Profil i inne

Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Krówka. »

nie podoba mi sie opcja, że nie możemy edytowac postów po godzinie :/ zdecydowanie mi sie nie podoba :?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Ania »

Nietstye tak już zostanie, dlatego, że wiele osób zakładało temat, potem nie mogąc pogodzić się w zkrytyką - kasowąło pierwotną treść i cała dyskusja wydawała się nie mieć sensu - może dzięki takiemu ograniczeniu ludzie zaczną się zastanawiać nad tym co piszą zanim to zrobią.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Mycha »

Z cyklu "i inne"
Mam taki problem i to nie na jednym komputerze (z powodu awarii własnego korzystam z wielu) - może inni też się z tym spotkali.
Mniej więcej 1/2 razy kiedy otwieram nowy topic góra się ładuje- zielone tło i trwa ładowanie strony (...) kliknij tutaj. Ładuje się i ładuje a "kliknij tutaj" nie działa. Kiedy natomiast zjadę myszką z "przesówką"- normalnie się nie da- niżej mam dół strony który jest zasłoniony od góry komunikatem ładowania i muszę dopiero kliknąć jeszcze raz w nazwę topicu- dla przykłdu np:.
Profil i inne
I dopiero wtedy mam całą stronę...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Profil i inne

Post autor: ESTI »

Ja mam to samo, ale myślałam, że po zainstalowaniu nowego systemu, to kwestia mojego kompa.
Dopiero po odświezeniu, mogę pracować w danym temacie normalnie...
Ostatnio zmieniony wt lis 08, 2005 12:44 pm przez ESTI, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Meggy »

ja też, ale ostatnio przestało się pojawiać...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Profil i inne

Post autor: ESTI »

I mnie dzieje się to za każdym razem, gdy otwieram i czytam nowego posta...
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Mycha »

Dobrze, że nie jestem sama :roll:
Czasem jak kilkam dwa razy na dany topic to się uda wejść normalnie.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Profil i inne

Post autor: Shady Lane »

A ja mam problem, który mnie bardzo wkurza. Otórz kiedyś w profilu można było ustawić ilość postów na stronie. Ustawiłam sobie największa ilość jaką się dało i było super, nie musiałam tych stron przekładać, co mnie niezwykle irytuje i zdecydowanie utrudnia szukanie. Teraz tej opcji nie ma i weź się człowieku w poszukiwaniu jakiegoś tematu przekopuj przez x stron. "szukaj" nie wszystko znajdzie, choćby dlatego, że jeden problem może byc jezykowo sformułowany na wiele sposobów, takie ręczne szukanie jest przydatne.
Tak więc czy kiedykolwiek wróci opcja ustawiania ilości tematów i postów na stronie?

A co z powiadomieniem o Pw przez gg? To było fajne i wygodne...

P.S. Nie wiem czy w dobrym temacie napisałam, nie wiedziałam gdzie to umieścić. W związku z tym, że te opcje ustawiało się w profilu, pisze tutaj.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Marcin »

Chwilowo nie ma tego w profilu, jest usytawiane przez panel administracyjny. Ustawilem 75 tematow i 50 postow na strone. W razie czego mozna zwiekszyc / zmniejszyc w razie potrzeby.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Profil i inne

Post autor: Shady Lane »

[quote="@llchemic"]Chwilowo [/quote]
czyli planowane jest przywrócenie tej funkcji?

A póko co to radzę zwiększyć na przynajmniej 100 tematów i 100 postów na stronę.

A takie pytanie żółtodzioba - czy to ma jakiś wpływ na jakość pracy forum? Czy to jakoś obciąża forum? Akurat ja sie na tym nie znam, a ciekawi mnie to.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Marcin »

Owszem
chodzi o to, że większość z Was czyta forum na bieżąco, więc ustawienie na powiedzmy 100 podniesie ilość przesyłanych z serwera danych, i chociaż to tylko tekst, to przy 60 000 (bo taka jest średnia tego forum) odsłon robi się tego całkiem spora ilość... Swego czasu biorąc pod uwagę polskie warunki już od pewnego czasu przestaliśmy się kwalifikować jako małe forum... teraz jesteśmy gdzieś w przedziale średnio - duże
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

Profil i inne

Post autor: sopocianka »

Chciałam zapytać, czy przy użytkownikach pojawią się imiona szczurów oraz ich liczba? To było bardzo przydatne.


// @ll
Proszę pisać w tematach do tego przeznaczonych
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Marcin »

Błędy w działaniu forum które teraz zgłaszacie to efekt modyfikowania Waszego profilu i pol w nim zawartych, prace się jeszcze nie skonczyły, ale wiekszosc bledow juz zostala wyeliminowana.

Prosze o jeszcze troszke cierpliwosci

(Prosze nie uzupelniac narazie pol w profilu, poprosze Was o to jak wszystko bedzie gotowe
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Marcin »

Proszę wszystkich o uzupełnienie swoich profili :)

Sugestie dotyczące nowych pól mile widziane
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Profil i inne

Post autor: Lulu »

moze data urodzenia? ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”