Posty mi zniknęły ...

Shady Lane
Posty: 279
Rejestracja: sob cze 04, 2005 4:53 am

Posty mi znikn??y ...

Post autor: Shady Lane »

Od wczoraj ponad połowa postów moich chyba przestała byc naliczna czy jak ... Miałam ponad dwieście, teraz mam o jakieś 100 mniej ... Czy dodano nowe działy w których postów się nie nalicza? Jeżelo tak, to w końcu jakie sie nie liczą, bo się połapać nie mogę, bo ciągle coś zmieniacie.

A tak w ogóle cały czas się mówi, że nie ilość postów jest ważna, tylko ich jakość. To dlaczego wyłączacie w kolejnych kategoriach naliczanie postów? To może od razu wszystkie lepiej wyłączyć ... :roll:

P.S. Jeżeli uznacie to za "marudzenie" to zamknijcie temat, ale Ciekawość to moje drugie imię, wiec chciałam wiedzieć :oops:
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Posty mi zniknęły ...

Post autor: Ewqa »

Mi tez tak zniknęło podan 100 postów. Jakos jestem do ich ilosci przywiazana chociaz nie nabijam ich specjalnie. Szukaj wyjasnienia tutaj:

http://szczury.org/tematy20/6307.htm
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

Posty mi zniknęły ...

Post autor: Kaka »

ja miałam na początku 500 z hakiem, potem zniknęło mi do 300 pare, ale po jakimś czasie pojawiło się ponad 700 i teraz xznowu mam 300 pare
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Posty mi zniknęły ...

Post autor: Marcin »

- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
Awatar użytkownika
Azi
Posty: 1065
Rejestracja: czw wrz 11, 2003 6:49 pm

Posty mi zniknęły ...

Post autor: Azi »

Linki podane w tym temacie mi nie działają, a mam podobny problem: liczba postów albo maleje, albo nagle rośnie, albo nie zmienia się. Nie przywiązuję aż takiej wagi do tego co mi się tam wyświetla, no ale chciałabym wiedzieć, bo to trochę takie dziwne jest.
Agnes
Posty: 36
Rejestracja: pt kwie 14, 2006 9:19 pm

Posty mi zniknęły ...

Post autor: Agnes »

ta i to bardzo dziwne :?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Posty mi zniknęły ...

Post autor: limba »

Posty w dziale Roznosci nie sa naliczane.
W innych dzialach, jesli posty sa usuwane badz laczone jednoczesnie zmiejsza sie ich ilosc w profilu.
Co do wzrastania naglego to nie mam pojecia. Moze @ll wyjasni.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 690
Rejestracja: śr gru 12, 2001 12:28 am
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Posty mi zniknęły ...

Post autor: Marcin »

- http://szczury.org -

Niechlujne, pozbawione interpunkcji i pełne błędów wiadomości to tak, jakbyś komuś np. postawił piwo w usyfionym, klejącym się kuflu z pływającą muchą w środku i tłumaczył się że masz problemy z myciem...
marchewa
Posty: 1272
Rejestracja: śr lis 02, 2005 1:05 pm
Kontakt:

Posty mi zniknęły ...

Post autor: marchewa »

A mi się od dłuższego czasu pokazuje ta sama liczba postów: cały czas 54. Co jest?

edit/ dziecko dopiero teraz zauważyło ten link wyżej. Piszę cały czas w różnościach, pogaduchach czy innych książkach i linkach. Przepraszam za moją głupotę. :oops: ;)
I wish I was a punk rocker with flowers in my hair, In 77 and 69 revolution was in the air
I was born too late to a world that doesn’t care, I wish I was a punk rocker with flowers in my hair
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”