Sofi i Fuzia, czyli księżniczka i pankówa

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Daretzky
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 05, 2016 1:37 am

Sofi i Fuzia, czyli księżniczka i pankówa

Post autor: Daretzky »

Hej

Moje dwie samiczki to Sofi i Fuzia. Sofi ma kremowe futerko i czerwone oczka,jest grzeczna porządna i poukładana, porusza się dostojnie, lubi się przytulać, nie łobuzuje nie gryzie niczego, w klatce ma poukładane wsyzsko, osobno jedzenie, osobno kupa, miejsce na spanie zawsze czyste. Fuzia to typowy przedstawiciel społeczności ''Fuck the system'', wszędzie jej pełno, nie usiedzi na miejscu, chodzi gdzie chce jak chce i dlaczego chce, nie słucha sie nie reaguje nie lubi się przytulać. W klatce wieczny bałagan, wszystko na środku, gryzie klatke, spodnie, kołdrę, co popadnie. Pewnie dlatego się nie dogadały, chociaż od kołyski razem spały, teraz niestety widzenia muszą mieć pod moim okiem ponieważ polała się krew, dobre że byłem w domu. Mimo wszystko obydwie są kochane i chcę dla nich jak najlepiej, pozdrawiam wszystkich ogonkolubnych.

DP
Daretzky
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 05, 2016 1:37 am

Re: Sofi i Fuzia, czyli księżniczka i pankówa

Post autor: Daretzky »

[img]C:\Users\Nycz\Desktop\Prywatne\Moje%20foty[/img]
Daretzky
Posty: 7
Rejestracja: sob lis 05, 2016 1:37 am

Re: Sofi i Fuzia, czyli księżniczka i pankówa

Post autor: Daretzky »

Jeszcze jak mi ktoś powie jak dodać jakieś zdjęcia będę rad.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sofi i Fuzia, czyli księżniczka i pankówa

Post autor: Malachit »

Zdjęcia musisz wrzucić na serwis zewnętrzny - np. na fotosik.pl, photobucket i stamtąd skopiować linki bezpośrednie albo specjalnie wygenerowane do miniatur (na fotosiku chyba wszystko jest opisane, tutaj jest poradnik http://szczury.org/viewtopic.php?f=26&t=35585 ale nie wiem jak z jego aktualnością).
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”