problem z rejestracja

Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

Wysłany: 29 Lis 2005 12:39 pm Temat postu: Re: wydzielone ze "szczurki ze sklepu...
A tak z czystej ciekawosci. Dlaczego nie moga byc rozmnazane ? Jakis problem z nimi ? Moze mnie ktos oswieci ?"

- No przecież napisałaś powuyzej, że czytałaś dużo? Na samym forum znajdziesz odpowiedzi na zadane pytanie (zacytowane)

Wysłany: 29 Lis 2005 02:35 pm Temat postu: Re: [warszawa-SPS] szczurki ze sklepu do adopcji
"Bardzo tu 'milo' u was. Dziekuje. Acha i wycofuje sie z adopcji. "

- Super odpowiedzialność "jak wy mi tak, to ja szczurowi tak" - dalej się dziwisz, że ludzie mają wątpliwości?
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

[quote="Ania"]Raz piszesz, że chcesz parkę, potem piszesz, że chcesz samicę do rozmnażania [/quote]
Gdzie napisalam, ze chce samice do rozmnazania ?
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

Forum: Zwierzaki Wysłany: 28 Lis 2005 03:04 pm Temat: Re: [warszawa-SPS] szczurki ze sklepu do adopcji
"To ja chetnie adoptuje samice. Potrzebuje parki ale nie z chowu wsobnego. Czy jakas ekstra opieka weterynaryjna bedzie im potrzebna po adopcji ?"
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
JoShi
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 28, 2005 1:53 pm

problem z rejestracja

Post autor: JoShi »

[quote="Ania"]A tak z czystej ciekawosci. Dlaczego nie moga byc rozmnazane ? Jakis problem z nimi ? Moze mnie ktos oswieci ?" [/quote]
No o chowie wsobnum wiedzialam zapytalam czy sa jakies problemy majac na mysli inne problemy... Zreszta co ja sie tutaj Ci tlumacze. Wyraznie jestes do mnie uprzedzona, zarzucasz mi ze klamie i wcale nie sluchasz o co chodzi. A chodzilo o to, ze zarzucono mi chec rozmnazania i handlu szczurami karmowymi na allegro a tego sobie nie zycze.
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: Ania »

Nie jestem do Ciebie uprzedzona. Wyraźne jest jedynie to, że kręcisz a to daje podstawy sądzić, że zarzyucasz coś komuś bezpodstawnie mimo, że sama znmieniasz zdanie.
Tak tak, najlepiej odlręcić kota ogonem i zrobić z siebie ofiarę.
jeśli nie czujesz się odpowiednio dorosła do pisania na forum - po prostu tu nie wchodź.

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

To, że kłamiesz jest bardziej jasne niż to, że ktoś Cię obraził.
Koniec mojego wywodu - jak do słupa.
Nie zarzucaj nikomu obrazy jeśli sama nie wiesz co i gdzie piszesz. Jedyna rada - przejść na swoje stare dawne fora, gdzie wszyscy cię kochają ;-)
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: sachma »

Bardzo przepraszam ze sie wtrace.. wiec ze dyskusja byla nie na miejscu.

my bylismy grzeczni i mili.. wyrazalismy swoja opinie i nie rozumiem o co ta afera?

nie zrozumielismy intencji, a przynajmniej ja nie zrozumialam...slowo "praka" brzmi dla mnie, jak pewnie dla wiekszosci, jednoznacznie.
nikt nikogo nie obrazil.. czy ktos powiedzial "Ty chcesz hodwac szczury i sprzedawac je na allegro!" ? nie...

jedyne stwierdzenie to "smierdzi mi (czy pachnie czy cos nie pamietam dokladnie) opcja nieetycznego wykorzystania" ale to bylo z ta => :wink: minka, czyli zart, wypowiedz nie calkiem serio... nie rozumiem czemu JoShi reaguje tak agresywnie i troche nawet dziecinnie, obraza sie i ucieka... "zabieram zabawki i wracam do domu" ....

bardzo mi przykro ze zaistniala sytuacja byla czesciowo moja wina, ale caly czas staralam sie byc mila i uprzejma i przede wszystkim nie mialam na celu kogo kolwiek atakowac.

i jeszcze przepraszam za ten off topic w zwierzakach :oops:
Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

problem z rejestracja

Post autor: Korlis »

Moze przestaniemy się kłócić i odstrszać nowych użytkowników i skończymy ten temat? :wink:
Kłótnia ta moze trwać wiecznosć....
:P
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

problem z rejestracja

Post autor: sachma »

poprostu chcialam przedstawic sytuacje z drugiej strony i jednoczesnie za nia przeprosic :)

ja sie nie kluce, tylko wyjasniam i masz racje, lepiej to wszystko zakonczyc i rozejsc sie bez urazy :)

choc nie uwazam zeby to bylo jakies odstraszenie :wink:
Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

problem z rejestracja

Post autor: Korlis »

Nie,nie mówie że ty sie kłócisz-wszsycy sobie skacza do twarzy najlepiej skończyć ten bezsensowny i kłótliwy temat i nierozszerzac go :|
:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”