Profil i inne

Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Profil i inne

Post autor: Maugosia »

[quote="ESTI"]Maugos`, nie bardzo rozumiem?

Ilosc szczurkow nie jest i nie bedzie obowiazkowa - to opcja dowolna i nie kazdy musi ja dodawac.[/quote]
Pomyślałam sobie, ze lepiej jakby każdy to podawał, bo miejscowość rozumiem, nie każdy chce sie do końca ujawniać, albo nie ma w sobie potrzeby podania miasta... ale to forum jest o szczurach i moze warto wiedziec kto ile ma... bo gdy pojawia sie ktoś nowy to prawie rzadko uzupełniane są dane osobowe, a mogliby chociaż podać ilość szczurkow.
Jesli to powoduje (to obowiązkowe podawanie ilości szczurów), jakies ograniczenie wolności słowa, czy coś, to zrozumiem i nie będę nalegała... tylko jak wspomniałam: to forum jest o szczurach.
[quote="ESTI"]A po co?
Wiekszosc uzykownikow nie ma szczurkow do oddania.
Poza tym takie informacje mozna zamiescic w podpisie (oczywiscie w ramach zgodnosci z Regulaminem).[/quote]
A po to, aby ktoś kto oddaje szczurki wypełniał takie pole i żeby te jego dane były pokazane w profilu (też przy każdym napisanym poście), gdyby ulegla zmianie ilość posiadanych szczurków do oddania, ta osoba zmieniałaby ilość i płeć.

Co do większości użytkowników... dopiero po wpisaniu ilości i płci szczurków wyświetlałaby sie ta informacja przy czyimś profilu.
Powodem, dlaczego dałam taki pomysł jest to, ze trzeba czasem skakać po kilka stron aby doliczyć się ilości i płci szczurków do oddania.
Obrazek
Obrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Profil i inne

Post autor: ESTI »

Rozumiem Twoje intencje, nie sa zle. ;)

Jednak pozostaniemy przy tym, ze ilosc szczurkow nie bedzie obowiazkowa.
Wiedz, ze nie wszyscy posiadaja szczury (a jendak ;)) .

Co do drugiej propozycji, to juz napisalam, ze mozna te informacje zamieszczac w podpisie - wlasnie do tego sluzy. Dodawanie kolejnej opcji nie ma sensu, gdyz takowe miejsce na zamieszczanie tego typu informacji juz istnieje.

Dzieki za propozycje.
Obrazek
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Profil i inne

Post autor: Maugosia »

[quote="ESTI"]Wiedz, ze nie wszyscy posiadaja szczury (a jendak ;) ) .[/quote]
Zawsze można wpisac zero ; P

No dobrze już nie kombinuję (buuu moje pomysły poszły w szary zakątek świata ; )).
Dzięki za rozpatrzenie.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”