Moje śmierdzielstwo

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Arya666
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 01, 2016 7:17 pm

Moje śmierdzielstwo

Post autor: Arya666 »

To może i my się przedstawimy. Moja przygoda z szczurami zaczęła się wiele lat temu. Niestety z powodów rodzinnych zostałam bez tych cudownych zwierząt na kilka lat. Teraz już jestem na swoim, to i nowe stadko mam ;) Dokładnie od miesiąca. Przedstawiam moje śmierdziuchy. :-*
Melonik, ma około 3 miesiące. Jego imię jest stąd, że jak go przyniosłam i włożyłam do klatki to pierwsze co zrobił zaczął jeść melona :D Po co się chować, być przerażonym z powodu nowego miejsca i zapachu kotów, skoro można jeść. Ukochany, cudowny wacik.
Obrazek

Reks, wiek nieznany. Aktualnie siedzi sam w chorobówce po kastracji i czeka aż będzie mógł być połączony z resztą ekipy. Problemy z agresją były znaczne, gryzł wszystko co się ruszało.
Obrazek

Bubu, zaadoptowany razem z Reksem. ;) Niegrzeczny, chorowity szczur. Nie chce mi się dogadać z żadnym. :(
Obrazek

Koleś, velveteen niebieski, 3 miesiące. Szczur, którego wszędzie jest pełno i wszystkich tłucze. Na szczęście nie mocno.
Obrazek
Obrazek

Kaczucha, double rex, ok 2 miesięce. Cudny, milutki, czyściutki szczur :) Pan ideał. :-*
Obrazek
Obrazek


Chester, brat Kaczuchy, również double rex. Trochę mniejszy. I zdecydowanie bardziej zwariowany.
Obrazek
Obrazek

Smigol, szczur po wielu przejściach. Odebrałam go od gościa, który trzymał go w mikroklatce i nigdy z niej nie wyjmował. Karmił chipsami, a za ściółkę robiła gazeta. Nie miał poidła w klatce, więc nawet wolę nie myśleć co pił. Niestety po tym ma trochę problemy behawioralne. Przechodzimy też zapalenie ucha. Ale jest co raz lepiej.
Obrazek

I narazie bezimienny :) Towarzysz niedoli Smigola. On jest z kolei bardzo wycofany, podchodzi co prawda do wyjścia z resztą szczurów, ale na wybiegi nie wychodzi. Jak go wyjmę to panikuje i ucieka sprintem.
Na zdjęciu po prawej, a po lewej Smigol :)
Obrazek

Kaczucha i Melonik:
Obrazek

Bubu i Kaczucha:
Obrazek

Koleś i Melonik:
Obrazek

Reks, Melonik i Koleś:
Obrazek
Arya666
Posty: 9
Rejestracja: ndz maja 01, 2016 7:17 pm

Re: Moje śmierdzielstwo

Post autor: Arya666 »

Widzę, że foty się wstawiły "trochę" za duże :D
No cóż, niestety nie ma możliwości edytowania postów :P
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje śmierdzielstwo

Post autor: unipaks »

Witaj! :)
Nie widzę obrazków, ale i tak ślę głaski dla tej całej gromadki :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”