, żeby pogryźć guziki - wystarczył jeden dzień, kiedy nowa panna odkryła zabawę, i zaraz podłapały :) Miesiącami nasze buty stały nietknięte w przedpokoju, a nowa odkryła, jak fajnie żreć podeszwy ;D Jak miałam dwie, to żadnej nie przyszło do głowy wspinać się na mnie w kuchni celem wymuszenia żarcia, przyszły maluchy i w ciągu kilku dni musiałam ściągać z siebie 4 ogony, a zrobienie kanapki trwało wieki :D I jeszcze mnóstwo innych sytuacji - jakbyś sam chciał nauczyć, to by było różnie ;)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Ale bez tego byłoby nudno. Patrzę na przykład na chomiczkę mojej córki, niby fajny zwierzak, puchaty i biały, ale zero kontaktu, tylko w kołowrotku biega. A ze szczurem i pogadać można :)
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje dziewczyny

Post autor: Arau »

draakhul pisze:Ale bez tego byłoby nudno. Patrzę na przykład na chomiczkę mojej córki, niby fajny zwierzak, puchaty i biały, ale zero kontaktu, tylko w kołowrotku biega. A ze szczurem i pogadać można :)
Można :D Czasami tylko popatrzy na Ciebie jak na wariata... "Uważasz, że to TY, masz PROBLEM? Stary, ja usiłuję schować tę kolbę w sputniku od czterech godzin i nic!

Śliczne panny ;) Jak się Szara czuje?
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Szara czuje się świetnie, dziękuję w jej imieniu. Neska coś ostatnio mi za to schudła, mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja, kiedy będę musiał znów z nią jechać do weta. Na razie podkarmiam ją Vibovitem i smakołykami, żeby trochę podtuczyć.
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
Awatar użytkownika
draakhul
Posty: 241
Rejestracja: czw lut 28, 2013 2:43 pm
Numer GG: 4975020
Lokalizacja: Białystok

Re: Moje dziewczyny

Post autor: draakhul »

Dziś ubieraliśmy całą rodziną choinkę, a moje szczurasy, tak jak zwykle w dzień śpią i nic ich nie rusza, wstały jak na hasło i cały czas patrzyły, co się dzieje :)
Nasz temat
W sercu na zawsze: Czarna, Neska, Szara, Morgana, Mysza, Iskra, Amber, Matt, Inka, Kreska, Frania
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”