Blogi

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Marcin »

Część z Was już pewnie ten Link zobaczyła, Ci którzy przegapili... podpowiadam, patrzcie na górę :)

kandydatury do nowej grupy cały czas są w trakcie przyjmowania, więc jeśli macie jakieś propozycje, podpowiedzcie nam. Proszę tylko o w miare precyzyjne wypowiedzi, chyba że podacie np. link który będzie nam wszystko mówił.

OsTrZeGaM... pOkEmOnIaAdA oDpAdA nA sAmYm PoCzĄtKu

Grupa która ma pełny dostęp do bloga
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

Blogi

Post autor: jutka »

Bardzo mi się podoba, że są blogi, tylko....
może ja jakaś dziwna jestem, ale przydałaby mi się jeszcze instrukcja obsługi :shock:
Co to u licha znaczy "Powtórz przywileje"? "Etykieta odpowiedzi"?
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Blogi

Post autor: Mycha »

No więc piszę :)
Chciałabym stworzyć bloga na temat moich poczynań ze szczurami, umieścić link na ratterii (co z pewnością zareklamuje szczury), bo poprostu miałam już dawno taki zamiar tylko może nie wpadłam na to, że Wy jakoś możecie to udostępnić. No więc mam zamiar zagłębiać czytelników w świat moich szczurów, a nie rozprawiać nad tym, co jadłam na obiad (chyba, że jest to dobitnie związane z ogonami)... Ale decyzja należy do Was.
Pozdrawiam
:) Moja pw skierowana do tego tematu.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Marcin »

jutka, jutka, uwierz mi... pojecia nie mam :) ja tam tylko wpisalem cos zeby zobaczyc czy dziala, i polecialem dalej, dziala, to probujcie :) moze kiedys bedzie troche czasu to cos szczegolowo napisze :)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Blogi

Post autor: Mycha »

Hmm... A czy ilość blogów jest ograniczona? Zawsze mógłby być to jakiś sposób na ograniczenie tematów dotyczących "nowych zwierzątek"...?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Marcin »

nie jest, chcemy poprostu wybrac osoby ktore umieja cos ciekawego napisac.
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Blogi

Post autor: jokada »

hmm :) mi sie podoba
załozyłam -
moge ?
moge tam pisac ?
czy mam na jakąs akceptacje czekać ?
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Marcin »

sama możliwość założenia jest jednoznaczna z tym, że jak najbardziej możesz z niego krzystać
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

Blogi

Post autor: Meggy »

yyy...
Nazwa Grupy: Blogowicze
Opis Grupy: Użytkownicy tej grupy mogą korzystać ze wszystkich funkcji "Blog"
Twoje członkostwo: To jest zamknięta grupa, nowi użytkownicy nie będą przyjmowani
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Marcin »

tak, bo grupa jest moderowana

Twoje członkostwo: To jest zamknięta grupa, nowi użytkownicy nie będą przyjmowani

oznacza to tylko tyle, ze nie mozesz sama wejsc do tej grupy
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Blogi

Post autor: pani_rotten »

hmmmmm...no wlasnie to mnie nurtowalo juz jakis czas........a czemu ma sluzyc taki blog ze tak spytam? i czemu tylko wybrani moga go prowadzic?
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Blogi

Post autor: WildMoon »

pani_rotten, ciii... wydaje mi sie, ze to ze wzgledu na trollowanie, pokemonizmy i takie tam ;)

Sama dobrze wiesz, ze mamy uzyszkodnikow na forum, ktorzy takiego bloga niestety nie powinni miec. Dajcie Administracji czas na przydzielenie blogow dalszym uzytkownikom... Pali sie? @llchemic ma mnostwo roboty z forum i z tej okazji prosilabym mi go oszczedzac! :D Bo sie biedak zagrzeje i przeziebi :?

Poza tym kazdy blog pozera bajty na serwerze, wiec trza sie tez liczyc z kosztami - mam nadzieje, ze nie pisze glupot...? (jestem sakramencko przeziebiona... :-( )
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

Blogi

Post autor: pani_rotten »

[quote="WildMoon"](jestem sakramencko przeziebiona...[/quote]
uwazaj bo cie kosciol scignie za podatek od ich przeziebiena :P polecam zwykly katar :lol:
co do blogow to ok...juz rozumiem ;) wlasciwie to tak myslalam ale wolalam sie spytac wyzszych ranga :lol:
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Blogi

Post autor: Ania »

Hurtowo:
Chcesz mieć bloga? - śmiało proszę pisać e-mail na info@szczury.org z tematem "blog"
W treści wiadomości napisz krótkie uzasadnienie, dlaczego takie miejsce miałoby zostać przydzielone akurat Tobie oraz co zamierzasz z tym blogiem zrobić (stworzyć), gdyby został Ci przyznany.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Blogi

Post autor: Lulu »

to ja mam pytanie. mam temat we 'wszystkich zwierzakach' o naszym stadku. i szczerze mowiac jak narazie bardziej mi sie tam podoba niz te blogi (rozmumiem, ze narazie sa 'surowe'). i tu pytanie:

czy prowadzenie blogow jest rownoznaczne z zakazem pisania o swoich zwierzakach na forum, tak jak do tej pory (czyli posiadanie tematow o nich, nie zawsze poruszajacych wazne kwestie)?

ja temat mam jeden i nie bede ukrywac: lubie go... i chcialabym go tam dalej prowadzic...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”