Blogi

Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Ania »

Pisanie bloga nie jest jednoznaczne z zaprzestaniem pisania na forum o własnych zwierzakach, jednak warunkiem jest 1 (sł. jeden) temat o nich a nie całe mrowie porozsiewane po działach, co da się czasem zauważyć u niejednego Użytkownika.


[ Dodano: 06 Paź 2005 08:07 pm ]
Chciałabym jeszcze dodać, że spośród nadesłanych maili sami wybierzemy osoby, którym damy dostęp do bloga. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi znaczy to, że debatujemy lub odrzuciliśmy kandydaturę. Nie udzielamy odpowiedzi "dlaczego".

Blogi na pewno zostaną przyznane osobom, które:
- przyczyniły się w znacznym stopniu do rozwoju forum
- udzielają się na forum w sposób poprawny gramatycznie i nie zaśmiecający postów; krótko mówiąc - mają wiedzę i wykorzystują Ją trzymając przy okazji spójność gramatyczną (mających umiejętność przekazania wiedzy w sposób jasny i nie pozostawiający żadnych wątpliwości, o poprawnej budowie zdań i znajomości ortografii i interpunkcji - już chyba nie muszę tu wspominać?)
- co do reszty kryteriów, jeszcze nie wiemy :)

Jeśli nie jesteś w grupie blogowiczów a uważasz, że spełniasz jedno z powyższych lub wszystkie kryteria (proszę nie być złośliwym i nie pisać, że owszem, spełniam, ostatnie :) ) - zgłoś się na info@szczury.org na tych samych zasadch co inni - temat "blog", dlaczego chcesz prowadzić i co z blogiem (tudzież z bloga :) ) zamierzasz zrobić

Osoby, które dostaną dostęp do bloga na pewno się o tym dowiedzą (via mail, jako informacja, że zostałaś/eś dodany do grupy blogowiczów).
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Blogi

Post autor: Mycha »

Jeśli chodzi o zapytania blogowe to trochę testowałam i mój blog wygląda jak wygląda- w każdym razie wiem co do czego służy mniej więcej...
http://szczury.org/weblog.php?w=5
i mogę pomóc :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Blogi

Post autor: jokada »

to ja bym pytanko miała :)
jak zmienic kolor tła ?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Ania »

W "Zarządzanie blogiem" (pod avatarem, dokładnie tutaj: http://szczury.org/weblog_config.php ) masz "Ogólne ustawienia strony" - tam masz po polsku "kolor tła" i "wpisz kolor tła" - jedno z nich to tło ogólne, poza ramkami, drugie to tło w notkach i wokół avatara, 2 komnbinacje w sumie.
Ja sprawdzam kolory w photoshopie i kopiuję numerek koloru, wklejam i po krzyku.
Ciekawostka: zauważyłam, że nie można zmieniać kilku kolorów jednocześnie (np. tło i ramki), należy zrobić to w jednym, zaakceptować, wrócić do administracji, zmienić w drugiom, zaakceptować i tak w koło macieju... :)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Blogi

Post autor: Mycha »

[quote="Ania"]Ciekawostka: zauważyłam, że nie można zmieniać kilku kolorów jednocześnie (np. tło i ramki), należy zrobić to w jednym, zaakceptować, wrócić do administracji, zmienić w drugiom, zaakceptować i tak w koło macieju... [/quote]
Yyy... U mnie można zmienić wygląd całości za jednym razem?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Ania »

W takim razie problem leży u mnie. Proszę traktować jako niezaistniały.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Blogi

Post autor: jokada »

hmmm, chyba tego nie widze :oops: :roll:
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Blogi

Post autor: Mycha »

W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Blogi

Post autor: jokada »

no to zdecydownie czegos takiego nie mam :(
za to małym druczkiem na dole mam
Szablon nie można dostosować. Być może autor tego nie umożliwił lub szablon zawiera zbyt wiele opcji
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Blogi

Post autor: Mycha »

Może zmień jeden z szablonów- tam są dwa podstawowe do wyboru?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Blogi

Post autor: ESTI »

U mnie wczesniej tego nie bylo, a teraz juz moge sobie zmieniac...ale fajnie. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Blogi

Post autor: jokada »

fajne :]
a da sie zmienic jakos szerokość tabelek-wpisów?

bo przy rozdzielczosci 1200 kiepsko to wyglada, jak jest na cala strone :roll:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Marcin »

niebardzo :/
i raczej nie bedzie sie dalo, ale pomysl ze nie jest tak zle, na 1600x1280 wyglaqda jeszcze gorzej :D
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Blogi

Post autor: jokada »

:]
jasne, ale na kompie z 1600 - przeglam tylko w pracy :P

no nic, szkoda, zostane przy standardowym ustawieniu ;)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Blogi

Post autor: Agata »

Mam pytanko. Wysłałam do Was podanie o przyznanie bloga. Po upływie jakiej ilości czasu (około) wiem, że skoro do tej pory nie dostałam wiadomości od Was, że jest mi przyznany blog, już jej na 100% nie dostanę?

Rozumiem i staram się uszanować to, że macie inne sprawy poza forum i blogami, dlatego nie oczekuję jakiegoś ekspresu, po prostu pytam.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”