Dlaczego zmniejszyła się ilość nieczytanych postów?

Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Dlaczego zmniejszy?a si? ilo?? nieczytanych postów?

Post autor: Ewqa »

Kiedyś po zalogowaniu na szczurach ucinało 1000 nieprzeczytanych postów, jeżeli było ich więcej niż 1000. Teraz ucina 500.
Jeżeli dziennie napisane jest około 600 postów to zawsze przy logowaniu raz dziennie bedzie reszte ucinało. Wiem że można to obejść wyświetlając posty od ostatniej wizyty, ale po co w tym momencie funkcja wyświetlania nieprzeczytanych postów?
Ja loguje się zwykle tylko raz dziennie, to chyba normalne, więcej to uzależnienie. ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Pacyfka
Posty: 153
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:58 pm

Dlaczego zmniejszyła się ilość nieczytanych postów?

Post autor: Pacyfka »

[quote="Ewqa"]Ja loguje się zwykle tylko raz dziennie, to chyba normalne, więcej to uzależnienie[/quote]
:shock: :shock: :shock: to ja sie chyba juz leczyc powinnam, bo na forum loguje sie co najmniej 5 razy dziennie, czasmi jeszcze nawet przed wyjsciem do szkoly rano :roll: I rzadko w sumie mi sie zdarza zeby mi przekroczylo 500 postow, ale czasami sie zdarza :drap: W sumie tez bym byla za tymi 1000 tak jak wczesniej :roll:
SZUKAM TRANSPOU na poczatek grudnia z Malborka ewentualnie z Warszawy do Katowic lub Krakowa.
Obrazek
tygrys1985
Posty: 615
Rejestracja: wt cze 06, 2006 10:09 pm

Dlaczego zmniejszyła się ilość nieczytanych postów?

Post autor: tygrys1985 »

oszczędność serwera... to tak jak z ucięciem pierwszego i ostatniego postu po najechaniu kursorem na temat.
ja w dni tygodnia loguje sie ok raz dziennie, w weekend forum wlaczone jest caly dzien,tylko odswiezam :D
Ostatnio zmieniony wt wrz 12, 2006 8:30 pm przez tygrys1985, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Dlaczego zmniejszyła się ilość nieczytanych postów?

Post autor: Marcin »

[quote="tygrys1985"]oszczędność serwera... to tak jak z ucięciem pierwszego i ostatniego postu po najechaniu kursorem na temat. [/quote]

dokladnie ... nic dodac, nic ujac :)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Dlaczego zmniejszyła się ilość nieczytanych postów?

Post autor: Ewqa »

[quote="@llchemic"]tygrys1985 napisał/a:
oszczędność serwera... to tak jak z ucięciem pierwszego i ostatniego postu po najechaniu kursorem na temat.
dokladnie ... nic dodac, nic ujac [/quote]

Jak zwykle bez serca ;)

No trudno, jak tak byc musi to niech będzie, lepiej żeby się nam serwer nie rozchorował ;)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”