Szczury i koty i inne zwierzoty

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

Szczury i koty i inne zwierzoty

Post autor: zosiek29 »

Dziś przyszłam pochwalić się na szybciutko szczurkami i nie tylko :)
Biszkopt ( jaśniejszy ) wredota jak ich mało! Jest u mnie od prawie początku lipca i włazi każdemu na głowę ( dosłownie :) ). Charakterny samczyk, dręczący swojego kolegę włażeniem na plecki i darmowym przewozem z pięterka na pięterko. Powoli oswaja się z człowiekiem, szczególnie gdy ten ma mu do zaoferowania swoją jamę ustną ;)
Kajtek Kajetan Kajetanowicz ( ciemniejszy ) jest u mnie od czerwca, wraz z przybyciem Biszkopta, stał się milusińskim zazdrośnikiem, lgnącym do rąk, na kolana. Śmierdzioszek straszny, ale mimo wszystko kochany. Uwielbia rozkładać się w pozycji "na placek" i wymuszać mizianko :P
Oba nie gryzą, są strasznymi łakomczuchami, zamieszkują w zasadzie czteropiętrową klatkę, licząc od kuwety. Lubią sypiać w hamaczkach i podwieszonym domku, za które bardzo dziękujemy martucha1991 :) Zdjęcia z góry zaznaczam marnej jakości i w małej ilości, ale w przyszłości nadrobimy :)
Dodatkowo mam pod swoimi skrzydłami "Pana Królikoła Agenta", szalonego lizaka ( swój jęzor upycha gdzie się da ), płochliwego, acz dającego się okiełznać. Przynajmniej mi :) A do dopełnienia całego zestawu, kilka sierściuchów :)
Obrazek szybko, biegiem do żarełka!
Obrazek przejmuję tą miskę, koleś
Obrazek królik agent właśnie nastawia radary
Obrazek.. a koty czekają na kurczaka
.
.
.
.
A na koniec odrobina rozczulającego widoku. Ogony w zoologu, gdybym miała przy sobie portfel, kto wie jakby się to skończyło. Tym samym apeluję do zorientowania się w sytuacji --> Aquael Zoo Arkady Wrocławskie
Obrazek
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
Awatar użytkownika
olgha
Posty: 37
Rejestracja: śr lis 25, 2015 5:29 pm
Lokalizacja: Września

Re: Szczury i koty i inne zwierzoty

Post autor: olgha »

Urocze stworki :D Wymiziaj ode mnie chłopaków ;)
''Wszys­cy ludzie rodzą się równi i całe życie wal­czą prze­ciw­ko temu.''
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szczury i koty i inne zwierzoty

Post autor: unipaks »

Urocze szczurasy; wizja Biszkopta - pasażera na gapę podziałała na moją wyobraźnię :)
Fajny cały zwierzyniec, i kociambry w naprawdę imponującej ilości, i jeszcze ten Agent (też mamy królika) :) Wygłaszcz wszystkich ode mnie i mojego Szaraka
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”