Posty sie nie wyświetlają

Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Posty sie nie wy?wietlaj?

Post autor: Shady Lane »

Nie wiem, czy pisze w dobrym miejscu, czy w ogóle to dobrze, ze piszę, w razie czego zamknijcie temat, ale mam problem. Otórz jak jest temat, w którym jest kilka stron postów, i klikam na pierwszą stronę, to niezależnie od tematu, pisze, że strony nie znaleziono. 2,3, ... x strone znajduje i wyświetla, a pierwszej nie.
To problem z moim komputerem czy jak? Bo jak chce na taki post odpowiedziec to nie moge, bo nie widze pytania, ktre napisał autor (no bo to zawsze jest na 1 stronie)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Posty sie nie wyświetlają

Post autor: mataforgana »

Shady - u mnie to samo :|
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Posty sie nie wyświetlają

Post autor: WildMoon »

U mnie tez.

I sorki sopocianko...(mam nadzieje, ze tu zagladniesz) Prosilas mnie o cos, pamietasz? Nie moge nic usunac, bo mi sie pierwsza strona nie wyswietla. Miejmy nadzieje, ze @llchemic bedzie mial czas sie tym zajac. :)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Posty sie nie wyświetlają

Post autor: Marcin »

juz powinno byc ok
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”