Dwa gremliny i jeden człowiek

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gabriellle
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 12:00 pm
Lokalizacja: Poznań

Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: Gabriellle »

No cóż... Czas się przedstawić.
Moje konto zostało założone w celu adopcji dwóch ciurów, ale się wkręciłam i tak właśnie powstaje ten temat-jakoś zacząć trzeba. Od tygodnia są ze mną dwumiesięczni Muchi i Gizmo-chłopaki adoptowane od pani z Alloszczurka :) Dwie małe paskudy pokochałam od momentu zajrzenia do transporterka-tacy dwaj czarno-biali bracia wtuleni w siebie.
Teraz minął tydzień i uważam, że mogę już napisać nasz temat.
Chłopcy po wpuszczeniu do klatki:
Obrazek
Gizmo po prawej, Muchi po lewej
Gizmo
Obrazek
Mały łobuz dumbo. Wszędzie jest go pełno i trudno utrzymać go w jednym miejscu (zrobienie mu w miarę dobrego zdjęcia było prawie niemożliwe). Niewiarygodnie szybko popyla do szafy. Jest tym żywszym i bardziej odważnym bratem-wszędzie wetknie swój nos, a Muchi bierze z niego przykład. Bardzo lubi siedzieć na ramieniu i w kieszeni. Ma niespożyte zapasy energii, ciężko go zmęczyć. Zazwyczaj musi zwiedzić jakieś miejsce po kilkanaście razy, bo jeden mu nie wystarcza. Najchętniej urzęduje w rogu trzeciego pięterka, gdzie chłopaki mają posłanie (obydwoje właśnie tam najczęściej śpią), ale siedzi również w narożnym hamaku na ,,parterze".

Muchi
Obrazek
Rex ze standardowymi uszkami. Dużo spokojniejszy od brata, nie jest takim kamikadze jak on. Lubi siedzieć na rękach i być mizianym na karku lub potylicy. Mimo tego, często zaczepia Gizmo i wszczyna bójki o dominację, najczęściej kiedy brat śpi, myje się lub je. Umie także zaskakując szybko wpełznąć pod moją rękę i uciec za klatkę. Taki szczwany ciur. Jest ulubieńcem mojego brata, a kręcone wąsy przypominają mamie jej chomika. Oprócz posłania na trzecim pięterku, śpi również w domku, zakopany po nos w szmatkach. Zazwyczaj wiernie chodzi za Gizmo i małpuje jego ruchy. Oprócz tego chętnie kima pod bluzą lub w moim rękawie.

Nowe informacje o wyczynach dwóch łaciatych paskud będą dodawane <3 Zależy co wyczynią ;)
Ze mną: Muchi i Gizmo-moje dwa łaciate gremliniątka :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: IHime »

Witaj! Życzę Ci, żebyś miała wiele wyłącznie wesołych psot chłopców do opisywania! ;)
Gabriellle
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 12:00 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: Gabriellle »

Dzięki, IHime. Chłopcy szybko się zaklimatyzowali. Mija drugi tydzień, a one robią się coraz bardziej odważne. Zauważyłam, że jak coś je przestraszy, przybiegają do mnie. Załatwiają się też w jednym miejscu klatki i są całkiem czystymi potworami. Aktualnie wywaliły miseczkę na owoce i warzywa :P
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: Torakuta »

Piękni panowie :3
Co macie za klatkę? (wydaje mi się że mam dokładnie tę samą ale u mnie jest problem z tymi półeczkami bo czy dam im tam polarek czy nie nie ma specjalnie znaczenia i tak nastąpi totalny chaos x'D).
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: unipaks »

Fajne chłopaki, niech im zdrowie i humory dopisują! :)
Wyczochraj obu braci serdecznie!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Gabriellle
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 12:00 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: Gabriellle »

Je bardziej ciekawi moje łóżko niż moje czułości :)
Ze mną: Muchi i Gizmo-moje dwa łaciate gremliniątka :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: unipaks »

To dawaj fotki chłopaków w piernatach! ;) :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Gabriellle
Posty: 15
Rejestracja: ndz gru 20, 2015 12:00 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: Gabriellle »

Chciałam od razu przepościć za taką nieobecność na forum i za to, że nie odpisywałam na posty.
Ale już nadrabiam. Torakuta nie do końca wiem, jakiej klatka jest firmy (zawieszkę wyrzuciłam od razu po kupnie), ale masz tutaj zdjęcie poglądowe
Obrazek
No i parę zdjęć chłopaków:
Gizmo
Obrazek
Panowie śpią
Obrazek
Tutaj Gizmo na łóżku
Obrazek
Ze mną: Muchi i Gizmo-moje dwa łaciate gremliniątka :)
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: IHime »

O, panowie wyglądają poważnie, dorośli przystojniacy. :D
Kikistosc
Posty: 15
Rejestracja: ndz sie 28, 2011 6:15 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: Kikistosc »

Ta klatka to nie jest czasem Inter-Zoo Squrrel? http://media.zooartykuly.pl/media/catal ... el_803.jpg
Super chłopaki <3
Awatar użytkownika
Torakuta
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 2:59 pm
Numer GG: 50432915
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: Torakuta »

Faaajnie mają :D
Widzę że mas podobny zapłon co ja... też mnie długo na forum nie było i nagle wracam :P
Obrazek
Awatar użytkownika
paula14s
Posty: 847
Rejestracja: ndz mar 31, 2013 5:09 pm
Lokalizacja: Kwidzyn / Grudziądz / Gdańsk

Re: Dwa gremliny i jeden człowiek

Post autor: paula14s »

Śliczne chłopaki ;) Co u nich słychać ? ;)
Zapraszamy do nas : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40713&start=375
Moje słodkie mordki : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 42#p956042
W domku: Plamka,Mela,Kamisia,Siwa,Gaja,Amek ,Pandora
Za TM :Maleńka,Pysia, Milka,Luna,Lili,Kawa, Tik Tak,Furia,Agresja,Zorza,Maleńka 2,Koka,Czajnik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”