Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Ogłoszenia dotyczące zmian, które zaszły lub w najbliższym czasie zajdą na Forum.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Ania »

Z przykrością stwierdzamy, że funkcja edycji (w celu całkowitego usunięcia treści) i kasacji własnych postów była i jest nagminnie wykorzystywana, w szczególności w trwających już dyskusjach - dlatego obie możliwości zostały zniesione.
Od dziś żaden napisany i zatwierdzony do wysłania przez Was post, nie będzie już mógł być usuwany ani edytowany. Wszelkich zmian będą mogli dokonywać tylko i wyłącznie Moderatorzy.
W celu skontaktowania się z Moderatorami (zielone nazwy Użytkowników) proszę kliknąć >>TUTAJ<<

Postaramy się w najbliższym czasie załadować skrypt umożliwiający edycje posta przez jakiś czas od jego napisania.

Ogłoszenie powisi we wszystkich działach przez 7 dni, następnie będzie widoczne już tylko w dziale ogłoszeń.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Izold »

Bezsens,a jeśli czegoś zapomniało się dopisać,trzeba pisać nowy post i jeszcze zostaje się zganionym za to że się tyle pisze! phi!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: smeg »

A można wiedzieć, w jaki sposób ta funkcja była wykorzystywana? Moim zdaniem przynosi o wiele więcej dobrego niż złego i nie powinna być wyłączana. Wydaje mi się, że wielu użytkowników też byłoby za jej przywróceniem ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Vicka211 »

smeg pisze:Wydaje mi się, że wielu użytkowników też byłoby za jej przywróceniem ;)
Między innymi ja ;)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Ania »

smeg pisze:A można wiedzieć, w jaki sposób ta funkcja była wykorzystywana?
Sposób został dokładnie opisany w pierwszym poście, konkretnie - w nawiasie: funkcja edycji (w celu całkowitego usunięcia treści) i kasacji własnych postów była i jest nagminnie wykorzystywana. Czyli Użytkownik kasował posty, na które odpowiedź już padła - jeśli była nie taka, jakiej się spodziewał. Tym sposobem wątki były bez ładu i składu.

Izold - ostrzeżenia (wszystkie 3) dostałaś za trollowanie i obrażanie a nie za pisanie posta pod postem, zatem radzę po raz ostatni w sposób uprzejmy - dostosuj się do norm panujących na forum.

----
Funkcja edycji powróci, gdy znajdzie się skrypt i czas na jego załadowanie. Będzie można edytować swój ostatni post przez kilkadziesiąt minut od jego napisania pod warunkiem, że nikt inny w tym czasie na niego nie odpisze LUB treść pisana w formie "post pod postem" będzie łączona ze sobą.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Hanka&Medyk »

Vicka211 pisze:
smeg pisze:Wydaje mi się, że wielu użytkowników też byłoby za jej przywróceniem ;)
Między innymi ja ;)
I ja. Często mam tak, że w międzyczasie mi się coś przypomina i muszę coś dopisać, a tu buba...
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Nina »

Hanka&Medyk pisze:
Vicka211 pisze:
smeg pisze:Wydaje mi się, że wielu użytkowników też byłoby za jej przywróceniem ;)
Między innymi ja ;)
I ja. Często mam tak, że w międzyczasie mi się coś przypomina i muszę coś dopisać, a tu buba...
No i na razie dopisujcie w następnym poście. Jak tylko któraś z zielonych widzi kilka postów pod sobą to łączy. Teraz nie możemy sie czepiać ;)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Vella »

Hanka&Medyk pisze: I ja. Często mam tak, że w międzyczasie mi się coś przypomina i muszę coś dopisać, a tu buba...
Dopisac możesz w drugim poście, a jeśli zechcesz coś zmienić (np. poprawić błędy ;) ) to zawsze możesz poprosić Moda o pomoc.
Z reguły nie odmawiamy ;)
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Izold »

W sumie to nawet nie taki głupi pomysł,bo rzeczywiście ludzie pisali tu posty,kto odpowiadał i jak ta odpowiedź mu się nie podobała to albo zmieniał treść posta albo go kasował i ulatniał się...Ale troszkę dziwnie,najpierw SB nam zabrano (tak wgl kiedy ono wróci? ;/ ) ,a teraz nawet funkcje edytuj...
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Babli »

Izold, funkcja była nadużywana, sama przyznałaś rację. Tu nie ma co się dziwić.

Na SB poczekamy dopóki Marcin nie wróci. Nie zostało zdjęte za jakieś przewinienia z naszej strony, więc się nie masz co martwić ;) .
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Izold »

Ale strasznie mi go brakuje,był super.
I nie trzeba było się męczyć z PW tylko mozna było gadać w kilka osób...Nie wiadomo kiedy przywrócą toto? :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: Babli »

Nie wiadomo. Czekamy.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: yss »

*
* *
* * *
*
*
*
z trzesacymi sie rekami w kilku nieszczesliwych przypadkach......
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Edytowanie i kasowanie własnych postów - funkcja zniesiona

Post autor: glucjan »

Hanka&Medyk pisze:
Vicka211 pisze:
smeg pisze:Wydaje mi się, że wielu użytkowników też byłoby za jej przywróceniem ;)
Między innymi ja ;)
I ja. Często mam tak, że w międzyczasie mi się coś przypomina i muszę coś dopisać, a tu buba...
bubyndza i bryndza, zwlaszca jesli wyjda smieszne literowki lub niezamierzone bledy ortograficzne:(
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”