Mody - co doda??

Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: Mycha »

Zapomniałam o dacie urodzenia i oczywiście syatemie urodzinowym- czy to będzie? No i czy nasze blogi odeszły na zawsze?
Mnie się nie śpieszy- tylko tak pytam (ur. mam w lutym dopiero :P )...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
jagas
Posty: 119
Rejestracja: ndz maja 22, 2005 10:11 pm

Mody - co dodać?

Post autor: jagas »

[quote="@llchemic"]1. Możesz skorzystać z asystenta (link na gorze)
[/quote]

Z asystenta niestety otwiera się nowe okno pod firefoxem... A okno asystenta nie może być maksymalizowane, czyli w nim też sobie zakładek nie pootwieram. A samego asystenta też w zakładce nie można otworzyć bo to javascript... Ogólnie to nie sprawdza się w działaniu...
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: Marcin »

[quote="LuLu"]mi najbardziej brakuje 'zobacz posty nieprzeczytane'... bo tak duzo mi umyka, jezeli nie przeczytam wszystkiego za jednym posiedzieniem ;)

jest mozliwosc przywrocenia tego czy nie za bardzo?[/quote]

od dzis macie 7 dni na przeczytanie, potem zostana zapomniane.
Mod niestety bardzo obciaza baze, ale zobaczymy
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mody - co dodać?

Post autor: ESTI »

[quote="@llchemic"]
od dzis macie 7 dni na przeczytanie, potem zostana zapomniane.
Mod niestety bardzo obciaza baze, ale zobaczymy[/quote]

Wiem, ze jest wczesnie i jeszcze nie kumam do konca, ale co to dokladnie oznacza?
Czy to, ze funkcja bedzie dzialala jedynie 7 dni, a pozniej jej nie bedzie i powroci "zobacz posty od ostatniej wizyty"? :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: Ania »

Znaczy to, że mod będzie "pamiętał" posty tylko z ostatnich siedmiu dni.
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mody - co dodać?

Post autor: ESTI »

Dziekuje Aniu za sprostowanie. :***
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: Marcin »

Niestety mod zachowujacy psty jako 'nieprzeczytane' az do czasu ich przeczytania (niezaleznie od zalogowania) okazal sie jednym wielkim niewypalem

Wciagu 10 godzin dzialania na forum wygenerowal 119 906 rekordow w bazie danych (więcej niż samo forum bez tego moda!), co przy tej wielkosci forum i przy tej liczbie odwiedzin doprowadzilo by do zapchania bazy danych. Bede sie staral jakos Wam to zastapic, mam juz na oku mod ktory jest duzo lepiej napisany, ale niestety na dzien dzisiejszy jest zbyt dziurawy aby dawac go na forum (ma bledy zwiazane z bezpieczenstwem).

Pozostaje tak mnie jak i Wam czekac na ukonczenie modyfikacji, co mam nadzieje nastapi w miare szybko
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

Mody - co dodać?

Post autor: Ayumi »

ja proponuje moze jakis czat albo shoutbox?
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Mody - co dodać?

Post autor: WildMoon »

Maham ronczkom i pszypominam o 'Spellingcow'. Mysle, rze sie pzyda... ;)

Ciekawi mnie jednak, czy da sie to w ogole jakos podpiac pod lub do skryptu forum. @ll, Ty na pewno bedziesz wiedzial. :) I jak zwykle: nie pali sie. 8)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: Marcin »

1. da sie
2. zaladowalem to na forum testowe
3. to tylko w teorii tak ladnie wyglada
4. sam spellingcow jest komercyjny, zasypie nas reklamami
5. da sie wyslac posta bez uzywania go, wiec wiekszosc i tak to zignoruje :]
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Mody - co dodać?

Post autor: WildMoon »

Szkoda... Ale w sumie masz racje. Wielu uzytkownikow NIE poprawia ortow, pomimo, ze sa zaznaczane na czerwono. :roll: Lenistwo. ;) (I tu sie klaniaja stereotypy) :P Przeciesz olewaniem sprawy nikt sie jeszcze niczego dobrego nie nauczyl. ;) Ups, chyba znow wetknelam kijek w mrowisko. :lol:
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: soho »

ooo shoutbox byl calkiem fajny ;) chyba ze zapcha forum :/
no i co z blogami ? mi sie nie spieszy ;) ale tak chcialam wiedziec czy beda kiedys ...
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: Marcin »

blogi będą, ale musze je najpierw odpowiednio spreparowac :)
chodzi o to, ze boje sie dac Wam mozliwosc dowolnej edycji ich wygladu, wiec chce przygotowac jeden, odgorny, wkompnowany w strone

(dotychczasowe wpisy nadal leza w bazie, nic im sie nie stalo, wiec jesli blogi wroca, to razem z zawartoscia)

co do shout, powiem krotko: Nie.
1. Jest IRC
2. Shout dziala w oparciu o rozwiazanie dziwno-ramkowo-jakiestam czego jestem przeciwnikiem
3. wole chyba dodac skrypt ktory pozwoli na wejscie na irc przez www, i praktyczniejsze, i mniej bolesne jesli chodzi o wykonanie
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Mody - co dodać?

Post autor: ESTI »

Moze powrocimy do powiadamiania o urodzinkach naszych koffanych uzytkownikow? ;)
Obrazek
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

Mody - co dodać?

Post autor: soho »

... i kiedys bylo w powiadomieniach ( na skrzynce pocztowej) kto odpowiedzial na dany temat to tez bylo ok ( mam swoje powody co do tego request'a ) :lol:
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”