Figa i Kiri - Moje szczurzille

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Baxi
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 15, 2016 12:44 pm

Figa i Kiri - Moje szczurzille

Post autor: Baxi »

Tutaj będę zadawała pytania na temat moich szczurasków. Ostrzegam, będzie ich wiele, więc proszę często tu zaglądać:)
Pozdrawiam, Baxi ;)
Są ze mną - Kiri, Luna i Lati :D
Za TM - Figusia [*] i Avon [*] :(
Baxi
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 15, 2016 12:44 pm

Re: Figa i Kiri - Moje szczurzille

Post autor: Baxi »

A więc... Teraz jestem na wyjezdzie, wiec przez tydzień nie miałam kontaktu ze szczurami. Dzisiaj wracam i zobaczę jak ma u nich:) Jednak zdzwonił do mniemój brat, i że jak im wstawiał miskę to podobno Figa go uryzła, dość mocno. I teraz myślę że mnie też będzie gryźć, bo przecież wcześniej mnie gryzła. Więc mam pytanie na zapas... Jak jej oduczyć gryzienia mnie???
Są ze mną - Kiri, Luna i Lati :D
Za TM - Figusia [*] i Avon [*] :(
Awatar użytkownika
SonamiChan
Posty: 147
Rejestracja: sob maja 03, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: Puck

Re: Figa i Kiri - Moje szczurzille

Post autor: SonamiChan »

Na razie się nie martw, Figa na pewno Cię pozna i nie będzie gryźć :) brata może nie zna i dlatego się wystraszyła i tylko chciała się obronić?
Ogólnie szczurki gryzą głównie we własnej obronie lub jeżeli nie pasuje im jakiś zapach/zachowanie człowieka. Może brat używa jakiegoś perfumu którego szczurka nie lubi? Albo robi coś co ją denerwuje. Na razie się nie przejmuj, założę się, że Ciebie nie ugryzie :)
Ze mną: Leonardo Von Clawington oraz Harold
Cody, Santiago i Davis brykają po drugiej stronie tęczy...
Baxi
Posty: 20
Rejestracja: pn sie 15, 2016 12:44 pm

Re: Figa i Kiri - Moje szczurzille

Post autor: Baxi »

A oto moje słodkie (gdy śpią) szczurzille :-*
http://images76.fotosik.pl/848/5e202c8f13240a1dmed.jpg
Są ze mną - Kiri, Luna i Lati :D
Za TM - Figusia [*] i Avon [*] :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”