Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Znów mam szczury! ;D
Minęło trochę lat, zaczęłam tęsknić za wszędobylskimi ryjkami i stało się z tą tylko różnicą że tym razem mam samych chłopców (zawsze miałam dziewczyny). Ustanowiliśmy z ogonami mały gang o dość osobliwej nazwie biorącej się z naszych tendencji do bycia leniwym ;)

Nie mogę się odkleić od klatki... i pewnie ich tym stresuję T^T Są jeszcze trochę przestrachani nie za bardzo wiedzą co mają ze sobą zrobić i czy tu jest ich dom ale mam nadzieję że dobrze się dogadamy.

Nie mamy specjalnie wielu zdjęć bo nie chciałam ich teraz dodatkowo męczyć sesję a te co mamy zrobiliśmy jakąś cegłą więc... jakość jest jaka jest ale ważne że w ogóle ;)
Obrazek

Obrazek

Zrobiłam też małą ilustrację w ramach przedstawienia moich pociech x'D
Obrazek
mam ja też w podpisie ale ta może się zmienić w zależności od aktualnego składu gangu.

Są ze mną od niedawna ale już widzę jakieś różnice.
Gutek jest śmiały, zazwyczaj pierwszy odważny by wystawić ryjek i sprawdzić o co chodzi.
Benio, najmniejszy z trójcy jest dość ruchliwy i wszędzie go pełno, niby podchodzi do mnie ale cokolwiek może go przestraszyć i znika równie szybko jak się pojawia.
I w końcu Rubi-Grubi... o tego to się nawet martwię bo jest aż za spokojny O-o nie wychodzi za specjalnie nie daje o sobie znać ale jak obudziłam się w nocy to eksplorował z pozostałą dwójką i dziś zanim uznał że się schowa i będzie leżał jak ozdobna szara frotka to wszedł mi na ramię czego pozostali jeszcze nie dokonali.

Tak więc... na razie tyle :'D damy o sobie znać przy jakiś postępach i może będzie okazja zrobić jakieś dobre foto a na razie ja i chłopaki dziękujemy za uwagę ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: RastaMari »

Haha, u mnie też jest Ruby i Grubi, ale dziewczyny :P
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Ahahah jaki zbieg okoliczności :D
Mój Rubi to w zasadzie skrót od Rubensa (na cześć malarza oczywista). Dostał to imię bo jest takim troszkę niemrawym spaślaczkiem a Rubens miał tendencję do malowania swoich postaci troszkę tęższymi ;) w liceum mawialiśmy sobie właśnie Rubens-Grubens co by łatwiej zapamiętać i się zrobił z tego Rubi-Grubi x'D albo zwyczajnie... Rubi :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Chłopaki czują się na tyle pewnie że już pokazują się bez czmychania za każdym razem jak ktoś podejdzie. Dziś na wybiegu były na tyle odważne by trochę po mnie połazić.
Zauważyłam też ciekawą zależność... jak tylko Gutek uzna że ma chęć się napić to kilka sekund później przybiega Rubi twierdząc że skoro Gutek pije to on też musi.
Obrazek

Koniecznie muszę sobie przyszykować lustrzankę tak bym mogła za nią złapać w razie co bo zdjęcia z tel są kiepskiej jakości T^T
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: IHime »

O, cześć! Łódź zaszczurzona po uszy. :D
Chłopcy mają świetne imiona, sami też wydają się fajni. :) Pozdrawiamy!
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Ahahah tak, populacja Łódzkich szczurów rośnie ;D

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jaka piękna stopa :D

Nie wiem do końca jak się za nich zabrać bo jeszcze się mnie obawiają trochę. Próby przekupstwa nie idą najlepiej bo nie chcą brać ode mnie fantów ale i tak widzę postępy. Małymi kroczkami staramy się jakoś dogadać :P
Obrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Malachit »

Fajne chłopaki, ja tam widzę w nich potencjał na miziaków - oni jeszcze tego nie wiedzą, ale na pewno lubią miętolenie! ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Poranny zdjątek ziemniaczkiem <3 (bo jestem zła a karta pamięci z aparatu jest w mojej konsoli i nie chce mi się znów zamieniać ich miejscami dla jednego zdjęcia x'D)
Obrazek
Także przedstawiam mrużącego zaspane oczka Gutka, schowany ryjek Benia i tyłek Grubensa x'D
Przypominamy również że gang poobiedniej drzemki to nie w kij dmuchał.
Pancia dała polarki jak dla jakiś ciepłych klusek więc szanujący się członkowie wcześniej wspomnianego gangu wywalili wszystko by spać na gołym plastiku. Twarde chłopy!

Muszę coś pokombinować z polarkami... może je podowiązuje do szczebli wtedy te ogoniaste bidy nie będą spały na plastiku... >-> chyba że lubią... w końcu mają też hamak i zero zainteresowania... od czasu do czasu ktoś się kimnie w rękawie ale głównie na górnej półce na plastiku O=o
Obrazek
Rusałka
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 26, 2016 5:16 pm

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Rusałka »

Cudne chłopaki <3 Każdy ma coś w sobie. Nazwa gangu fantastyczna x'D


Pozdrawiam~
Na Wyspie (Wiecznie kwitnących) Jabłoni: Cirilla, Fiona, Nimrodel, Luna, Eru, Nimfa, Anieł, Duszek, Stokrotka, Frodo
~*~*~*~
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." ~ Mały Książę
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Razem z chłopakami dziękujemy <3

Codzienność z życia gangu czyli... poobiednia drzemka :D
Obrazek
Dostaliśmy też nasze zamówienie z zooplusa, mamy teraz karmy na kilogramy (ciekawam ile im zajmie przemielenie tego, łącznie 10kg). Muszę się też zastanowić nad tym z czym by tu ją pomiksować by była bardziej urozmaicona (na razie pierwsze opakowanie jest zmieszane ze starą karmą).
Obrazek
I w końcu mamy sputnik :D
Obrazek
Jak widać całkiem przypadł do gustu, szczególnie Beńkowi który lubi siedzieć jak najwyżej,
Obrazek
A tak wygląda nasza hawira :3 zastanawiam się co można jeszcze w niej ulepszyć.

Co do moich mordek to już się mnie nie boją, biegają po mnie, przychodzą i pozwalają się kiziać. Klatkę opuszczają jeszcze z pewną obawą ale i to zaczyna się zmieniać. Btw. nie ma nic lepszego jak dać im się obleźć x'D ledwo da się kontrolować taką hasającą po mnie trójkę :D
Obrazek
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Diego<3 »

Cudowne szczury, cudowna nazwa, cudowny podpis. :) Jednym słowem : życzę, aby chłopcy otworzyli się do Ciebie jak najwięcej! :D *3*
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Dziękujemy :D

Miałam chwilę wolnego i postanowiłam sobie pobazgrać... a podczas procesu bazgrania nachodziła mnie masa nowych pomysłów...
Obrazek
Między innymi pomysły na koszulki ze szczurasami (takę trochę z jajem w rysunkowych klimatach trochę z przymrużeniem oka tak jak ilustruję swój gang), w domu odłogiem też maszyna do przypinek stoi... aż się prosi by zrobić coś ciekawego tylko nie wiem czy będzie zainteresowanie (Tak czy siak może zrobię jakąś dla siebie tylko nie bardzo wiem kto mi w normalnej cenie taki nadruk potem na koszulkę naniesie i żeby to jakość jakąś miało).
Jakby jednak zainteresowanie było i przytuliłabym jakieś złotówki to myślę spożytkować je sobie na awaryjny fundusz weterynaryjny dla mojego gangu a resztę oddać na jakąś ogonową fundację czy coś... nie wiem... na razie mam podjarę ale zaraz mogę dość do wniosku że to jednak głupi pomysł.
Obrazek
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: RastaMari »

Myślałaś o cupsell albo zrzutce? Ja bym sobie w przyszłości chętnie zamówiła u Ciebie koszulkę z moim szczurzym grajdołkiem, jeśli robiłabyś na zamówienie ;)
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: olgapsiara »

Ja również :)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Torakuta i Gang Poobiedniej Drzemki

Post autor: Torakuta »

Cupsell dobra opcja tylko wychodzi trochę drogo. Muszę to obmyślić ale chyba w pierwszej kolejności zrobię grafikę która siedzi mi w głowie bo wydaje mi się zacna i uniwersalna dla każdego zaszczurzonego :P

Jasne zawsze mogę zrobić jakiś indywidualny wzór jak ogarnę co i jak działa :3

Zrzutki mi nie potrzebne. Na tę chwilę jakby który nawet *tfu tfu tfu* się pochorował to damy sobie radę. Chodziło mi o samą koncepcję robienia szczurkowych gadżetów z których zysk idzie w całości na szczury. Może byśmy kupili jakiejś karmy dla domów tymczasowych albo jakieś inne rzeczy. Nie wiem, będę miała chwilę to coś naskrobię i się zobaczy :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”