Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: IHime »

Akcje "koszulkowe" na forum cieszyły się chyba niezłym zainteresowaniem. Jedna pani z Pabianic zarabia na szczurzych gadżetach na swoje ogony (kubki, koszulki), ale myślę, że dobrych wzorów nigdy za wiele. Tzn. ja bym była zainteresowana, gdyby wzór mi się spodobał. :)
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Nie było nas od daaawna za co przepraszamy ale są takie chwile kiedy świat wali się na głowę, terminy gonią a potem uderza skleroza :D
W między czasie napisałam magistra... obroniłam magistra, wyprowadziłam się do innego województwa (już nie jesteśmy z Łodzi a ze Śląska), żyłam na walizach (nadal trochę żyję) i odbyłam batalię z wielkim Tauronem... Dorosłe życie kopnęło mnie w zad i powiem szczerze ma spory rozmiar buta ale dałam radę i postanowiłam uaktualnić trochę wątek mojego gangu...
A więc Panowie są u mnie już prawie rok, dzielnie znieśli przeprowadzkę. Benio który był najmniejszy teraz jest największy i dryguje pozostałą dwójką. Chwilowo mamy też dwa koty jako lokatorów... zarówno one jak i szczurasy są bardzo ciekawe siebie nawzajem ale krzywda nikomu się nie stała (choć Beniek uszczypnął kota w nos w swej zuchwałości) a przebywają obok siebie tylko przy moim nadzorze.
Czasami zastanawiam się nad moim umieniem w dorosłość kiedy bez problemu wydaje pieniądze na szczury ale mam problem z kupieniem czegoś dla siebie x'D

Na zakończenie kila zdjęć za których jakoś przepraszamy ale skleroza jednak boli i zapomniałam zabrać mój aparat od rodziców a skoro lustrzanka jest nadal w Łodzi to zdjęcia robimy telefoowym ziemniaczkiem.

Rubens - Rubi - zazwyczaj wołany Grubensem
Obrazek

Bernini - Benio w pozie myślącej
Obrazek

Gustav K. - Gutek - ostatnio bardzo płochliwy po tym jak został zdetronizowany przez Benia
Obrazek

Koty - trzymają się raczej na dystans i obserwują :p
Obrazek

Bonus, mały szkic z mojego szkicownika... skoro psy graj w pokera to na bank gag szczurów też x'D
Obrazek

Dziękujemy za uwagę i obiecujemy lepsze zdjęcia w przyszłości.
-Gang Poobiedniej Drzemki
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: IHime »

Hura, jesteście, żyjecie! Jak miło Was widzieć! :D
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

I nawzajem :3
A żyjemy, żyjemy i mamy się całkiem dobrze, właśnie przed chwilą chłopaki biegali sobie po pokoju na razie muszę ich bardzo pilnować ale jak skończę remont to urządzę szczurzy raj! :D
Póki co leniwie złożyłam sobie z wcześniejszych rysunków nowy av i podpis (nadal jest klikany i przekierowuje do tego tematu) tak pięknie *u*
Obrazek
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

https://s30.postimg.org/5m6t96xf5/IMG_2 ... 7676_M.jpg
"jesteśmy szczurowym cerberem"

Przedświąteczne porządki dotarły do szczurzej klatki, wszystko wypucowane na błysk to i lokatorów przy okazji się wykąpało. :P
Obrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Malachit »

Biedne zmoknięte kury ;D

(zmieniłam zdjęcie na link, bo było za duże i forum obcinało)
Wyszukiwarka nie gryzie
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: IHime »

Bidoki, czyżbyście musieli zmyć kurz podróżny? ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”