Wooolnooo

Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Mycha »

Forum strasznie wolno się ładuje...
Tylko u mnie, czy w ogóle?
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Wooolnooo

Post autor: WildMoon »

U mnie nie zauwazylam spowolnienia.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Mycha »

Hmm... Nie wiem co może być przyczyną... Robi się tak od wczoraj, niczego nie instalowałam, niczego nie ściągam... Przez przynajmniej pół minuty nie widzę żadnych obrazkó na forum (np. rang, ikon wyślij e-mail, wyślij prywatną wiadomość, odpowiedz cytatem, avatarków czy w szybkiej odpowiedzi buziek- jedynie same napisy np. "Very Happy") do tego imiona szczurów przez ten czas są napisane pionowo- dopiero po dłuższej chwili wszystko wraca do normy...
Dodam jeszcze, że teraz piszę i nic się nie zmieniło. Wyszukiwarka nie ładuje dalej, ale na innych forach jest ok...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Lulu »

u mnie baaaaardzo wolno, ale dzis mi caly net tak chodzi :| wiec nie wiem jak forum, jezeli nawet dzis wolniej chodzi forum to dla mnie nie do zauwazenia skoro wszystkie stornki mi tak chodza ;)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Marcin »

hmm, a u mnie ok wiec musze polegac na Waszych opisach

ale z czymkolwiek poczekamy i tak do jutra, byc moze spowolnienie nie jest wogole zwiazane z serwerem / strona

Dodano po 48 sekundach:

(czas generowania strony mam ciagle ponizej 0.2 s a wczytywana jest od zera ponizej 4,5 s :/
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Mycha »

Sama strona szybko mi się ładuje, ale problem polega na tym, że obrazki pojawiają się po dłuuugiej chwili od załadowania...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Marcin »

hmm
jesli komus bardzo to przeszkadza: http://szczury.org/index.htm?&lofi=1

:) napewno bedzie szybciej

Dodano po 2 minutach:

[quote="Mycha"]że obrazki pojawiają się po dłuuugiej chwili od załadowania...[/quote]

jesli sie to tak zawiesza, grafiki laduja sie do konca? czy zostaje wersja bez grafik?
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Mycha »

Ładuje się do końca, ale grafiki dochodzą bez ładowania po dłuższej chwili...
[quote="@llchemic"]hmm
jesli komus bardzo to przeszkadza: http://szczury.org/index.htm?&lofi=1

napewno bedzie szybciej[/quote]
Zobaczę co będzie jutro, ale jeśli nie przejdę to będę zmuszona się skusić... Choć tu tak ładnie, zielono...

Dodano po 3 minutach:

Ojej... Otworzyłam ten link i tak mi zostało o_O
Nie chcę żeby tak zostało!
Próbowałam się wylogować i zalogować ale mam teraz białe forum a w profilu nie widzę opcji zmiany 8-o

Dodano po 2 minutach:

Zdaje się, że coś napsułam... :/

Dodano po 13 minutach:

AAA!
Chcę się stąd wydostać! :(
Moje szczurki też nie lubią siedzieć długo w zamknięciu ;)
W każdym razie nie polecam klikać w tamten link :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

Wooolnooo

Post autor: mataforgana »

u mnie popołduniu było to samo co u Mychy. pionowo imiona szczurków, napisy zamiast ikonek, itp., normalny widok robił sie dopiero po ładnych kilku minutach...
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Wooolnooo

Post autor: ESTI »

Obrazki nie laduja sie jak sie wchodzi w opcje "posty nieprzeczytane".
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: jokada »

teraz u mnie juz ok
wczesniej było tak jak dziewczyny pisały...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Mycha »

Ok, wydostałam się jakimś cudem :)
Ale hmm... Jest mi zielono, ale stan ładowania się nie zmienił... I chyba nie jestem sama...

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

A jednak się nie wydostałam... Jak jestem w topicu to mam zielono, a gdy kliknę na " Forum szczury.org Strona Główna" znowu mam białość... :oops:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Wooolnooo

Post autor: ESTI »

Kurka a teraz jest okropnie, nie chce zeby tak bylo. ;(
Obrazek
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Mycha »

Czyżbyś Esti stała się kolejną ofiarą linku śmierci?
Wykasowałam historię i ciasteczka z Opery. Już jest ok... Tym razem chyba na 100%...

Dodano po 41 sekundach:

Raczej ok ze skórą forum, ale nie z ładowaniem...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Wooolnooo

Post autor: Marcin »

Misie drogie, a link "full wersion" na kazdej podstronie nie działa ? :)


ok, teraz wszystko powinno byc ok (niestety, jak mowilem nie mam jak tego sprawdzic, wiec dajcie znac czy forum dziala normalnie)
- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”