Tematy o Twoich zwierzatkach

Ogłoszenia dotyczące zmian, które zaszły lub w najbliższym czasie zajdą na Forum.
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Tematy o Twoich zwierzatkach

Post autor: WildMoon »

W zwiazku z niesamowitym chaosem na forum, chcialabym prosic stalych bywalcow i nowych uzytkownikow o zalozenie jednego tematu o Waszych zwierzatkach. Dotychczas wielu z Was zakladalo po kilka a nawet kilkadziesiat odrebnych.

Temat ten mozna do woli kontynuowac, pisac go jak 'pamietnik' i dzielic sie nim z pozostalymi uzytkownikami.

Jaki jest tego sens? A taki, ze:
  • • bedziecie mieli lepsza orientacje na forum, jesli chodzi o Wasze zwierzaki.

    • nie bedziecie musieli szukac ktoregos z wlasnych tematow, bo gdzies sie zawieruszyl.

    • czytajacy beda rowniez mieli lepsza orientacje co do Waszych tematow. Dobrym przykladem jest np. temat ESTI.

    • zaoszczedzi to modom dodatkowej pracy.

    Pamietajcie, ze kazdy Mod i Admin tego forum dba o nie nieodplatnie, poswieca bardzo duzo wolnego czasu na porzadki, zmiany i modyfikacje Waszego forum.
    Dziekowac nam nie musicie, ale pochwalamy dobrze zorganizowane, przejrzyste forum i wlasnie dlatego prosimy Was o wspolprace.

    • i last but not least, nikt nie bedzie sie musial przedzierac przez dziesiatki; setki odrebnych tematow typu 'Mam nowego szczurka!!!!'. Liczba takich postow sie wtedy (mam nadzieje) zredukuje.


Oczywiste jest, ze gdy ktores z Waszych zwierzakow zachoruje, zawsze mozecie napisac post w dziale 'Choroby i Leczenie'. To samo tyczy sie smierci ktoregos z Waszych podopiecznych, wspolnie plakac bedziemy w dziale 'Odeszly'...

W Waszym temacie o stadzie tez mozecie ciagnac historie o chorobie, wyleczeniu, smierci...

Temat o zwierzakach zakladamy w dziale 'Wszystkie zwierzaki'.

Dziekuje za uwage.

P.S. Wiem, ze maja powstac blogi. Ale do przydzielenia blogow wybranym uzytkownikom minie jeszcze sporo czasu, a reforme na forum mozemy zaczac juz dzis. ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia”